Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną
Instagram
1/4
Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną
Instagram

 

Maja Bohosiewicz pokazała swoim fanom piękne zdjęcie ze ślubu i zdradziła, jak wyglądała uroczystość. Gwiazda serialu "Za marzenia" wyszła za mąż w sylwestrowy wieczór. Na ślubie pojawili się m.in. Sonia Bohosiewicz, Zofia Zborowska oraz Olga Frycz.

Dziś Maja Bohosiewicz opublikowała w sieci zdjęcie z ceremonii i pochwaliła się zjawiskową suknią ślubną, która jak się okazuje, została uszyta w zaledwie dwa tygodnie! 

 

Zobaczcie, jak swój ślub wspomina Maja Bohosiewicz! Podoba się Wam suknia aktorki? 

 

Zobacz także: Maja Bohosiewicz już po ślubie. Która gwiazda zaśpiewała na jej weselu? W sieci pojawiły się NOWE zdjęcia!

2/4
Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną
Instagram

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki - coś cudownego- napisała Maja Bohosiewicz.

W swoim wpisie na Instagramie gwiazda serialu "Za marzenia" zdradziła, że jej kreacja ślubna została uszyta w zaledwie dwa tygodnie. Suknia Mai Bohosiewicz została zaprojektowana przez Laurelle.

Zobaczcie cały wpis Mai Bohosiewicz i więcej zdjęć, na których możecie zobaczyć suknię aktorki w całej okazałości! 

 

Zobacz także: Meghan Markle, Doda czy Dominika Gwit? Która gwiazda miała najpiękniejszą suknię ślubną w 2018 roku? PLEBISCYT

3/4
Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną
Instagram

Suknia jest piękna, a Maja Bohosiewicz wyglądała w niej zjawiskowo! Zgadzacie się?

Zobaczcie, cały wpis aktorki!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki - coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje. Druga osoba która sprawiła, że ten dzień wyglądał tak jak miał wyglądać to Gosia z @gfiore.pl. Zdjęcia nie oddają magii tej scenografii. Podsyłałam jej tysiące inspiracji i bałam się, że u nas będzie „mały polski gatsby” a nie „wielkie gatsby”. Gosia odwaliła taką robotę, że wchodząc na salę płakałam ze wzruszenia widząc to wszystko. Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność. Czwartą osobą, w sumie najważniejszą, jest mój MĄŻ (🙈) oaza spokoju, miłości i mądrości. Kocham gościa niezmiennie więc ślub nic tu nie zmienia, ale miło że nosi obrączkę, może teraz dziewczyny na siłowni się odczepią. 😂 kochani goście i przyjaciele dziękujemy za waszą obecność, za tańce, za zabawę, życzenia. Całujemy ściskamy dziękujemy. Aaaa!!!! No i oczywiście dziękuje @soniabohosiewicz @martachomentowska @corinnemakeup że były ze mną cały czas! ❤️❤️❤️ ps. Kiedy Teściowa mówi Ci, że jej syn znalazł “drugą połowę jabłka no to musi być miłość 😂👍

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

4/4
Maja Bohosiewicz pokazała suknię ślubną
Instagram
Więcej na temat śluby gwiazd Maja Bohosiewicz