Magdalena Stępień
KAMIL PIKLIKIEWICZ, East News/Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień w szokującym wyznaniu: "Mają pretensje, że wciąż żyję"

Magdalena Stępień ujawniła, że choć walczy o siebie, to jest mnóstwo ludzi, którzy źle jej życzą. "Mam takie poczucie, że ciągle się muszę ludziom tłumaczyć", powiedziała.

W rozmowie w ramach cyklu "Tak mamy!", prowadzonego przez Natalię Hołownię i Martynę Wyrzykowską, Magdalena Stępień opowiedziała o tym, jak jest obecnie odbierana w mediach. Przyznała, że bolą ją komentarze internautów, którzy sugerują, że "lansuje się na śmierci dziecka". Uczestniczka "Top Model" stwierdziła, że niektórzy oczekują od niej tłumaczenia każdego swojego zachowania. Padły bardzo mocne słowa!

Magdalena Stępień pierwszy raz o obecności paparazzi na pogrzebie Oliwierka

Magdalena Stępień o reakcji ludzi na jej decyzje po śmierci syna: "To nie jest tak, że ja z siebie zrobiłam guru"

Po śmierci Oliwiera Magdalena Stępień na pewien czas wycofała się z mediów. Później jednak modelka wróciła i zaczęła nie tylko udzielać wywiadów, ale również zaangażowała się w pomoc kobietom zmagającym się z podobną tragedią. Najwyraźniej jednak nie wszystkim podoba się jej aktywność w sieci.

Zobacz także: Wszystkie partnerki Jakuba Rzeźniczaka. To one kiedyś były tymi jedynymi

Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień o powrocie na ścianki: "To jest pewnego rodzaju terapia"

Udzielając wywiadu w podcaście "Tak mamy!", uczestniczka "Top Model" przyznała, że internauci zaczęli oceniać to, jak przeżywa żałobę. Gwiazda w mocnych słowach odniosła się do presji.

Myślę, że większość ludzi nie mają takiego wsparcia, jak ja. To nie jest tak, że ja z siebie zrobiłam guru, tylko zauważyłam, że jest taka potrzeba. Ludzie najchętniej by chcieli, żebym poszła i się zabiła. Odbierają mi nadzieję, że jeszcze mogę jakoś żyć. Nie wiedzą, co ja przeżyłam na onkologii. Oni nie rozumieją tego, że mi to pomaga, widzą tylko Magdę, która lansuje się na śmierci dziecka — powiedziała.

Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien

Zdaniem Magdaleny Stępień, niektórzy ludzie oczekują, że już nigdy nie będzie mogła cieszyć się życiem. Zaznaczyła, że nigdy nie odważyłaby się w ten sposób oceniać osoby przeżywające kryzys, ponieważ może się to skończyć tragedią.

"Jak ona tak może?". Mam takie poczucie, że ciągle się muszę ludziom tłumaczyć, że pójdę ze znajomymi, napiję się wina, albo kawy, że sobie kupię nową kurtkę, bo jest zima. Ja bym się bała robić coś takiego, bałabym się mieć kogoś na sumieniu. Ja mam ludzi wokół siebie, a jak to trafi na kogoś, kto jest sam, to ta osoba naprawdę może się zabić — wyjaśniła.

Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magda Stępień o Rzeźniczaku: "W Izraelu był innym człowiekiem i wspierał mnie. Teraz nie mamy kontaktu, bo…"

Nie tylko uczestniczka "Top Model" czyta niepochlebne komentarze na swój temat. Jakub Rzeźniczak znalazł się w ogniu krytyki po ślubie z Pauliną Nowicką. Para niedawno pobrała się w Miami.

Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień o zbiórce na rzecz syna
Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy
Magdalena Stępień o zbiórce na leczenie syna: "Słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie"
Magdalena Stępień pojawiła się w podcaście, w którym wróciła do hejtu, jaki wylał się na niej po zbiórce na leczenie Oliwierka. "Nie zrobiłam niczego złego", zaznaczyła.

Po śmierci ukochanego synka Magdalena Stępień otworzyła w mediach i udzieliła kilku wywiadów, w których mówi o swoich dramatycznych doświadczeniach i emocjach. Była uczestniczka "Top Model" nie ukrywa, że nadal cierpi, ale wraca do życia i podejmuje się nowych wyzwań. Angażuje się także w pomoc kobietom, które mierzą się z podobną tragedią. Intensywny czas pomaga jej w okresie żałoby. Modelka właśnie pojawiła się w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami", w którym rozliczyła się z hejtem, jaki wylał się na nią, gdy zorganizowała zbiórkę na leczenie Oliwierka. Przyznała, że słyszała wiele kłamliwych teorii i zaznaczyła, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Magdalena Stępień o hejcie: "Już słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto" Magdalena Stępień w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" przypomniała o nagonce, jaka pojawiła się w mediach społecznościowych, gdy ruszyła ze zbiórką na kosztowną terapię synka w Izraelu. Podkreśliła, że nie czuje, by musiała tłumaczyć się osobom, które zarzucały jej malwersacje finansowe. Zobacz także:   Magdalena Stępień wraca do życia: "Szykuje się bardzo intensywnie" Nie będę się tłumaczyła tym ludziom — zaczęła. Później zdradziła, że w sferze publicznej pojawiło się wiele kłamliwych i krzywdzących teorii na temat tego, co zrobiła z pieniędzmi, które otrzymała. Zarzucano jej nawet, że ze środków ze zbiórki kupiła sobie mieszkanie i samochód. Ja wiem, że nie zrobiłam niczego złego. Ja zrobiłam wszystko tak, jak powinnam być (...). Już słyszałam różne wersje, że za te pieniądze kupiłam sobie mieszkanie, auto. Dla mnie jest to kompletny dramat. Nie wiem, jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak myśleć. Czy byłabym w stanie na oczach całej Polski, wiedząc, jak...

Magdalena Stępień w Mieście Kobiet 2
Mat. prasowe
Newsy
Poruszające wyznanie Magdaleny Stępień w "Mieście Kobiet": "Chciałabym mieć dziecko, pełną rodzinę"
Magda Stępień w programie "Miasto Kobiet" podzieliła się swoją historią związaną ze stratą synka. Zdradziła także, jak chciałaby, aby wyglądała jej przyszłość.

Magdalena Stępień tym razem postanowiła wystąpić w programie TVN Style "Miasto Kobiet". W rozmowie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską rozmawiała o tym, jak wygląda jej życie po stracie dziecka. Opowiedziała także o hejcie, jaki ją spotyka oraz o planach na przyszłość. Obok niej na kanapie usiadła mama Anny Przybylskiej.  Magdalena Stępień w "Mieście Kobiet" o życiu po stracie synka Magdalenę Stępień cztery miesiące temu spotkała ogromna tragedia - odszedł jej syn, Oliwier, który przegrał walkę z rzadkim nowotworem wątroby. Od niedawna  Magdalena Stępień wraca do medialnego życia  i dzieli się swoją historią, aby dać siłę i nadzieję innym rodzicom, którzy podobnie jak ona mierzą się z tak ogromną tragedią, jaką jest strata dziecka.  Modelka ma już za sobą kilka wywiadów, a teraz, 4 grudnia, pojawiła się w telewizji TVN Style, gdzie otworzyła się przed Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską.  Magdalena Stępień w "Mieście Kobiet" opowiedziała o życiu po stracie dziecka . Obok niej na kanapie zasiadła Krystyna Przybylska, która 8 lat temu straciła ukochaną córkę, Annę Przybylską. Zobacz także:  Magdalena Stępień w szokującym wyznaniu: "Mają pretensje, że wciąż żyję" Magdalena Stępień na samym wstępie przyznała, że ciężko jest jej mówić o tej sytuacji publicznie. Wierzy jednak, że jej wyznania mogą komuś pomóc. - Dla mnie jest to wielka trauma, wielka tragedia, o której jest ciężko mówić publicznie, bo Oliwierek był synem znanego piłkarza - jak wszyscy wiemy, więc ta sytuacja też mnie dotyczy, że to wszystko było bardzo medialne - wyznała. Modelka dodała, że do samego końca wierzyła, że Oliwierek wyzdrowieje. - Ja wierzyłam w ten cud tak naprawdę do końca....

Magdalena Stępień z synkiem
Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News/ Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień we wzruszającym wpisie o synku: "Nie wiem, jak mam dalej żyć"
Magdalena Stępień podzieliła się z fanami swoimi myślami. Nawiązała do Oliwierka, wszechobecnego hejtu i nadchodzących świąt. Obok tego wpisu fani nie przeszli obojętnie.

Nie ma dnia, żeby pogrążona w żałobie Magdalena Stępień nie wspominała o swoim zmarłym synku, Oliwierku. Nie inaczej było tym razem. Na swoim Instagramie opublikowała wzruszający film, w którym pokazuje urocze kadry z malcem. Gwiazda "Top Model" nawiązała także do rzeczywistości bez niego. Nie ukrywa, że jest jej naprawdę ciężko. Magdalena Stępień publikuje kadry z synkiem Od śmierci Oliwiera - syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka minęło zaledwie pięć miesięcy. Początkowo pogrążona w żałobie modelka unikała blasku fleszy i najgorsze chwile przeżywała w samotności, jedynie w gronie najbliższych. Od jakiegoś czasu jednak  Magdaleny Stępień znowu zaczęła udzielać wywiadów , dzieląc się swoimi przeżyciami. Modelka nie ukrywa także, że chce być wielkim wsparciem dla osób, które mierzą się z taką samą tragedią jak ona. W ostatnim czasie odżył także jej Instagram, który jest przepełniony uroczymi kadrami z synkiem. Kilka dni temu  Magdalena Stępień wspominała Oliwierka we wzruszającym wpisie.  Nie inaczej było tym razem. Na jej profilu pojawiło się filmik z poruszającymi kadrami ze zmarłym Oliwierkiem w roli głównej. Modelka podzieliła się także chwytającym za serca wyznaniem: - Podczas całej choroby nigdy nie przestawał się uśmiechać. Tak trudno się pozbierać, jeden dzień jest lepszy, drugi gorszy. Nie wiem, jak mam dalej żyć, zwłaszcza gdy każdy mój krok jest śledzony przez media i komentowany przez ludzi. Aby udźwignąć to wszystko potrzeba bardzo dużo sił, których ostatnio mi brak. Każdego dnia uczę się żyć na nowo, bez Oliwierka obok - napisała.          Wyświetl ten post na Instagramie              ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik