Magdalena Stępień o relacji z Jakubem Rzeźniczakiem. Tego od niej oczekiwał.
Adam Davy/EMPICS Sport/EAST NEWS, Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień o oczekiwaniach Jakuba Rzeźniczaka: "Dla mnie to niemożliwe"

Magdalena Stępień w obliczu nagonki spowodowanej zbiórką na jej chorego synka, zdecydowała się na szczere wyznanie. Jak wyglądają jej relacje z byłym partnerem?

O chorobie synka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień mówią teraz wszyscy. Niespełna półroczny Oliwier walczy z rzadkim guzem wątroby, a jego szanse na przeżycie wynoszą zaledwie kilka procent. Niestety, rodzice chłopca od kilku dni zmagają się z potężną falą hejtu, spowodowaną internetową zbiórką, która ma pomóc w leczeniu ich dziecka w izraelskiej klinice. By tego było mało, byli partnerzy wciąż medialnie zaprzeczają swoim słowom, a najnowszy wywiad sportowca sprawił, że żona jego synka nie wytrzymała.

Magdalena Stępień w obszernym InstaStories nie tylko zarzuciła byłemu partnerowi, że działa jedynie na swoją korzyść, nie zaś na  dobro dziecka. Była uczestniczka "Top Model" zdradziła też, jak z jej perspektywy wyglądają relacje z Jakubem Rzeźniczakiem.

"Top Model": Joanna Krupa o pogrzebie małego Oliwiera. Skierowała ważne słowa do Magdaleny Stępień

Magdalena Stępień gorzko o relacjach z Jakubem Rzeźniczakiem

Początkowo związek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczka był niczym scenariusz filmu romantycznego. Para chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych swoim szczęściem, a także doczekała się synka.. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, a Stępień i Rzeźniczak rozstali się w atmosferze skandalu zaledwie kilka tygodni po przywitaniu na świecie małego Oliwiera. To jednak nie koniec dramatów byłej uczestniczki "Top Model". Po tym, jak w czasie połogu została samotną matką, jej świat wywrócił się do góry nogami, jednak najgorsze przyszło kilka miesięcy później.

Podczas rutynowych badań u pediatry, okazało się, że synek Stępień i Rzeźniczaka cierpi na rzadko występującego guza wątroby. Później okazało się, że Oliwier ma jedynie 2 proc. szans na przeżycie. Jej kroki były natychmiastowe. Modelka postanowiła założyć internetową zbiórkę, którą mogła by umożliwić leczenie chłopca w jednej z izraelskich klinik. I choć niezbędną kwotę udało się uzbierać w zaledwie kilka godzin, to mało kto się spodziewał, że internetowa zrzutka sprawił, że na modelkę i jej byłego partnera wyleje się fala hejtu. Sportowiec nie pozostawił więc sprawy bez odpowiedzi i w szczerej rozmowie z portalem sport.interia.pl Jakub Rzeźniczak odniósł się do zbiórki, a także swoich zarobków.

- Naprawdę nie wiem i nie chcę sobie zaprzątać głowy bzdurami. Bo jak inaczej nazwać pokazywane przez obcych mi ludzi, jakichś tabelek według których zarabiam 11 tysięcy tygodniowo, a nasz pomocnik Jorginho 1,5 mln za sezon? Żaden z nas nie ma takich pieniędzy. Teraz jednak najważniejszy jest Oliwier. Na szczęście w Centrum Zdrowia Dziecka jest pod bardzo dobrą opieką - mówi w rozmowie ze sport.interia.pl Jakub Rzeźniczak. 

Jakub Rzeźniczak komentuje swoje zarobki
EMPICS Sport/EAST NEWS, Instagram @jakubrzezniczak25

Sportowiec przyznał też, że stan zdrowia chłopca się poprawia, a także zdradził, jak Oliwier zareagował na pierwszą chemię.  Słowa piłkarza sprawiły, że w sieci zawrzało. Również Magdalena Stępień ostro zareagowała na oświadczenie byłego partnera.

- Teraz nie jest dobry czas na tłumaczenie się i na pokazywanie całej prawdy, no ale właśnie tak jest, jak komuś bardziej zależy na własnym PR-e i na chronieniu własnej d*py, niż na ratowaniu życia syna. Oliwier ma na przeżycie tutaj w Polsce 2 proc. szans. W Izraelu pojawiło się więcej procent, dlatego podjęliśmy decyzję, że polecimy tam i spróbujemy tam, mając tu też dobrą opiekę, no ale jakby tam pojawiło się więcej procent, więc chcieliśmy go tam ratować, więc jedna z bardzo bliskich mi osób napisała i powiadomiła Kubę o tym, że jest szansa na ratunek dla Oliwiera w Izraelu. Odpowiedzi nie otrzymywaliśmy. Później poinformowaliśmy go, że będzie potrzebne 250 tys., też odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Z racji tego, że musieliśmy bardzo szybko działać, podjęliśmy decyzję o tym, że zakładamy zbiórkę, nie informując Kuby o tym - tłumaczyła na IstaStories Magdalena Stępień.

Modelka zarzuciła sportowcowi, że jego słowa to jedynie sprytny chwyt marketingowy, mający na celu postawienie jej w złym świetle.

- Podpisał zgodę, no to chyba jest to jednoznaczne z tym, że się zgadza na ten wylot. Chyba nikt go do tego nie przymusił, żeby podpisać taką zgodę. No ale wiadomo, tak jak wcześniej wspomniałam, ważniejszy jest PR i to wybrał sobie dobry moment, aby wybrnąć z tego. Dlaczego nie udostępnił zbiórki? Wiadomo - "o zbiórce dowiedział się z internetu", bo przecież nie trzeba wylatywać, nie trzeba dziecka ratować za granicą, bo można go ratować tutaj. Tak się składa, że jesteśmy w kontakcie z rodzicami, tak jak wcześniej powiedziałam, tych dzieci, które zachorowały i to wcale tak nie wygląda, jakby się wydawało. No ale jak ktoś się angażuje w ratowanie dziecka "piąte przez dziesiąte", to właśnie są takie efekty. Ja wam nie będę dłużej tego tutaj tłumaczyć. Ja mam dokumenty potwierdzające chorobę Oliwiera. Ja się skupię z moją rodziną teraz tylko i wyłącznie na ratowaniu mojego dziecka.

Zobacz także: Burzliwe rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem, druzgocąca diagnoza u synka. Magda Stępień zmaga się z ogromnymi dramatami

Magdalena Stępień o oczekiwaniach Jakuba Rzeźniczaka: "tak się nie da"

Modelka nawiązała również do rozstania z byłym partnerem podkreślając, że porzucenie jej w czasie połogu sprawiło, że do tej pory nie otrząsnęła się  z wydarzeń, jakie miały miejsce kilka miesięcy temu.

- Do dziś nie pozbierałam się po tym, jak zostałam potraktowana. Ja nie potrafię rozmawiać z tą osobą i nie potrafię z nią dogadać, nawet ze względu na chorobę, dlatego że to, jak zostałam potraktowana siedem miesięcy temu, nadal jest w moim sercu. I choćbym miała sama ratować życie mojego dziecka z moją rodziną i przyjaciółmi, bo to jest możliwe, ale takie wsparcie, jakie otrzymałam obecnie i w trakcie choroby, to to jest wsparcie zerowe - tłumaczy Magda Stępień.

W emocjonalnym na graniu, na którym słychać też płacz jej dziecka, modelka stwierdziła, że po tym, co przeszła Jakub Rzeźniczak oczekiwał od niej "normalnych": relacji, co okazało się dla niej rzeczą niemożliwą.

- Ojciec Oliwiera od początku oczekiwał ode mnie, żebyśmy weszli w relacje międzyludzkie, ojciec-matka, jakby się nic nie stało. Żebyśmy się komunikowali, że wszystko jest super. Ogólnie to on ode mnie odszedł, nie jesteśmy razem, ale co z tego, każdy żyje swoim życiem, jesteśmy szczęśliwi, zapominamy o wszystkim i żyjemy dalej. Nie, tak się nie da - powiedziała Stępień. - W wielu wiadomościach, które do niego wysyłałam, w wielu telefonach było we mnie tyle złych emocji, że nie potrafiłam się z nim komunikować. Ktoś oczekuje ode mnie niemożliwego. W naszym przypadku taka relacja normalna po rozstaniu ojciec-matka jest niemożliwa - dodała.

Magdalena Stępień o oczekiwaniach Jakuba Rzeźniczaka:
Instagram @magdalena___stepien

Modelka przyznała, że nie pogodziła się z tym, jak została potraktowana przez sportowca i nawet choroba dziecka nie ułatwiła jej kontaktu z byłym partnerem.

- Po tym, przez co przeszłam, nie jestem w stanie przynajmniej teraz zapomnieć. Pojawiła się choroba dziecka, nawet ona nie ułatwiła mi komunikacji z Kubą. Jestem, jaka jestem, mam w sobie mnóstwo emocji. Choroba dziecka jeszcze bardziej je spotęgowała.

Magdalena Stępień odniosła się również do medialnych wypowiedzi ojca Oliwiera. Przypominamy, że w środę, 9 lutego, ma się ukazać głośny wywiad Jakuba Rzeźniczaka z Krzysztofem Stanowskim, który jak przyznał dziennikarz, "zdruzgotał go psychicznie".

- Uważam, że jest to mega nie na miejscu, ale właśnie tak to jest, jak się ma wszystko dobrze poustawiane PR-owo. Wiedzieć, jak się wstrzelić i co powiedzieć w danym momencie, dać wywiad, co zrobić, żeby na tym wszystkim dobrze wyjść. Jeśli tatuś chce dokładać, nagle teraz przed wylotem, niech dokłada, życzymy powodzenia razem z jego synkiem.

Na koniec modelka pokazała Oliwiera w szpitalnym łóżeczku. 

Magdalena Stępień gorzko o oczekiwaniach Jakuba Rzeźniczaka
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 
Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera: Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie O co chodzi?  Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku  Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób:  Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem.  Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych:  Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka 
Magdalena Stępień z "Top Model" niedługo przed porodem rozstała się z ojcem dziecka, Jakubem Rzeźniczakiem. Właśnie została mamą. To chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.  Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama  To synek czy córeczka?  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka  poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego  z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:  Nie jesteśmy już z Kubą Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:  Witaj na świecie synku  Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.  Zobacz także:  Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG Magdalena Stępień z "Top Model"...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik