Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Magdalena Boczarska
ONS.pl
1/5
Magdalena Boczarska
ONS.pl

2 miesiące temu Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para długo ukrywała ciążę w tajemnicy przed mediami, dlatego narodziny jej potomka wzbudziły niemałe emocje. Równie dużą sensację wywołało pierwsze publiczne pojawienie się Magdaleny po porodzie, gdy okazało się, że zachwyca perfekcyjną figurą. Teraz aktorka zdradziła sekrety swojej figury w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”. 

 

Zobacz: Magdalena Boczarska pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka! Jej figura po ciąży to prawdziwy OBŁĘD

2/5
Magdalena Boczarska
ONS

Magdalena Boczarska pojawiła się w „Dzień Dobry TVN” z okazji swojego powrotu do pracy. Aktorka po 2 miesiącach od porodu znów gra w teatrze IMKA. W telewizji opowiedziała przy okazji, jak zmieniło się jej życie od czasu, gdy urodziła synka.

 

Jestem zakochana. Jest nowy mężczyzna w moim życiu. Nie będę tego ukrywać. Jestem zabujana na amen - przyznała Magdalena.

 

Zobacz: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zabrali synka do restauracji. Te zdjęcia was rozczulą! 

3/5
Magdalena Boczarska
ONS

Oczywiście nie sposób nie zwrócić uwagi na oszałamiającą figurę aktorki, więc gwiazda zdradziła swoje sposoby na szybki powrót do formy! Co robi? Przeczytajcie odpowiedź na kolejnym slajdzie!

 

Zobacz: To najsłodsze, co dziś usłyszycie! Edyta Herbuś zdradza jak tacierzyństwo zmieniło Mateusza Banasiuka!

4/5
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
ONS

Magdalena Boczarska nie ma problemów ze znalezieniem czasu na dbanie o figurę:

 

Ćwiczę ze swoim maluchem na ramieniu, co sprawia nam dużo frajdy. Nic specjalnego nie robię, dbam o siebie, tak samo teraz, jak i przed, jak i w trakcie. Czas się na to zawsze znajdzie

 

Zobacz: Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Młoda mama wybrała się do SPA 

5/5
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
ONS
Więcej na temat Magdalena Boczarska