Magda Mielcarz nie poprowadzi The Voice of Poland 6
ONS
Newsy

Mielcarz nie poprowadzi The Voice 6. Kto ją zastąpi? Padły pierwsze typy

Modelka podała powody

W The Voice of Poland nastąpią duże zmiany. Prawie w całości zmieni się skład jurorski, który jest na etapie poszukiwań. Jak na razie poznaliśmy jedną nową osobę, która dołączy do ekipy show. Przypomnijmy: Znany muzyk zastąpi Piekarczyka w The Voice 6. Sam brał udział w jednej edycji

Jak się właśnie okazało zmieni się również jedna osoba prowadząca. Z programu zrezygnowała Magda Mielcarz, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Za kulisami dyskutuje się na temat tego, kto ją zastąpi. Być może do programu wróci Marika, która prowadziła wcześniejsze edycje. Niewykluczone też, że będzie to Marta Manowska, która zdobyła doświadczenie w roli gospodyni, dzięki programowi "Rolnik szuka żony" i rozkochała w sobie widzów.Tymczasem Mielcarz tłumaczy ze swojej decyzji brakiem czasu i tym, że nie może opuścić dzieci, z których jedno będzie zaczynało szkołę:

Kochani- zbliża się nowa edycja The Voice of Poland. Nie bedę mogła przyjechac powtórnie do Polski na tyle dlugo, żeby go poprowadzic. Moje starsze dziecko jest w szkole I nie może jej na tak dlugo opuścić. A ja jestem tam gdzie moje dzieci. Swoja droga myslałam, że już za mna czasy, kiedy szkoła mówiła mi co mam robić... A niespodzianka... The Voice jest super programem, ogladajcie koniecznie!!!Ciekawe kto tym razem zasłuży na miano "Najlepszy Głos"? Całuję Was bardzo mocno!!!

Kto ją zastąpi?

Zobacz: Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6
 
 

 

Zmiany w The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Szósta edycja "The Voice of Poland" odwołana! Jest decyzja TVP
To szok dla wszystkich fanów

Od kilku tygodni spekuluje się, o tym, kto będzie zasiadał w jury nowej edycji The Voice of Poland . Po rezygnacji Justyny Steczkowskiej , Edyty Górniak i Marka Piekarczyka , ruszyła giełda nazwisk. Jednym pewniakiem był udział Haliny Mlynkovej jako prowadzącej. Zobacz: Znamy nową prowadzącą The Voice! To ona zastąpi Magdę Mielcarz Przed chwilą na Facebooku programu pojawiła się zaskakujące informacja. S zósta odsłona The Voice of Poland zostało w tym sezonie odwołana i przeniesiona na jesień! Produkcja tłumaczy się chęcią zadbania o najwyższe standardy programu: Kochani! Wam - jako pierwszym - przesyłamy oficjalny komunikat dotyczący kolejnej edycji "The Voice of Poland. „The Voice of Poland” powróci jesienią TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu „The Voice of Poland” została przeniesiona na jesień. Powodem takiej decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu. Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland”, okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje. Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że „The Voice of Poland” nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość - czytamy Zaskoczeni? Zobacz: Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6    

Halina Mlynkova zastąpi Magdę Mielcarz w The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Z OSTANIEJ CHWILI: Znamy nową prowadzącą The Voice! To ona zastąpi Magdę Mielcarz
Tego nie spodziewał się nikt!

Trwają roszady w nowej edycji The Voice of Poland . Jak wiadomo, w szóstej odsłonie show nie zobaczymy na pewno Justyny Steczkowskiej , Edyty Górniak i Marka Piekarczyka . Z rolą prowadzącej pożegnała się również Magda Mielcarz , która o powodach odejścia poinformowała na... Instagramie. Przypomnijmy: Mielcarz nie poprowadzi The Voice 6 Media nie miały dużo czasu na spekulacje, kto zastąpi aż tyle gwiazd w kolejnej edycji. Wśród nazwisk od dawna się przewijała się m.in. Halina Mlunkova , która miała zasiąść w fotelu trenera. Dziś już wiemy, że artystka pojawi się w show, ale nie jako jurorka, a prowadząca! Taką informację przekazały przed chwilą wirtualnemedia.pl . Halina ma za sobą już prowadzenie kilku koncertów, a niedawno świetnie wypadła w roli gospodyni Sylwestra z Dwójką. Nadal nie wiadomo jednak, kto pojawi się w jury programu na miejsca Górniak i Steczkowskiej. Zobacz: Znany muzyk zastąpi Piekarczyka w The Voice 6. Zastąpi go finalista talent show Gwiazdy w finale The Voice of Poland":

Magda Mielcarz o powrocie do The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Mielcarz znalazła nowy pomysł na siebie. Powrót do "The Voice" to początek [WIDEO]
Co jeszcze wykombinowała?

Jesienna edycja " The Voice of Poland " może być najciekawszą do tej pory. Do jury wróciła Edyta Górniak , a media od razu rozpisały się o jej rzekomym konflikcie z Justyną Steczkowską . Producenci postawili wokalistkom jeden warunek - muszę się zaprzyjaźnić. Przypomnijmy:  Producenci postawili warunek Górniak i Steczkowskiej. To nie będzie dla nich łatwe Do programu po prawie trzyletniej przerwie wraca również Magdalena Mielcarz , która zastąpi Marikę w roli prowadzącej show. Gwiazda na co dzień mieszka w USA. Lubi jednak przyjeżdżać do Polski, zwłaszcza kiedy czeka ją interesująca praca. Udział w muzycznym programie jest dla niej szansą nie tylko na przypomnienie się widzom, ale i na promocję nowego singla, którego premiera przewidywana jest na jesień. To również wpłynęło na podjęcie decyzji o powrocie do show: Pojawił się po prostu dobry moment, ja byłam zajęta sprawami rodzinnymi, w międzyczasie zupełnie nie byłam zainteresowana sprawami zawodowymi. Teraz jestem gotowa żeby wrócić do pracy, we wrześniu wychodzi mój nowy singiel, "Silver dream", te rzeczy się bardzo ładnie połączyły. - m ówi w rozmowie z TVP Czekacie na nową piosenkę Magdy? Zobacz:  Mielcarz rozpływa się nad swoim życiem w USA: Marzyłam o tym od dawna Gwiazdy na planie spotu "The Voice":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner