Magda Gessler spędziła weekend na celebrowaniu swoich 70. urodzin, bliscy przygotowali dla niej imprezę niespodziankę. Po uroczystości restauratorka wrzuciła na Instagram filmik, na którym prezentuje swoje taneczne kroki. Internauci stwierdzili, że przyćmiła słynną bachatę Ani Lewandowskiej, którą zatańczyła u boku męża z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej. Zobaczcie sami

Reklama

Magda Gessler świętowała 70. urodziny tanecznym krokiem

Magda Gessler świętowała swoje 70. urodziny z przytupem - córka Lara Gessler i syn Tomasz Muller przygotowali dla niej wyjątkową imprezę niespodziankę, na której pojawiła się plejada gwiazd. Na uroczystości nie zabrakło atrakcji w postaci tortu, oprawy muzycznej czy profesjonalnego drink baru. Największym zaskoczeniem podczas świętowania był jednak taniec restauratorki, która zaprezentowała swoje kroki przed gośćmi.

To był niesamowity wieczór….pełen pięknych ludzi!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziękuje Wam za niespodziankę, za Waszą obecność!!!!! To cudowne mieć takich ludzi dookoła!!!! W 70 rok wchodzę tanecznym krokiem !!!! Jak zwykle kolorowo, lekko, pełna marzeń, energii i radości w sercu!!!!! Życie jest piękne! Dziękuje Wam…???????????????????????????????????????????????? - napisała Magda Gessler pod filmikiem.

Zobacz także: Magda Gessler myśli o rezygnacji z "Kuchennych rewolucji"? Zdradziła prawdę przed naszą kamerą

Magda Gessler zachwyciła internautów swoimi ruchami, wielu nie ukrywało tego, że zazdrości jej pozytywnej energii. Niektórzy porównali taniec restauratorki do tańca Ani i Roberta Lewandowskich podczas ich drugiego ślubu!

- Lepiej od Lewandowskiej ????

- Piękna energią bije z tego filmu????❤️????❤️????

- TEN TANIEC ŚNI MI SIE DO TEJ PORYY !! Jeszcze raz 100 lat Magda !!! ❤️❤️❤️❤️ napisał Jakub Kosel.

Zobacz także: Magda Gessler kompletnie bez ubrań na okładce magazynu. Zasłania ją tylko jedna rzecz

Zobacz także

Na urodzinowej imprezie gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" pojawiło się wiele znanych nazwisk m.in. Mateusz Hładki, Robert Kupisz, Jakub Kosel, Rafał Michalak czy Kasia Sokołowska. Wiele więcej znanych nazwisk postanowiło złożyć jej życzenia pod urodzinowym postem, Gessler otrzymała wiele ciepłych słów i komplementów z okazji swoich urodzin.

- Sto lat Pani Magdo!!! Kochamy i wielbimy! ???? dużo zdrowia!!!!! - napisała Sandra Kubicka.

- 100 lat szczęścia miłości radości ???????????? - napisała Joanna Przetakiewicz - czytamy pod postem restauratorki.

Reklama

Przyłączamy się do życzeń!

Mateusz Grochocki/DDTVN/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama