Ten rok jest z pewnością wyjątkowy w życiu Magdy Gessler - gwiazda kończy 70 lat i można śmiało powiedzieć, że jest kobietą spełnioną. Świadczy o tym choćby sposób, w jaki świętowała urodzinowy jubileusz - bliscy zorganizowali jej przyjęcie w formie niespodzianki. Nie zabrakło urodzinowego tortu, a zgromadzeni bawili się wyśmienicie. Zobaczcie, jak wyglądała 70-tka Magdy Gessler.

Reklama

Magda Gessler kończy 70 lat. Bliscy zorganizowali jej niespodziankę

W tym toku Magda Gessler wchodzi w nowy etap swojego życia - restauratorka kończy 70 lat. Gwiazda nie zwalnia jednak tempa w kwestii projektów zawodowych, a niedawno fani zastanawiali się nawet, czy Magda Gessler planuje odpoczynek od "Kuchennych rewolucji", które prowadzi nieprzerwanie od 13 lat. Wygląda jednak na to, że Magda Gessler zupełnie nie myśli o telewizyjnej emeryturze!

Fakt, że 70-latka ma wokół siebie wielu życzliwych ludzi, którzy są znajomymi zarówno branżowymi, jak i prywatnymi, potwierdza świętowanie urodzin restauratorki. Z okazji okrągłej, 70. rocznicy urodzin Magdy Gessler jej najbliżsi przygotowali dla niej nie lada niespodziankę! Ujęcia z wyjątkowego przyjęcia pojawiły się na instagramowym profilu Magdy Gessler oraz w relacjach gości.

- Po prostu…kocham…???????????????????? dziękuję ❤️❤️❤️ - napisała zachwycona pomysłem przyjęcia Magda Gessler.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk świętuje 2. urodziny syna. Tak wyglądało przyjęcie w rodzinnym gronie

Na imprezie urodzinowej Magdy Gessler pojawiło się szerokie grono gwiazd, a prywatnie przyjaciół i znajomych gwiazdy "Kuchennych rewolucji" - nie zabrakło między innymi jej córki, Lary Gessler, oraz syna, Tadeusza Mullera, którzy byli pomysłodawcami całego wydarzenia. W świętowaniu wzięli udział też Mateusz Hładki, Jakub Kosel, Rafał Michalak, Robert Kupisz czy Kasia Sokołowska.

Zobacz także

- Bardzo mi miło, strasznie się cieszę, jestem bardzo zdziwiona. Jak dobrze mieć córkę i syna, nie trzeba o niczym myśleć - zareagowała na niespodziankę Magda Gessler.

Instagram @rmichalak

Dzieci Magdy Gessler pomyślały o każdym szczególe - uwagę zwraca tort, z którego świeczki zdmuchiwała restauratorka, a także oprawa muzyczna imprezy z utworami na żywo. Na miejscu był nawet profesjonalny drink bar.

Wygląda na to, że urodziny Magdy Gessler należały do udanych. Jak Wam się podoba klimat całego przyjęcia? Jubilatce składamy najserdeczniejsze, urodzinowe życzenia!

Reklama

Zobacz także: Magda Gessler kompletnie bez ubrań na okładce magazynu. Zasłania ją tylko jedna rzecz

Instagram @rmichalak
Instagram @rmichalak
Reklama
Reklama
Reklama