Magda Gessler kolejną gwiazdą, która przejdzie do stacji Polsat? Takie plotki pojawiły się w mediach i szybko rozgrzały atmosferę wśród fanów słynnej restauratorki i prawdziwej ikony stacji TVN. Obecnie Magda Gessler przebywa na urlopie i całą sytuację chciała skomentować dopiero po odpoczynku. Ostatecznie postanowiła nie zwlekać i opublikowała mocne oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Już wszystko jasne.

Reklama

Magda Gessler żegna się z TVN-em? Gwiazda komentuje!

Ostatnie dni przebiegają pod znakiem zaskakujących transferów. Wszystko zaczęło się od informacji, że Mateusz Gessler będzie szefem kuchni w nadchodzącej edycji "Hell's Kitchen" w stacji Polsat. Jak wiadomo, wcześniej był on związany ze stacją TVN, gdzie był jurorem w programie "MasteChef Junior". To jednak nie był koniec. Gdy media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek rozwiązała kontrakt ze stacją TVN i ma wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" zrobiło się już naprawdę ciekawie, ale kiedy pojawiły się plotki, że również Magda Gessler przejdzie do Polsatu, to była to już prawdziwa bomba! Prowadząca program "Kuchenne rewolucje", która jest prawdziwą ikoną stacji TVN postanowiła nie zwlekać z reakcją na krążące w mediach i sieci spekulacje i w dość osobliwy sposób właśnie je zdementowała.

- DOŚĆ! STOP! Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa „bomba nuklearna” [...] Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków które rujnują życie nie na chwile tylko na zawsze…Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie - zaczęła gwiazda swoje oświadczenie.

Mateusz Jagielski/East News

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN. Tak wyglądały jej początki! Skandali również nie brakowało

W dalszej części swojego oświadczenia Magda Gessler podkreśliła, że właśnie przebywa na urlopie i chce po prostu w spokoju odpocząć. Nie mogła jednak milczeć, gdy wokół jej osoby pojawiły się takie doniesienia. Możemy być pewni, że znana restauratorka nie zamierza przechodzić do konkurencyjnej stacji, bo jak podkreśliła - "dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN"

- Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chcę mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop ktoś musi mi to OBS …Ć!
Ludzie najczęściej są zainteresowani fake i bad newsem… bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, które rozsiewa się jak zaraza.
Kto zaczął niech skończy.
Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN

Zobacz także: Tadeusz Müller wziął ślub! Syn Magdy Gessler i jego ukochana zdecydowali się na nietypową uroczystość

Zobacz także
Reklama

Trzeba przyznać, że w ostatnich dniach sporo było rewelacji związanych z niespodziewanymi transferami. Wygląda jednak na to, że jeśli chodzi o Magdę Gessler, stacja TVN może być spokojna, a fani nie muszą się martwić, że zabraknie kolejnych sezonów "Kuchennych Rewolucji", które od wielu lat są prawdziwym hitem!

East News
Reklama
Reklama
Reklama