Lara Gessler w czarnej sukience

Magda Gessler pokazała zdjęcia z dzieciństwa! Ale nie swojego. Ta urocza dziewczynka to Lara Gessler!

Lara Gessler w czarnej sukience

Magda Gessler pokazała zdjęcia z dzieciństwa Lary Gessler! Restauratorka na Instagramie zamieściła fotki z prywatnego archiwum. Od razu widać, że dziewczyna była bardzo żywiołowym dzieckiem i miała dużo energii. Musimy jednak przyznać, że Lara Gessler za wiele się nie zmieniła. Blond włosy, lekko kręcone wciąż wciąż są takie same, a i temperament chyba nie uległ za bardzo zmianie.

Internauci już piszą w komentarzach, że prowadząca cukiernię "Słodki słony" jest podobna do znanej mamy już od dzieciństwa. Rzeczywiście widać podobieństwo, nie tylko wizualne. W końcu to właśnie po Magdzie Gessler Lara odziedziczyła talent kulinarny.

Patrząc po zdjęciach można też wywnioskować, że młoda Gessler jednak umie się uśmiechać. Ostatnio w sieci fani Magdy Gessler pod jednym ze zdjęć na jej Facebooku zaczęli dopytywać, dlaczego Lara Gessler nigdy się nie uśmiecha i jest przygnębiona. Wówczas restauratorka wzięła w obronę córkę i napisała, że jest ona zestresowana tym, że czasem musi pokazać się u boku znanej mamy.

Jak widać na zdjęciach z dzieciństwa, Lara była bardzo radosnym dzieckiem i w tej kwestii z pewnością nic się nie zmieniło. Zobaczcie fotki!

 

Zobacz: Magda Gessler będzie uczyć w szkole. I to wcale nie będzie nauka gotowania!​

 

Lara Gessler w dzieciństwie

Lara Gessler w dzieciństwie

 

Jak wyglądała córka Magdy Gessler jako dziecko?

Lara Gessler w dzieciństwie

 

Podobna?

Lara Gessler na prezentacji torebek Sabriny Pilewicz

 

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36