Magda Gessler o Anji Rubik Anja Rubik Anja Rubik Anja Rubik Anja Rubik
Magda Gessler o Anji Rubik
Komentarz szybko zniknął, ale w sieci zagrzmiało!
1/5
Magda Gessler o Anji Rubik

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Magda Gessler wywołała prawdziwą burzę na Instagramie Anji Rubik. Restauratorka w ostrych słowach oceniła figurę modelki. Jej komentarz szybko zniknął, ale w internecie nic nie ginie! Hejt Magdy Gessler został zauważony przez Karolinę Korwin Piotrowską i Maję Sablewską. Zobacz, co napisała Magda Gessler i jak jej słowa skomentowały Korwin Piotrowska oraz Sablewska!

 

Przeczytaj więcej na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Zmysłowa, szykowna, subtelna. Wybraliśmy najodważniejsze kreacje Anji Rubik. Głosujcie na najlepszą!

2/5
Anja Rubik

Aferę rozpętało to zdjęcie Anji Rubik. Modelka wygląda na nim szczupło, ale nie jest to żadna nowość. Za to zachowanie Magdy Gessler zaskakuje. Pod zdjęciem Rubik pojawił się kontrowersyjny komentarz restauratorki. Mimo że Magda Gessler znana jest ze swojego porywczego charakteru, to jednak do tej pory nie oceniła w ten sposób żadnej gwiazdy.

 

komentarz Magdy Gessler

 

Komentarz szybko został skasowany, ale i tak wiele osób zdążyło go zauważyć. Jak te słowa skomentowały Karolina Korwin Piotrowska i Maja Sablewska? Zobacz na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Gotująca Gessler sprzed 21 lat jest hitem w sieci. Gojdź komentuje: "Teraz rzuca garnkami..."

3/5
Anja Rubik

Karolina Korwin Piotrowska zwróciła uwagę na "body shaming", czyli krytykowanie ciała innej osoby. Nie da się ukryć, że zazwyczaj dotyczy osób z nadwagą, ale i osób bardzo szczupłych to nie omija. Dziennikarka retorycznie pyta, czemu służy takie zachowanie. Faktycznie - nie ma żadnego sensu, a jest jedynie czystym hejtem!

post Karoliny Korwin Piotrowskiej

 

Z kolei Maja Sablewska odpowiedziała na komentarz Magdy Gessler pod zdjęciem Anji Rubik. Co napisała? Przeczytaj na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Anja Rubik ma dziś urodziny! Ile lat kończy najbardziej znana polska modelka?

4/5
Anja Rubik

Maja Sablewska stanęła w obronie Anji Rubik.

Pani Magdo - zazdrość jest namiętnością, która z zapalem szuka tego co sprawia cierpienie. Anja - Gratulacje - napisała.

Co sądzą internauci o zachowaniu Magdy Gessler? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: "Na pewno jest więcej osób wyglądających jak ja niż jak Anja Rubik". Ewa Farna zaskoczyła wyznaniem na temat swojej wagi 

5/5
Anja Rubik

Internauci nie kryją swojego oburzenia. Padło wiele ostrych słów w kierunku Magdy Gessler!

- @magdagessler_official jestem pewien ze wiecej osob stracilo zycie z powodu otylosci takiej,jaka pani posiada 

- @magdagessler_officialPani Magdo, nie jest Pani lekarzem i tez nie ma Pani idealnej figury, zeby wydawac jakiekolwiek sady o innych. To zwyczajnie brak kultury

- Pani Anja jest modelką, a nie mopsem kuchennym. Porównywanie do obozu zagłady jest bardzo nie na miejscu. To, co przeżyło pokolenie naszych dziadków jest straszne, i obyśmy nigdy więcej czegoś takiego nie doświadczyli. Radzę Pani pomyśleć i zastanowić się przed napisaniem. Brzydzę się takim humorem.

- Pani Magdo polecam ugotować jakąś goloneczkę, a internety zostawić w spokoju ;)

- @magdagessler_official co to za komentarz??? Co za brak kultury! Czy byłoby pani miło jakby Anja napisała że jest pani niezdrowo gruba?

 

A wy co sądzicie o komentarzu Magdy Gessler?

 

Zobacz: Jak Anja Rubik oszukuje głód?