Portal TVP Info przekazał zaskakujące informacje dotyczące Maffashion i Macieja Musiała. Według doniesień medialnych przeciwko modowej blogerce i gwiazdorowi serialu "Rodzinka.pl" został skierowany akt oskarżenia o złamanie przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i o przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Maffashion i Maciejowi Musiałowi grozi kara grzywny.

Reklama

Maffashion i Maciej Musiał z zarzutami prokuratorskimi

Według doniesień opublikowanych na stronie TVP Info dokładnie 18 kwietnia br. warszawska prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko Maffashion i Maciejowi Musiałowi. Według doniesień medialnych influencerka i gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" zostali oskarżeni o reklamowanie na Instagramie alkoholu wbrew przepisom ustawy o wychowaniu w trzeźwości i o przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Media informują, że oskarżonym grosi kara grzywny od 10 do 500 tysięcy złotych.

Skontaktowaliśmy się z Maffashion i Maciejem Musiałem. Modowa blogerka i aktor nie chcieli komentować doniesień na swój temat, ale wyrazili zgodę na publikowanie ich wizerunku.

Zobacz także: Maciej Musiał pochwalił się zdjęciem z mamą z wakacji na Dominikanie. Fani: "Jak rodzeństwo"

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Głos w sprawie doniesień dotyczących oskarżeń przeciwko Maffashion i Macieja Musiała zabrał ich mandżer.

Zobacz także

Jeszcze nie znamy aktu oskarżenia. Wiemy, że dotyczy jednego posta Maffashion i dwóch postów Maćka. Mamy swoje stanowisko, natomiast łatwiej będzie mówić w tej materii, jak już poznamy ten akt oskarżenia- Dominik Borkowicz powiedział dla portalu plejada.pl.

Zobacz także: Sebastian Fabijański zabrał głos po "Uwadze": "Są takie chwile, że marze, żeby stąd zniknąć"

AKPA/Baranowski
Reklama

Myślicie, że sprawa zakończy się w sądzie?

EOS
Reklama
Reklama
Reklama