W ostatnim czasie Maciej Musiał wzbudza coraz większe emocje. Aktor otrzymuje ciekawe propozycje — również zagraniczne. Niedawno na Netfliksie pojawił się serial "1899" z udziałem młodego gwiazdora. Internauci interesują się też życiem osobistym Macieja Musiała, który od kilku miesięcy spotyka się z modelką, Weroniką Targońską. Ostatnio para bawiła się razem w Wiedniu i relacjonowała swój wyjazd w mediach społecznościowych. Natomiast tegoroczne święta aktor spędził na Dominikanie razem ze swoją mamą. Na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie, które zachwyciło fanów.

Reklama

Maciej Musiał zachwycił internautów zdjęciem z mamą. "Wyglądacie na rówieśników"

Zaraz po podróży do Austrii, Maciej Musiał wybrał się na Dominikanę. Tym razem jednak towarzyszyła mu mama, Anna Musiał. Ostatnio rodzicielka aktora postanowiła się pochwalić rodzinnym zdjęciem z egzotycznego kraju.

Dzieciaki — napisała mama Macieja Musiała.

Instagram @ankamusial

Zobacz także: Maciej Musiał już nie jest singlem? Te zdjęcia zdradzają wszystko

Internauci nie kryli zachwytu widokiem Macieja Musiała z mamą. Wielu z nich stwierdziło, że oboje bardziej przypominają rodzeństwo. Choć Anna Musiał niezbyt często udziela się w mediach, to jednak gdy pojawia się na jednym zdjęciu z synem, zawsze wzbudza emocje.

Jak rodzeństwo
Niemożliwe, wyglądacie na rówieśników
Ten sam rocznik jak nic — czytamy w komentarzach.

Instagram @ankamusial
Reklama

Warto przypomnieć, że Maciej Musiał pożegnał dziadka w październiku. Aktor zazwyczaj spędzał święta z rodziną w Polsce, jednak po śmierci bliskiej osoby zdecydował się na zagraniczny wyjazd.

Zobacz także

Co roku spędzaliśmy czas z mamą u dziadka. Już go z nami nie ma, więc szukamy delikatnej odskoczni od tradycji. Wyjeżdżamy na chwilę w takie cieplejsze miejsce, by zmienić sposób spędzania tego czasu, ale zawsze czekałem na te święta — powiedział w rozmowie z serwisem "Co za tydzień".

Instagram @ankamusial
Reklama
Reklama
Reklama