Party Stories
Madzia i Oleh z "Big Brothera" rozstali się
East News
Newsy

Madzia Wójcik z "Big Brothera" potwierdza rozstanie z Olehem: "Złamałeś mi serce!"

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew rozstali się po półtora roku związku! O zakończeniu relacji poinformowała sama zwyciężczyni "Big Brothera". Ta dwójka poznawała się pod czujnym okiem wielkiego brata. Po wyjściu z reality show nie wyobrażali sobie bez siebie życia. W ostatnim czasie fani zaobserwowali, że to już nie ta sama uśmiechnięta Magda, którą znają. Ona sama zebrała się na publikację bardzo osobistego wpisu, w którym opisała co działo się w jej życiu w ciągu ostatniego czasu: 

Złamałeś mi serce ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą - zwróciła się do byłego już partnera. 

Wpis Magdy łamie serce... 

Zobacz także: Oleh zdradza kulisy skandalu z Milexem. Jak to wpłynęło na jego relacje z Madzią Wójcik?

Magda Wójcik zdradziła nam, jak naprawdę wygląda jej związek z Olehem!

Madzia Wójcik o rozstaniu z Olehem

Madzia Wójcik poinformowała o rozstaniu ze swoim partnerem, Olehem Riaheńczewem, którego poznała dzięki udziałowi w "Big Brotherze". Zwyciężczyni show zdecydowała się na bardzo poruszający wpis, w którym dokładnie opisała swoją relację z ukochanym i emocje, które towarzyszyły jej po rozstaniu: 

Jest to najsmutniejszy i najtrudniejszy dla mnie post, który muszę dodać. Nigdy nie myślałam, że będzie taka sytuacja, nie mogę się z nią pogodzić i szczerze nie jestem gotowa psychicznie na tę publikację, ale wiem, że nie mogę dłużej Was trzymać w niepewności i niewiedzy. Bardzo ciężko mi się to pisze, ale nie mam wyboru. - napisała na Instagramie

Magda Wójcik odniosła się do wiadomości od fanów, którzy obserwując, że nie jest już tak radosna jak kiedyś, zaczęli się o nią martwić: 

 Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam widzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu a małe rzeczy nie cieszyły mnie już jak kiedyś. Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutku i żalu. - przyznała gorzko. 

Wspomniała również moment, w którym poznała się z Olehem. Przyznała, że mimo tego, że rozum podpowiadał jej aby nie angażowała się w tę relację, zakochała się.

Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę. Po programie byłam najszczęśliwsza na świecie. Później niestety wszystko się odmieniło. Gdy ja starałam się coraz bardziej, więcej przytulałam, chciałam bliskości, coraz częściej mówiłam kocham cię, pragnęłam spędzać każdy dzień razem, jeździć na wspólne wyjazdy, dużo rozmawiać... Ty robiłeś się coraz zimniejszy, odpychałeś mnie, mówiłeś, że lubisz zatęsknić i nie możesz spędzać aż tyle czasu z jedną osobą. Nie było już słów "kocham cię", nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie. 

W osobistym wyznaniu skierowanym do Oleha podkreśliła, że w pewnym momencie zaczęła zauważać, że partner oddala się od niej coraz bardziej i przestaje mu zależeć. 

Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jak partnerkę lecz tylko jako przyjaciółkę.  Słowa te złamały mi serce, nasz związek rozpadł się i każdy idzie w swoją stronę.

Madzia Wójcik przyznała, że pomimo tego, że musi pogodzić się z rozstaniem, nie przestała kochać Oleha: 

Dziękuję Ci za te półtora roku. Nigdy nie zapomnę naszych wspomnień i magicznego poznania się w programie telewizyjnym! Życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia. Złamałeś mi serce ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą

Niestety to już kolejne rozstanie, o którym słyszymy w ciągu ostatnich kilku dni. Zarówno Magdzie jak i Olehowi życzymy dużo siły i mamy nadzieję, że szybko na ich twarzach ponownie pojawi się uśmiech bez względu na to, jakie decyzje dalej podejmą. 

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia"

Madzia Wójcik i Oleh Riaheńczew z "Big Brothera" rozstali się. Pełen wpis Magdy dotyczący rozstania z partnerem przeczytacie w tym poście:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@madzia.official)

Madzia i Oleh rozstali się po 1,5 roku związku. 

Magda, Madzia Wójcik i Oleh
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta i Chris z "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
Chris i Marietta z "Hotel Paradise" rozstali się! Przypominamy historię ich miłości. Pamiętacie te momenty?
Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie.

Chris Ducci i Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" kilka dni temu oświadczyli swoim fanom, że nie są już razem. Para postanowiła się rozstać, o czym powiadomiła wszystkich na Instagramie. Głos zabrał najpierw Chris: (...) mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie - tak napisał Chris. Potem głos zabrała również Marietta, która wypowiedziała się w podobnym tonie ( Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego ). Chris i Marietta wydawali się być parą idealną, okazało się jednak, że ideałów nie ma... Para już nie jest razem. My postanowiliśmy przypomnieć wam najpiękniejsze momenty ich związku - początki i późniejszy rozwój ich relacji. Zobaczcie nasze wideo! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris przeprasza Lexi, a ona zazdrości Marietcie ich relacji! O co chodzi To już koniec związku Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise" Para rozstała się jednak w pokoju. Myślicie, że zmienią jeszcze zdanie i wrócą do siebie?  

Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com
Newsy
Mama Magdy nie akceptuje Oleha?! Zaskakująca odpowiedź podczas finału "Big Brothera"

Finał szóstej edycji " Big Brothera " już za nami. W niedzielę poznaliśmy zwycięzcę odmienionej edycji show, którym została Magdalena Wójcik! Uczestniczka wygrała nie tylko 100 tysięcy złotych i samochód, ale również... miłość! Madzia poznała w programie swojego ukochanego, Oleha. Czy ta miłość przetrwa? Mama Magdy nie jest chyba tego taka pewna...  Mama Magdy Wójcik o Olehu  O 100 tysięcy złotych walczyli Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz oraz Bartek Boruc. Widzowie na zwycięzcę show typowali jedyną kobietę w zestawieniu i się nie pomylili! Madzia wygrała 6. edycję "Big Brothera" i opuściła program nie tylko z pieniędzmi, ale i z miłością. Uczestniczka otworzyła swoje serce przed Olehem. Para na antenie wyznała sobie nawet miłość. Zobacz także:  Kto odpadł jako pierwszy? Kogo wyrzucił Wielki Brat? Kto z kim flirtował? Wielki QUIZ z "Big Brothera"! Czy związek Madzi i Oleha przetrwa? W rozmowie z Party.pl uczestnik wyznał, że będzie trudno , jednak postara się, aby miłość nie zakończyła się wraz z ostatnim odcinkiem show. Prowadzący program Filip Chajzer również podczas finału próbował o tę kwestię dopytać mamę Madzi.  Jak się "Big Brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer. Odpowiedź mamy bardzo zbiła go z tropu! Który? - zapytała.  Czy to oznacza, że Magda ma jeszcze jakiegoś ukrytego partnera w domu? A może mama wolałaby, aby córka była z Łukaszem lub z innym z uczestników? Jedno jest pewne - Madzia jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami i ci z pewnością muszą zaakceptować ukochanego córki.  - Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie...

Madzia i Oleh z Big Brothera na Instagramie
Instagram
Newsy
Czy Madzia i Oleh z "Big Brothera" są jeszcze razem?

Magda i Oleh z "Big Brothera" nie są już razem? Coraz częściej mówi się o kryzysie w ich związku! Choć wydawało się, że po wyjściu z domu Wielkiego Brata tych dwoje w końcu będzie miało okazję lepiej się poznać i spędzić ze sobą więcej czasu, ich drogi coraz bardziej rozchodzą się.  Związek Magdy i Oleha z Big Brothera przechodzi kryzys? Madzia ma teraz swój czas i korzysta z niego. Ma wiele wywiadów, nagrań, dużo podróżuje. Ostatnio była w Londynie, teraz jest na Openerze. Bez Oleha. Bawi się nad morzem ze znajomymi, podczas gdy Oleh jest w Warszawie - mówi nam znajoma pary. Fani "Big Brothera" od początku mieli wątpliwości, co do przyszłości tego związku. Wielu z nich uważało, że Oleh nie zasługuje na Madzię  i  nie dojrzał jeszcze do poważnego związku . Do tego w programie kilka razy nominował Madzię do opuszczenia domu Wielkiego Brata, czego Madzia nie przyjęła zbyt dobrze.  Z jednej strony by coś chciała, a z drugiej się broni. Niech poczeka i zobaczy, co on o niej mówił i jak ją nominował w programie. Czuję, że jej to złamie serce. Nie znam go osobiście, ale po tym co widzę w programie, nie pasuje do Madzi. Najpierw nominuje ją do wyjścia, a potem przytula i nagle uświadamia sobie, że się zakochał, pisali fani show. Wielu z nich kibicowało jednak tej parze od samego początku i ucieszyło się, gdy po wyjściu Madzi z domu Wielkiego Brata w sieci pojawiło się wiele jej zdjęć z Olehem. Magda przedstawiła nawet Oleha swoim znajomym, ale ostatnio coraz rzadziej zaczęła się z nim pokazywać. Do Londynu poleciała sama , nie przedstawiła go swojej mamie, z którą ostatnio pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Mama Madzi powiedziała, że nie poznała jeszcze Oleha i nie chce się na jego temat wypowiadać. Jednak w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner