Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew rozstali się po półtora roku związku! O zakończeniu relacji poinformowała sama zwyciężczyni "Big Brothera". Ta dwójka poznawała się pod czujnym okiem wielkiego brata. Po wyjściu z reality show nie wyobrażali sobie bez siebie życia. W ostatnim czasie fani zaobserwowali, że to już nie ta sama uśmiechnięta Magda, którą znają. Ona sama zebrała się na publikację bardzo osobistego wpisu, w którym opisała co działo się w jej życiu w ciągu ostatniego czasu:

Reklama

Złamałeś mi serce ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą - zwróciła się do byłego już partnera.

Wpis Magdy łamie serce...

Zobacz także: Oleh zdradza kulisy skandalu z Milexem. Jak to wpłynęło na jego relacje z Madzią Wójcik?

Madzia Wójcik o rozstaniu z Olehem

Madzia Wójcik poinformowała o rozstaniu ze swoim partnerem, Olehem Riaheńczewem, którego poznała dzięki udziałowi w "Big Brotherze". Zwyciężczyni show zdecydowała się na bardzo poruszający wpis, w którym dokładnie opisała swoją relację z ukochanym i emocje, które towarzyszyły jej po rozstaniu:

Jest to najsmutniejszy i najtrudniejszy dla mnie post, który muszę dodać. Nigdy nie myślałam, że będzie taka sytuacja, nie mogę się z nią pogodzić i szczerze nie jestem gotowa psychicznie na tę publikację, ale wiem, że nie mogę dłużej Was trzymać w niepewności i niewiedzy. Bardzo ciężko mi się to pisze, ale nie mam wyboru. - napisała na Instagramie

Magda Wójcik odniosła się do wiadomości od fanów, którzy obserwując, że nie jest już tak radosna jak kiedyś, zaczęli się o nią martwić:

Zobacz także

Ostatnie tygodnie przepłakałam w łóżku, nie chciałam widzieć ludzi, nie mogłam spać, nie miałam apetytu, wszystko bolało mnie ze stresu a małe rzeczy nie cieszyły mnie już jak kiedyś. Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutku i żalu. - przyznała gorzko.

Wspomniała również moment, w którym poznała się z Olehem. Przyznała, że mimo tego, że rozum podpowiadał jej aby nie angażowała się w tę relację, zakochała się.

Drogi Olo, oddałam Ci całe moje serce, całą siebie, wszystko co miałam i nigdy nie spojrzałam na inną osobę. Po programie byłam najszczęśliwsza na świecie. Później niestety wszystko się odmieniło. Gdy ja starałam się coraz bardziej, więcej przytulałam, chciałam bliskości, coraz częściej mówiłam kocham cię, pragnęłam spędzać każdy dzień razem, jeździć na wspólne wyjazdy, dużo rozmawiać... Ty robiłeś się coraz zimniejszy, odpychałeś mnie, mówiłeś, że lubisz zatęsknić i nie możesz spędzać aż tyle czasu z jedną osobą. Nie było już słów "kocham cię", nie było ciepła, przestałeś się starać i coraz bardziej oddalałeś się ode mnie.

W osobistym wyznaniu skierowanym do Oleha podkreśliła, że w pewnym momencie zaczęła zauważać, że partner oddala się od niej coraz bardziej i przestaje mu zależeć.

Odkrywałam coraz więcej niepokojących sytuacji na to, że nie traktujesz mnie poważnie, ale wciąż sobie wszystko usprawiedliwiałam. Po czasie przyznałeś, że nie kochasz mnie już jak partnerkę lecz tylko jako przyjaciółkę. Słowa te złamały mi serce, nasz związek rozpadł się i każdy idzie w swoją stronę.

Madzia Wójcik przyznała, że pomimo tego, że musi pogodzić się z rozstaniem, nie przestała kochać Oleha:

Dziękuję Ci za te półtora roku. Nigdy nie zapomnę naszych wspomnień i magicznego poznania się w programie telewizyjnym! Życzę Ci dużo szczęścia na nowej drodze życia. Złamałeś mi serce ale ja nadal Cię kocham, gdyż moje uczucia tak szybko nie odchodzą.

Niestety to już kolejne rozstanie, o którym słyszymy w ciągu ostatnich kilku dni. Zarówno Magdzie jak i Olehowi życzymy dużo siły i mamy nadzieję, że szybko na ich twarzach ponownie pojawi się uśmiech bez względu na to, jakie decyzje dalej podejmą.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia"

Madzia Wójcik i Oleh Riaheńczew z "Big Brothera" rozstali się. Pełen wpis Magdy dotyczący rozstania z partnerem przeczytacie w tym poście:

Madzia i Oleh rozstali się po 1,5 roku związku.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama