Maciej Zakościelny na ślubie Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek
akpa

Kryzys w związku Zakościelnego? Na ślub Wesołowskiego przyszedł sam

Maciej Zakościelny na ślubie Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek
akpa

Maciej Zakościelny to jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. I choć ostatnio coraz rzadziej pojawia się na branżowych imprezach, nie przestaje budzić zainteresowania mediów. Kolorowa prasa uwielbia rozpisywać się o jego życiu uczuciowym, zwłaszcza, że Maciej po rozstaniu z hollywoodzką narzeczoną szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej dziewczyny. Przypomnijmy: Zakościelny rozstał się z gwiazdą Hollywood. Długo nie był sam

Zakościelny był jedną z nielicznych osób z show-biznesu, która pojawiła się na ślubie Jakuba Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Panowie grają razem w serialu "Czas honoru" w związku z czym, zaprosznie to nie powinno dziwić. Zdziwiło coś innego - Maciej na ceremonii pojawił się sam, bez nowej dziewczyny. Był to dość zaskakujący widok, bowiem wszyscy jego koledzy z planu pojawili się z ukochanymi u boku. 

Na szczęście humor nie opuszczał aktora nawet na sekundę. Bez wahania możemy stwierdzić, że tego dnia był najprzystojniejszym kawalerem na uroczystości. Zgadzacie się?

Zobacz: Maciej na spacerze z tajemniczą brunetką. Nowa miłość? 

Goście na ślubie Wesołowskiego i Szczurek:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40