Wszystko wskazuje na to, że aktor, który zagrał jedną z głównych postaci w produkcji Agnieszki Holland, "Zielona Granica", od wielu dni walczy z hejtem. Maciej Stuhr jest zastraszany oraz wulgarnie wyzywany. Zareagować postanowiła jego żona, która w sieci opublikowała druzgocące screeny. Sami poznajcie szczegóły.

Reklama

Maciej Stuhr dostaje groźby

Już od jakiegoś czasu w sieci aż huczy na temat głośnego filmu Agnieszki Holland, "Zielona granica". Ten od samego początku wzbudzał liczne kontrwersje. Wszystko przez polityczne kwestie, poruszane w nowej produkcji. Właśnie dlatego publiczna burza dotyczy także polityków partii rządzącej, którzy nie ukrywają swojego oburzenia. Ci w niepochlebny sposób wypowiadają się na temat reżyserki, zarzucając jej nienawiść do kraju czy antypolskość. Teraz okazuje się, że na świeczniku nie jest tylko Agnieszka Holland, ale także aktorzy, którzy mają do czynienia z produkcją.

Zobacz także: Maciej Stuhr nową gwiazdą TVN. Aktor poprowadzi program jesienią

W obliczu krytyki stają także osoby niezwiązane z produkcją, jednak te, które postanowiły przedstawić swoje zdanie. Ostatnio więc Julia Wieniawa zabrała głos ws. filmu "Zielona granica" i została publicznie skrytykowana. Teraz podobny los spotkał Macieja Stuhra. Ten jest odtwórcą roli Bogdana. W produkcji nie szczędzi ostrych słów, kierowanych w stronę polskiego rządu:

- Nasze państwo objęło patronatem nazistowski spęd, rozumiesz? Faszystowski, k***a, marsz w stolicy, w Warszawie, pod patronatem, k***a, rządu! (...) Ja mam rasistowskich po***ów w rządzie. Ja nie mogę przez to jeść, ja nie mogę spać, ja nie mogę myśleć. Libido mi spadło poniżej zera - mówi filmowy Bogdan.

PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Zobacz także: Fani gorzko o ostatnim dniu festiwalu w Sopocie. Wszystko przez ten szczegół

Zobacz także

Okazuje się, że w związku z tą rolą Maciej Stuhr musi się mierzyć z liczną krytyką. Doszło także do tego, że ten dostaje groźby. Jednego z SMS-ów postanowiła opublikować Katarzyna Błażejewska-Stuhr - żona aktora:

- Kiedy ta k***a i zakała Polski ma zamiar wy*****alać? Jakby co, to z chłopakami możemy mu pomóc się "szybciej" spakować (...). Nikt wam porządnie nie wp****olił, a przydałoby się - czytamy w opublikowanym fragmencie.

Instagram Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Reklama

Żona aktora nie ukrywa, że obrywa się im, bo nie pozostają obojętni wobec tego, co się dzieje.

Maciej Stuhr
Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama