Po głośnych doniesieniach Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska wreszcie potwierdzili, że są parą. Na początku tego roku jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy zdradził, że rozstał się z żoną. Prezenter był z Joanną Twardowską przez 26 lat. Niedługo po tym, jak przyznał, że jego trzecie małżeństwo się rozpadło, okazało się, że znalazł już nową miłość. Maciej Orłoś zamieszkał ze swoją kolejną wybranką i wygląda na to, że znalazł szczęście u boku Pauliny Koziejowskiej. W mediach jednak nie brakuje złośliwych komentarzy ze względu na dzielącą ich różnicę wieku.

Reklama

Choć początkowo Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska starali się ukrywać swój związek, teraz już nie wzbraniają się przed pokazywaniem się publicznie na branżowych imprezach. Ostatnio para pojawiła się na Wielkiej Gali Dobrego Stylu. Gwiazdy nie potrafiły się od siebie odkleić, pozując przed fotoreporterami.

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska już nie ukrywają miłości. Para pokazała dużo czułości na salonach

W kwietniu Maciej Orłoś opublikował pierwsze zdęcie z nową partnerką. Choć rozstanie dziennikarza i Joanny Twardowskiej wywołało wielkie emocje i dziennikarz mógł przeczytać sporo uszczypliwych komentarzy na swój temat, najwyraźniej nie zamierza już ukrywać swojej miłości. Były prowadzący "Teleexpressu" zabrał Paulinę Koziejowską na XIII Wielką Galę Dobrego Stylu, która odbyła się 23 czerwca w Ożarowie Mazowieckim.

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Maciej Orłoś ma poważne problemy. Traci kolejne współprace. "Stanowczo nie zgadzam się..."

Na branżowej imprezie, która gromadzi znane osobowości ze świata kultury i show-biznesu, para zaprezentowała się bardzo elegancko. Paulina Koziejowska tego dnia miała na sobie długą białą sukienkę i sandałki. Maciej Orłoś natomiast postawił na klasykę, wybierając granatowy garnitur i ciemne okulary.

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazdy zwróciły na siebie uwagę fotoreporterów śmiałymi czułościami. Wyglądało, jakby Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska nie mogli się od siebie odkleić. Para chętnie pozowała w objęciach i sprawiała wrażenie, że bardzo dobrze się bawi. Najwyraźniej zakochani nie przejmują się złośliwościami i nie krępują się okazywać sobie uczuć publicznie.

AKPA/Baranowski Michał

Gdy związek dziennikarzy stał się tematem w mediach, partnerka Macieja Orłosia skomentowała docinki o różnicy wieku. Paulina Koziejowska stwierdziła, że choć uszczypliwe uwagi nie są przyjemne, to nie zamierza się przejmować tym, że jest młodsza od ukochanego o 22 lata.

AKPA/Baranowski Michał

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki całują się i palą papierosy na ulicy. Zdjęcia paparazzi

Reklama

Jak waszym zdaniem Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska wypadli na Wielkiej Gali Dobrego Stylu?

Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER/AKPA/Baranowski Michał
Reklama
Reklama
Reklama