Reklama

Maciej Musiał od lat robi karierę i podbija serca widzów serialu "Rodzinka.pl", w którym wciela się w rolę sympatycznego Tomka Boskiego. Wszyscy fani serialu doskonale wiedzą, że Tomek Boski ma świetne relacje zarówno z mamą, jak i z tatą. Niestety, Maciej Musiał do tej pory nie mógł pochwalić się podobnym kontaktem ze swoim tatą. "Super Express" informuje, że od rozwodu rodziców, Maciej stanął po stronie mamy, tracąc dobrą relację z ojcem, Andrzejem Musiałem. Wszystko jednak wskazuje na to, że sytuacja rodzinna aktora zaczyna się zmieniać!

Zobacz: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

Zobacz także

Maciej Musiał pogodził się z ojcem

Andrzej i Anna Musiałowie rozstali się po 20 latach związku, gdy Maciej był w liceum i stresował się maturą. Właśnie dlatego - jak informuje eska.pl - miał duży żal do ojca, który w tak trudnym dla syna momencie postanowił rozstać się z mamą.

Ostatnio jednak Maciej Musiał pokazał zdjęcie ze swoim ojcem na Instagramie. Oznacza to tylko jedno - aktor wreszcie pogodził się ze swoim tatą!

Przeczytaj: O TYM JEST GŁOŚNO Maciej Musiał nie spodziewał się, że niewinne zdjęcie z koleżanką wywoła obraźliwe komentarze...

Instagram

Kim jest ojciec Macieja Musiała?

Warto dodać, że talent aktorski Maciej odziedziczył właśnie po ojcu. Andrzej Musiał jest bowiem aktorem. Można było go podziwiać w "Psach", "Młodych wilkach 1/2" czy "Sępie". Grał także w "Plebanii", "Na dobre i na złe", "Kryminalnych" czy "M jak miłość". Wystąpił nawet w jednym z odcinków "Rodzinki.pl".

Przeczytaj też: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

Polecamy: Co po rozwodzie? Zmiany małymi krokami, szukanie wsparcia, akceptacja emocji

Do tej pory Maciej Musiał miał lepszy kontakt z mamą Anną

Instagram

Mama Macieja wygląda jak jego siostra!

Reklama

Instagram

Reklama
Reklama
Reklama