Ile Maciej Musiał zarobił na reklamie?

Maciej Musiał po latach w końcu pogodził się z ojcem! Jak wygląda jego tata? To znany aktor!

Ile Maciej Musiał zarobił na reklamie?

 

Maciej Musiał od lat robi karierę i podbija serca widzów serialu "Rodzinka.pl", w którym wciela się w rolę sympatycznego Tomka Boskiego. Wszyscy fani serialu doskonale wiedzą, że Tomek Boski ma świetne relacje zarówno z mamą, jak i z tatą. Niestety, Maciej Musiał do tej pory nie mógł pochwalić się podobnym kontaktem ze swoim tatą. "Super Express" informuje, że od rozwodu rodziców, Maciej stanął po stronie mamy, tracąc dobrą relację z ojcem, Andrzejem Musiałem. Wszystko jednak wskazuje na to, że sytuacja rodzinna aktora zaczyna się zmieniać!

 

Zobacz: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

 

Maciej Musiał pogodził się z ojcem

 

Andrzej i Anna Musiałowie rozstali się po 20 latach związku, gdy Maciej był w liceum i stresował się maturą. Właśnie dlatego - jak informuje eska.pl - miał duży żal do ojca, który w tak trudnym dla syna momencie postanowił rozstać się z mamą. 

 

Ostatnio jednak Maciej Musiał pokazał zdjęcie ze swoim ojcem na Instagramie. Oznacza to tylko jedno - aktor wreszcie pogodził się ze swoim tatą! 

 

Przeczytaj: O TYM JEST GŁOŚNO Maciej Musiał nie spodziewał się, że niewinne zdjęcie z koleżanką wywoła obraźliwe komentarze...

 

Maciej Musiał
Instagram

 

Kim jest ojciec Macieja Musiała?

 

Warto dodać, że talent aktorski Maciej odziedziczył właśnie po ojcu. Andrzej Musiał jest bowiem aktorem. Można było go podziwiać w "Psach", "Młodych wilkach 1/2" czy "Sępie". Grał także w "Plebanii", "Na dobre i na złe", "Kryminalnych" czy "M jak miłość". Wystąpił nawet w jednym z odcinków "Rodzinki.pl". 

 

Przeczytaj też: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Polecamy: Co po rozwodzie? Zmiany małymi krokami, szukanie wsparcia, akceptacja emocji

 

Do tej pory Maciej Musiał miał lepszy kontakt z mamą Anną

Maciej Musiał, Anna Musiał
Instagram

Mama Macieja wygląda jak jego siostra!

Maciej Musiał, Anna Musiał
Instagram

Więcej na temat Maciej Musiał
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27