Choć Maciej Musiał należy do najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia, to nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Zazwyczaj gwiazdor, którego widzowie odkryli, oglądając serial "Rodzinka.pl", używa Instagrama w celach biznesowych. Od czasu do czasu dzieli się z fanami kadrami z podróży. Dlatego zdjęcie, które ostatnio pojawiło się na jego profilu, rozpaliło fanki.

Reklama

Maciej Musiał tankuje ferrari bez koszulki

Podczas podróży Maciej Musiał zatrzymał się na stacji benzynowej, by zatankować swoje ferrari. Luksusowe auto nie po raz pierwszy pojawia się na Instagramie 27-letniego aktora. Gwiazdor postanowił w trakcie tankowania zdjąć koszulkę i pochwalić się muskulaturą. Z pewnością nie przypomina już nastoletniego Tomka Boskiego z "Rodzinki.pl".

Zobacz także: Antoni Królikowski już nie ukrywa z kim jest na wakacjach! To debiut partnerki aktora?

Instagram @maciejmusial_official

Buziaki - napisał krótko.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fanki piszą o Macieju Musiale w samych superlatywach. Widać, że aktor, który powoli zbliża się do 30-tki, nadal cieszy się dużą popularnością. Niektórzy zauważyli pewne podobieństwo do gwiazdora znanego z Hollywood, Brada Pitta.

Instagram @maciejmusial_official

Taki trochę Brad Pitt
Zawsze tankuj swoje ferrari bez koszulki
No, niezła forma
Od zawsze crush, na zawsze crush
Najpiękniejszy człowiek na tej planecie
Boże jaki hot

Zobacz także: Agnieszka Hyży pozuje w bikini. Aż trudno uwierzyć, że niedawno urodziła

Zobacz także
Reklama

Jak widać, w oczach fanów Maciej Musiał to prawdziwe ferrari wśród młodych aktorów. Internauci nadal łączą go z różnymi kobietami i zastanawiają się, czy gwiazdor ma partnerkę. W czerwcu Maciej Musiał pokazał zdjęcie z tajemniczą dziewczyną. Zagadka nadal jednak nie została rozwiązana.

Instagram @maciejmusial_official
Instagram @maciejmusial_official
Instagram @maciejmusial_official
Reklama
Reklama
Reklama