Wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest ostatnio naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą informacji, że gwiazdy "Pytania na śniadanie" są parą. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka dni temu potwierdzili swój związek i pokazali w sieci pierwsze wspólne zdjęcie. Co ciekawe, była żona dziennikarza sugerowała później, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli się ku sobie już od kilku lat.. Teraz z kolei media przypominają, co Maciej Kurzajewski napisał nieco ponad roku temu, pod wspólnym zdjęciem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy wówczas świętowali 13. rocznicę ślubu.

Reklama

Komentarz Macieja Kurzajewskiego pod ślubnymi kadrami Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Kiedy Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem w mediach i w sieci dość szybko pojawiły się plotki, że gwiazda TVP zbliżyła się do Macieja Kurzajewskeigo. Atmesferę podgrzał wtedy głośny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet", gdzie przed kamerami przyznał, że żona prosiła go o więcej wolności i przestrzeni.

(...) pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię- Marcin Hakiel zdradził w telewizyjnym wywiadzie.

Dziś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie i rozpoczęli nowy etap w swoim życiu. Tancerz odnalazł swoje szczęście u boku tajemniczej blondynki, a Katarzyna Cichopek wyznała ostatnio, że spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Co ciekawe, we wrześniu 2021 roku, kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 13. rocznicę ślubu, dziennikarz publicznie złożył im życzenia.

Najlepszego! ????????????????❤- napisał wówczas Maciej Kurzajewski.

Zobacz także: Ksiądz gorzko o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "I on rozbił małżeństwo, i ona..."

Instagram @katarzynacichopek

Warto przypomnieć, że po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek, była żona dziennikarza w jednym z wpisów opublikowanych w sieci sugerowała, że para miała się ku sobie już od dawna. Paulina Smaszcz nawiązała wówczas do Marcina Hakiela:

Zobacz także

(...) jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu CZAR PAR- pisała Paulina Smaszcz.

Zobacz także: Paulina Smaszcz wytyka zdrady Cichopek i Kurzajewskiemu: "Trwały od programu "Czar Par""

Natasza Mludzik/TVP/East News

Sama Katarzyna Cichopek pod koniec maja tego roku w rozmowie z mediami zaprzeczyła wszystkim plotkom o bliskiej relacji z Maciejem Kurzajewskim.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić "Pytanie na Śniadanie" i kolejne projekty, które przed nami - mówiła w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Zobacz także: Marcin Hakiel wbija szpilę Katarzynie Cichopek. "W życiu nie chodzi o to..."

EOS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama