Maciej Kurzajewski podczas jubileuszu z okazji 70-lecia TVP nie szczędził Katarzynie Cichopek czułych spojrzeń. Dziennikarz w rozmowie z Party.pl zdradził też, że ogląda "M jak miłość", w którym aktorka gra już od ponad 22 lat i nie kryje zachwytu...

Reklama

Maciej Kurzajewski zaskoczył wyznaniem na temat Katarzyny Cichopek!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz pierwszy oficjalnie pojawili się razem na ściance podczas koncertu z okazji 70-lecia TVP. Para nie tylko zachwycała na czerwonym dywanie, ale Katarzyna Cichopek odpowiedziała też na pytania o związek, a z kolei Maciej Kurzajewski w rozmowie z reporterką Party.pl mówi wprost, że oglądał Katarzynę Cichopek już w "M jak miłość" i jest pod wrażeniem jej przemiany:

Oglądałem. Tak, oglądam od 22 lat i pamiętam te pierwsze odcinki. Właśnie dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" przypominaliśmy fragmenty właśnie z tych pierwszych odcinków "M jak miłość" i to jest też fantastyczne, jak ogląda się taką zmianę, jak Kasia dojrzewała, jak ten serial jeszcze bardziej ją uszlachetniał. - powiedział Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski nie ukrywa zachwytu i mówi wprost, że było to dla niego coś wyjątkowego, kiedy towarzyszył Katarzynie Cichopek podczas wspomnień dotyczących serialu:

To jest coś naprawdę wyjątkowego! To jest ogromny honor i przyjemność być przy Kasi w takich momentach, kiedy wspominamy... - dodał dziennikarz.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Co jeszcze dziennikarz powiedział na temat swojej partnerki?

Zobacz także: Objęci Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują 70-lecie TVP. Zdjęcia

Zobacz także
Party.pl

MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama