Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się dziś w wydaniu specjalnym "Pytania na śniadanie", które poświęcone było świętowaniu 70-lecia stacji. Tuż po zakończeniu pracy na planie zapozowali fotoreporterom. Nie szczędzili sobie czułych gestów pozując i uśmiechając się do aparatu. Czy na dzisiejszej imprezie z okazji 70-lecia stacji również zapozują razem na ściance?

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują 70-lecie TVP

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przez długi czas pozostawał jedynie w sferze domysłów. Para postanowiła oficjalnie potwierdzić swoje uczucie w dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek. Dzień później udzielili pierwszego wywiadu właśnie dla "Pytania na śniadanie", dla którego oboje pracują. Chociaż początkowo starali się unikać medialnego zainteresowania, Katarzyna Cichopek coraz śmielej wspomina o Macieju Kurzajewskim i tym, co ich łączy. Dziś razem świętowali 70-lecie TVP w "Pytaniu na Śniadanie", a fotoreporterom pozowali nie szczędząc sobie drobnych czułości.

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zaskoczyła rodzinnymi zdjęciami ze spaceru! Nowe zdjęcia paparazzi

Z okazji 70-lecia TVP na antenie po 15 latach pojawiła się Nina Terentiew. Była dyrektor programowa TVP i obecna dyrektor programowa Polsatu, nie szczędziła komplementów Katarzynie Cichopek, nie tylko wspominając wspólną pracę. W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia gwiazd "Pytania na śniadanie" i dzisiejszych gości. Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydują się dzisiaj wyjść na pierwszą wspólną ściankę podczas wielkiej imprezy z okazji 70-lecia TVP?

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pod studiem "Pytania na Śniadanie". Wyszli, trzymając się za ręce!

Zobacz także

Katarzyna Cichopek zachwyciła w czerwonym garniturze, który podkreślił jej karnację. Uwagę zwraca ekstrawagancki krój marynarki przy ramionach. Lubicie styl aktorki?

fot. Dariusz Gałązka/AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama