Newsy

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" przez 12 edycji. Aktor w roli jurora tego show zyskał ogromną sympatię widzów, a uczestnicy programu zawsze mogli liczyć na merytoryczne i sprawiedliwe oceny. Pozostali jurorzy oraz prowadzący "Twoja twarz..." byli bardzo zżyci ze zmarłym artystą. Dzisiaj we wzruszających słowach opowiadają o tym, jak wspaniałym człowiekiem był Paweł Królikowski.

Zobacz także: Paweł Królikowski był osobą głęboko wierzącą, tak mówił o Bogu…

Podczas prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat mieliśmy okazję porozmawiać z Maciejem Dowborem, który jest prowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku. Dziennikarz opowiedział nam, że zapamięta Pawła Królikowskiego jako człowieka, który bardzo kibicował nie tylko uczestnikom programu, ale także wszystkim ludziom, którzy wchodzili do branży artystycznej. Prezenter wyjawił nam również jak teraz będzie wyglądał program "Twoja twarz brzmi znajomo", bez wspaniałego jurora. 

Zobaczcie w jak pięknych słowach Maciej Dowbor wspomina Pawła Królikowskiego. 

Paweł Królikowski nie żyje. Takiego go zapamiętamy!
EastNews

Paweł Królikowski pogrzeb
EastNews
Newsy
Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu: "Pawełku, zawsze będziemy tęsknić"
Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu: "Pawełku, zawsze będziemy tęsknić"

Dziś podczas uroczystej ramówki Polsatu uczczono pamięć Pawła Królikowskiego . Ceniony i niezwykle lubiany aktor i juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmarł 27 lutego po długiej i ciężkiej walce z chorobą. Dziś podczas wydarzenia inaugurującego nowości, które pojawią się wiosną na antenie, telewizja Polsat oddała hołd aktorowi.  Zobacz także:  Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Wieniawa, Hyży, Lipińska... Kto zachwycił stylizacją? Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu Podczas wiosennej ramówki Polsatu, która odbyła się 4 marca, oddano hołd Pawłowi Królikowskiemu, który od wielu lat był związany ze stacją. Przez kilka ostatnich lat zawsze gościł na ramówkowych imprezach, gdzie wszystkich obdarzał swoim serdecznym uśmiechem i dobrym słowem. Dziś niestety zabrakło niezastąpionego Pawła Królikowskiego:  Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela, którego znałam 30 lat.- zaczęła swoją przemowę Nina Terentirw.  Zawsze mówił do mnie szefie. Paweł jest tam gdzieś, patrzy na nas, Szefie, szykuje się wielki bankiet. Pawełku, szkoda ze Cię z nami nie ma, ale kochamy Cię tak jak zawsze. Nina Terentiew wspomniała również jakim człowiekiem był Paweł Królikowski oraz jak duże dobro od niego biło: Kochał ludzi. Był w 12 edycjach naszego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i właściwie nie powiedział nikomu nic, co by kogoś zabolało, bo nie lubił tego... bo kochał ludzi. Nie ma co gadać. Po prostu Pawełku tęsknimy wszyscy za Tobą i będziemy tęsknić. - zakończyła przemowę Nina Terentiew.  Na ekranie pojawiło się również wzruszające nagranie wspominające jego najlepsze momenty z programu. Zebrani goście oraz...

gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego
Newsy
Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Te najbardziej wzruszające słowa są od aktorów "Rancza": "Będziesz ze mną do końca życia"
Gwiazdy w poruszających słowach żegnają Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat . Śmierć znanego i cenionego aktora wstrząsnęła środowiskiem aktorskim. Wzruszające wpisy żegnające Pawła Królikowskiego umieściła w mediach społecznościowych nie tylko rodzina, ale również aktorzy, którzy mieli okazję pracować z gwiazdorem. Przez wiele lat grał w serialu " Ranczo ", a teraz najbliżsi przyjaciele we wzruszających słowach pożegnali Pawła Królikowskiego. Widać, że aktor cieszył się ogromną sympatią! Wystarczy przeczytać te słowa... Gwiazdy w poruszających słowach żegnają Pawła Królikowskiego Ilona Ostrowska , która z Pawłem Królikowskim stworzyła doskonały duet w serialu "Ranczo" pożegnała aktora wzruszającymi słowami i opublikowała sms, który od niego otrzymała: Mój Przyjaciel, mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019)🖤🖐 Za wspólne chwile Pawłowi Królikowskiemu podziękowała m.in. Elżbieta Romanowska , która poznała aktora na planie "Rancza", a potem ich drogi zawodowe wielokrotnie się zetknęły: Króliczku ! Nie będzie czarno-białych zdjęć bo nie takim Cię zapamiętam . Poznaliśmy się podczas kręcenia Rancza , śpiewaliśmy razem w duecie w Jak oni śpiewają , potem pracowaliśmy razem na planie Twojej Twarzy i W rytmie serca . To był dla mnie niezwykle inspirujący czas ! Poczucia humoru , dystansu do siebie i świata niejedna osoba mogła Ci pozazdrościć . Będzie mi brakowało wspólnych dyskusji o życiu , żartów ,śmiechu i rozmów o teatrze . Wierze...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner