Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
Instagram
Newsy

Maciej Dowbor zapytał Annę Lewandowską o seks! Reakcja Joanny Koroniewskiej bezcenna!

Anna Lewandowska seks przed meczem z Robertem Lewandowskim, Dobor i Koroniewska podczas "Domówki u Dowborów"

To mogło się wydarzyć tylko podczas „Domówki u Dowborów". W pewnym momencie Maciej Dowbor zapytał Annę Lewandowską o seks przed ważnymi meczami Roberta Lewandowskiego. Zaznaczył oczywiście, że nie jest to pytanie personalne, ale zadane Annie jako ekspertce. W tym momencie Joanna Koroniewska zawstydzona złapała się za głowę. Krzyczała do Maćka:  "Jezuuu, Dooooowbor! Błagam cię”.

Jak uprawiałem sport, to zawsze się zastanawialiśmy, czy...  Jak tu zadać pytanie, żeby nikogo nie urazić.... Czy pożycie seksualne, wpływa na uprawianie sportu? Nie chodzi o Was, pytam Cię jako eksperta! - brnął dalej Dowbor, który sam uprawia triathlon.

Dlaczego Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie pokazują twarzy córek? Mają jeden ważny powód

Maciej Dowbor pyta o seks Annę Lewandowską!

Ania powiedziała wymijająco, ciągle się śmiejąc:

Są różne badania na ten temat. Kiedyś mówiono, że seks wpływa na gotowość.... do sportu. Natomiast ostatnio czytałam badania, że... "nie". Ale na poważnie. W tych badaniach było też słowo zależy" - tłumaczyła Anna.

Maciej Dowbor twierdzi, że ten temat kiedyś bardzo interesował, bo aktywnie uprawiał thriatlon. Dlatego sam postanowił opowiedzieć, co udało mu się znaleźć na ten temat w literaturze fachowej.

To wszystko zależy od dyscypliny. W takim sporcie, gdzie liczy się szybkość reakcji i agresja [...], jak piłka nożna czy karate, to musisz być nabuzowany, musisz być fighterem, musisz za wszelką cenę chcieć zniszczyć przeciwnika. Wtedy nie za dobrze!  [...] Zwłaszcza u mężczyzn, bo trochę tracą testosteron. A tak jak my uprawialiśmy wytrzymałościowe sporty, to już wcale nie było powiedziane, że złe. Bo przynajmniej człowiek nie był taki narowisty, tylko raczej sobie układał dystans na czynniki pierwsze.

Zobacz: Szczęśliwy Robert Lewandowski pokazał twarz młodszej córeczki! Laura to już duża dziewczynka

Zobacz, jak Joanna Koroniewska zareagowała na pytanie o seks. Anna Lewandowska tylko się śmiała!

Donmówka u Doborów Lewandowska
Youtube

Anna i Robert Lewandowski nigdy nie opowiadali o seksie.

Anna Lewandowska
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Koroniewska  Basia Kurdej-Szatan
Newsy
Basia Kurdej-Szatan namawia Joannę Koroniewską do powrotu do "M jak miłość"! Jest odpowiedź
Małgosia Mostowiak wróci do "M jak miłość"? Zaskakująca rozmowa Barbary Kurdej-Szatan z Joanną Koroniewską!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor organizują na Instagramie „Domówki u Dowborów”, na które zapraszają do wspólnych rozmów znajomych aktorów. Ostatnio na słynnej domówce u Małgosi z „ M jak miłość ” gościła Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia. Kiedy do rozmowy dołączyła Basia Kurdej-Szatan od razu pojawił się temat serialu. Aktorka namawia Joannę Koroniewską na powrót do "M jak miłość"! Co odpowiedziała serialowa Małgosia?  Barbara Kurdej-Szatan chce, aby Joanna Koroniewska wróciła do "M jak miłość"? Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się podczas rozmowy tylko po to, aby złożyć Julii Wróblewskiej życzenia z okazji Dnia Dziecka. Jednak ten fakt sprawił, że Joanna Koroniewska zdecydowała się na szczere wyznanie i powiedziała wprost, że zazdrości relacji Joanny Chodakowskiej z  Zosią i Wojtkiem: Prawda jest taka, że jak ona tak mówi "córeczko" to aż serce mnie boli! Rozumiesz? Zaczynam być zazdrosna! Co ona tam z tobą robiła? Naprawdę cię tak przytulała i lubiła? -  powiedziała Joanna Koroniewska. Po tym wyznaniu Basia Kurdej-Szatan napisała w komentarzu,  żeby Joanna Koroniewska wróciła do serialu: Już to mówiłam, wracaj do serialu i będziemy walczyć! Będzie wesoło! To wywołało spore zaskoczenie, tym bardziej, że Joanna Koroniewska dodała, że to nie pierwszy raz kiedy Basia Kurdej-Szatan namawia ją na powrót: Baśka mnie bardzo namawia, to prawda - powiedziała wprost serialowa Małgosia. Stanowcza odpowiedź Joanny Koroniewskiej jasno stawia sprawę. Na powrót Małgosi raczej nie mamy co liczyć! Ale ja się nie wybieram, żeby nie było... - dodała na koniec Joanna Koroniewska.  Aktorka tym...

AKPA
Newsy
Wiemy kto jest nową partnerką Dowbora!
Całkowite przeciwieństwo Koroniewskiej?

Związek, a właściwie rozstanie, Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem to ostatnio jeden z najgorętszych tematów w polskich mediach. Jak donosi magazyn "Flesz", para postanowiła pogodzić się i dla dobra córki pozostać w przyjaźni. Nawet tegoroczne święta Wielkanocne Maciej i Joanna spędzili w swoim towarzystwie. Zobacz: Koroniewska i Dowbor sprzedają dom . Nie zapowiada się jednak by mieli do siebie wrócić. Co więcej, właśnie okazało się z kim związany jest Dowbor. "Flesz" ustalił, że tajemnicza dziewczyna Macieja pochodzi z Krakowa i ma na imię Ania . Nie jest jednak związana z branżą medialną, co zmienia pogląd na sugerowane przez niektóre tabloidy plotki o romansie Dowbora ze współprowadzącą "Tylko taniec", Kasią Kępką. Na pytanie, czy Koroniewska pozna wybrankę swojego byłego partnera, znajomy odpowiada: - Maciej chciałby, żeby on i Joasia zostali przyjaciółmi i zaakceptowali nawzajem swoich ewentualnych partnerów. Reszta zależy od Joasi. Co ciekawe, "Flesz" dowiedział się także, że Dowbor jeszcze w tym tygodniu wyjedzie na urlop . W ładowaniu baterii przed kolejnymi nagraniami do nowego show Polsatu pomoże mu nowa wybranka. - Oboje bardzo na to czekają. Ostatnio rzadko mają okazję do wspólnych spotkań . Wolą rozmawiać przez telefon bo nie chcą się jeszcze ujawniać publicznie . Oznacza to tylko, że telenowela dotycząca rozstania Koroniewskiej z Dowborem tak naprawdę dopiero się zaczęła. Ciekawe jak zakończy się ten medialny wyścig i czy w ogóle kiedyś to nastąpi? chimera

Domówka u Dowborów
Newsy
Maciej Dowbor opowiedział o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość"! "Z tą wieśniarą, to ja nie chcę"

To niezwykła para, pełna energii i kąśliwego humoru. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają do siebie dużo dystansu, co udowadniają m.in. w swoich słynnych już "domówkach" , które nagrywają od czasu wybuchu epidemii koronawirusa. To również za nie otrzymali nagrodę specjalną "Party" w kategorii #ZawszeRazem. Podczas ostatniego live opowiedzieli trochę o tym jak ważny jest dla nich serial "M jak miłość" ! Jak się okazuje, para poznała się... na jego planie. A wiąże się z tym niesamowita historia! Zobacz także:  Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki! Bądź zawsze przygotowana na poznanie miłości życia - zgarnij kody rabatowe Zalando Lounge i zamów piękne stylówki w świetnych cenach. Maciej Dowbor o kulisach poznania Joanny Koroniewskiej na planie "M jak miłość" W ramach ostatniej „domówki” Joanna Koroniewska połączyła się ze swoim mężem, który był akurat w trasie. Po wymianie uszczypliwości nawiązali do 20-lecia serialu „M jak miłość”, którą produkcja i widzowie świętowali w ostatnim tygodniu . Joanna Koroniewska grała w nim jedną z głównych ról - Małgosi. A co wspólnego miał z nią Maciej Dowbor? Uświadomiłem, że ten serial sporo zmienił w naszym życiu. I gdyby nie serial to pewnie byśmy się poznali, ale nie mielibyśmy okazji rozwinąć naszej znajomości - mówił. - Uważam, że gdyby nie serial, to byśmy się nie poznali bliżej. Jak się okazuje, para ma... nagranie z momentu swojego poznania! Jak to możliwe? Ja pojechałem na zdjęcia nagrywać "Kulisy M jak miłość". Nigdy wcześniej i nigdy później żaden mój program nie miał tak wysokiej oglądalności. Nagrywałem ze wszystkimi aktorami....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner