W sieci pojawiła się zaskakująca aukcja internetowa. Okazuje się, że na jednej z popularnych platform pojawiło się wyjątkowe ogłoszenie o sprzedaży samochodu Hanki Mostowiak z "M jak miłość". Pamiętacie scenę, w której bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską wjeżdża w kartony ustawione na poboczu drogi, a później umiera? Teraz każdy może kupić słynny samochód, którym jechała serialowa Hanka!

Reklama

Samochód Hanki Mostowiak wystawiony na sprzedaż

Chociaż trudno w to uwierzyć, od śmierci Hanki Mostowiak w "M jak miłość" minęło już ponad 11 lat. Jedna z głównych bohaterek serialu Telewizyjnej Dwójki po raz ostatni pojawiła się w 682. odcinku i to właśnie wtedy Hanka Mostowiak jadąc swoim samochodem wjechała w kartony. Utarło się, że serialowa Hanka zginęła w wyniku zderzenia z kartonami, ale bohaterka grana przez Małgorzatę Kożuchowską zmarła jakiś czas później- w wyniku tętniaka, który pękł podczas wypadku.

Fani "M jak miłość" z pewnością doskonale pamiętają, jakim samochodem Hanka Mostowiak wjechała w kartony, a teraz okazuje się, że auto trafiło na sprzedaż.

Mazda 626 Hanki Mostowiak z filmu M jak miłość- zachęca do zakupu właściciel samochodu.

Zobacz także: Pamiętacie Krzysia z "M jak miłość"? Wojciech Traczyński to już dorosły mężczyzna. Jak teraz wygląda?

Mat. prasowe

Samochód Hanki Mostowiak został wystawiony na sprzedaż i teraz każdy może go kupić za 16 tysięcy złotych- cena jest jednak do negocjacji.

Zobacz także

Auto dla fanów filmu jeśli jeszcze tacy są. Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi . Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Auto posada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Auto posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok- informuje obecny właściciel samochodu.

Zobacz także: Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Teraz to już nastolatek. Wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

MTL Maxfilm

Jeżeli jesteście zainteresowani samochodem, którym jeździła serialowa Hanka Mostowiak link do do oferty na platformie OLX znajdziecie TUTAJ. Myślicie, że znajdzie się fan "M jak miłość", który zdecyduje się na zakup auta?

Przypominamy słynną scenę, w której Hanka Mostowiak wjeżdża w kartony!

Zobacz także: "M jak miłość": Koledzy z serialu pożegnali Emiliana Kamińskiego: "Będziemy tęsknić"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama