M jak miłość Joasia i Michał M jak miłość Joasia i Michał M jak miłość Joasia i Michał M jak miłość Joasia i Michał
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl
1/4
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl

 

Kolejne duże emocje w serialu "M jak miłość". Joasia niedawno otrzymała od swojego sąsiada tekst wiersza, który napisała jego ciotka po stracie ukochanego. Treść utworu bardzo spodobała się Chodakowskiej i myśl, że nie tylko ona czuje pustkę po stracie męża bardzo jej pomogła przetrwać trudne chwile, jakie ostatnio przeżywała.

List pokazała też Agnieszce, która również była poruszona jego treścią. A kiedy zaśpiewała w bistro Kingi, utwór do muzyki napisanej przez pianistę, zebrała wielkie brawa! Jak się okazuje, to nie koniec historii związanej z wierszem! Sprawdź w galerii, co Joanna zrobi z utworem od Michała...

 

Zobacz: "M jak miłość": Artur trafi do więzienia, ale znajdzie sposób, żeby zastraszać Izę! Każe zabić Chodakowskiego?!

 

2/4
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl

 

W 1391. odcinku serialu „M jak miłość” Joasię odwiedzi Eryk, to do jego muzyki zaśpiewała wiersz, i poprosi ją o wspólne nagranie utworu. Asia będzie zaskoczona, ale najpierw postanowi zapytać o zgodę Michała, w końcu to była jego własność. Pianista zgodzi się poczekać na decyzję, ale powie Joannie, że prawa do utworu mogą być dużo warte i kobieta może na tym dużo zarobić.

 

Zobacz: Wielki powrót do "M jak miłość"! Ta gwiazda mówiła, że nie wróci do serialu!

3/4
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl

 

Michał oczywiście zgodzi się na wykorzystanie wiersza w piosence, ale otwarcie powie, że wątpi, aby przyniósł on wielkie pieniądze. Pisarz, stwierdzi, że prezentów się nie odbiera i najlepiej będzie, jeśli oboje uznają, że jest to podarunek dla Wojtka.

Sądzicie, że Joasia zostanie gwiazdą i zarobi miliony?

4/4
M jak miłość Joasia i Michał
vod.tvp.pl

 

W tym odcinku, podczas jednej z rozmów, Michał zwierzy się Joannie i przyzna do uzależnienia od hazardu. Opowie, kto bierze udział w spotkaniach i zadeklaruje, że zamierza skończyć grę w pokera na pieniądze. Czy Joanna mu uwierzy? 

Więcej na temat M jak miłość