Leszek M jak miłość
Instagram

M jak miłość: Leszek zginie w górach? Zaskakujący zwrot akcji w nowym sezonie serialu! 

Leszek M jak miłość
Instagram

Kojelny sezon "M jak miłość" przyniesie widzom naprawdę ogromne emocje! W nowych odcinkach uwielbianego przez widzów serialu poznamy dalsze losy Leszka (Sławek Uniatowski), który w ostatnim odcinku przed wakacjami zaginie w górach. Co stanie się z Krajewskim? Sławek Uniatowski podczas relacji na Instagramie zdradził, co czeka jego serialowego bohatera!

Leszek z "M jak miłość" trafi do szpitala!

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek zobaczymy dwa ostatnie odcinki "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą. W wielkim finale sezonu dojdzie do dramatycznych wydarzeń z udziałem Leszka. Okazuje się bowiem, że do Michała (Paweł Deląg) zadzwoni ich wspólny znajomy i powie, że Krajewski zaginął w górach. 

- Wyszedł wczoraj w góry, sam… Miał dziś wrócić, ale przyszło załamanie pogody…
- Jak bardzo jest źle?
- Bardzo.

Czy Leszek zginie? Okazuje się, ze nie! Krajewski przeżyje tragedię w górach i trafi do szpitala! Sławek Uniatowski, który gra Leszka podczas relacji na InstaStories pokazał nagranie z planu "M jak miłość" i zdradził, że jego bohater trafi do szpitala.

Jak pewnie zauważyliście jestem w szpitalu. mam nogę w gipsie, w temblaku, odmrożenia. Ciężkie są te wyprawy górskie, szczególnie rowerowe, a jeszcze mnie tutaj filmują. Strasznie mi tu. Pozdrawiamy z planu "M jak miłość" - relacjonował Sławek Uniatowski.

Czy po dramacie w górach Leszek znów spróbuje zawalczyć o Joasię (Barbara Kurdej-Szatan"? Jak Chodakowska zareaguje, kiedy dowie się, że Michał nie powiedział jej o dramacie Krajewskiego? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po wakacjach!

Zobacz także: Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Sprawdź, jak wiele zapamiętałaś z ostatnich odcinków serialu!

Leszek wróci w nowym sezonie "M jak miłość".

Leszek Krajewski M jak miłość
Instagram

Czy Krajewski znów spróbuje odzyskać Joasię? Chodakowska rozstanie się z Michałem? 

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg w M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48