m jak miłość m jak miłość Jula Jula Jula
m jak miłość
Instagram
1/5
m jak miłość
Instagram

 

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja przyciąga tłumy widzów przed ekrany i można powiedzieć, że wychowała już jedno pokolenie. Niestety, ostatnio nad serialem krąży chyba jakieś fatum! Ostatnio w serialu pożegnaliśmy Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), którego odejście poprzedziła śmierć śp. Witolda Pyrkosza, wcielającego się w Lucjana Mostowiaka. W "M jak miłość" nie zobaczymy już także Ali Zduńskiej (Olga Frycz), a także Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Kto jeszcze postanowił odejść z "M jak miłość"? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?! Mamy komentarz!

 

2/5
m jak miłość
Instagram

 

Ta wiadomość nie spodoba się fanom Juli - to właśnie ona postanowiła pożegnać się z serialem "M jak miłość"! W rozmowie z serwisem Plejada zdradziła szczegóły swojej decyzji. Sprawdźcie na kolejnej stronie, co powiedziała młoda gwiazda.

 

Zobacz: Kolejne zmiany w "M jak miłość". Jula nagrała piosenkę do serialu. Zastąpi Beatę Kozidrak? POSŁUCHAJCIE

3/5
Jula
Instagram

W wywiadzie Jula została zapytana, czy wróci do "M jak miłość". Gwiazda szczerze odpowiedziała:

 

- Myślę, że nie. Nie mam konkretnych informacji. Wiedziałam, że to będzie krótka przygoda. Szczerze mówiąc, to trochę pograłam w tym serialu, jeździłam tam dosyć długo. To inaczej wygląda z drugiej strony, nagrania trwają troszeczkę dłużej, natomiast ja to fantastycznie wspominam. Aktorka ze mnie żadna... Próbowałam, chociaż jakby była jakaś angsterska rola do zagrania, to czemu nie. (...)

 

Zobacz: Katarzyna Cichopek zdradziła kulisy pracy na planie M jak miłość! 

4/5
Jula
Instagram

To koniec zmian w życiu wokalistki. Ostatnio Jula rozstała się z mężem

5/5
Jula
Instagram

Będzie wam brakować wokalistki w "M jak miłość"?

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Dominika Ostałowska nie wróci na plan serialu M jak miłość?!

Więcej na temat M jak miłość