Jula w "M jak miłość' odc. 1292 Jula feat. Sound’n’Grace  "Gdy gwiazdka" Agent Gwiazdy, Jula
East News
Ich małżeństwo nie trwało długo.
1/4
East News

 

Jeszcze niedawno była szczęśliwą małżonką, bez pamięci zakochaną w swoim mężu. Dziś okazuje się, że para właśnie się rozstała. Tabloid dotarł do zaskakujących wieści na temat życia prywatnego jednej z najbardziej lubianych polskich wokalistek. O kogo chodzi? I dlaczego jej małżeństwo jest już przeszłością? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody - rozwód bez orzekania o winie

2/4
Jula w "M jak miłość' odc. 1292

 

"Fakt" podaje, że młodziutka piosenkarka i aktorka, Jula, jest już po rozwodzie. Te informację potwierdzili przyjaciele 27-latki. Przypomnijmy, że Jula wyszła za mąż za Marcina "Fabisza" Fabiszewskiego, który również był związany z branżą muzyczną. Para bardzo często współpracowała razem. Ich drugą pasją - oprócz muzyki - były również podróże. Jula rzadko jednak rozmawiała o swoim życiu prywatnym. Wyjątkiem była jej niedawna rozmowa z serwisem Plejada.

 

- Nie myślę o dzieciach. Nie należę do osób starych, więc moment na macierzyństwo na pewno nadejdzie, ale jeszcze nie teraz. Chcę się skupić na pracy. Wiem, że rozpłynęłoby mi się to gdzieś. Nie jestem gotowa na takie rzeczy. Na dzieci przyjdzie czas - mówiła Jula.

 

Jak gwiazda radzi sobie po rozstaniu? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

3/4
Jula feat. Sound’n’Grace  "Gdy gwiazdka"
YouTube

 

Jula, która w "M jak miłość" wcielała się w postać Pauliny, opiekunki syna Marcina, rzuciła się w wir pracy. Ponoć artystka na stałe przeniosła się do Warszawy. Jula spytana o to, czy znalazł się u jej boku już ktoś, kto pocieszył ją po trudach rozwodu, zaprzeczyła temu. Artystka zdradziła za to, o jakim mężczyźnie marzy.

 

– Mój mężczyzna powinienem być zaradny, inteligentny i wrażliwy. Ponadto musi go zaakceptować mój pies. Kilku kandydatów przez niego już odpadło - żartuje piosenkarka w rozmowie z "Faktem".

 

Jula zapewnia jednak, że na razie nie ma czasu na nową miłość. Piosenkarka pracuje właśnie nad materiałem na swoją czwartą płytę. Pamiętacie, gdzie jeszcze mogliście ją podziwiać? Odpowiedź na kolejnej stronie!

4/4
Agent Gwiazdy, Jula
TVN

 

Jula wystąpiła również w drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Piosenkarka dała się tam poznać jako ciepła i bardzo wrażliwa osoba. Czy uda jej się jeszcze zakochać? Czas pokaże!

Więcej na temat rozwody gwiazd