Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość "M jak Miłość" odcinek 1387. - Kinga zacznie rodzić "M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka "M jak Miłość", Katarzyna Cichopek - Kinga
Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm
1/4
Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm

 

Bliźniacza ciąża Kingi to ogromna radość dla całej rodziny. Od kiedy okazało się, że kobieta spodziewa się dwóch dziewczynek wszyscy z niecierpliwością czekają na rozwiązanie. Co prawda, tym razem ciąża przebiega nieco inaczej niż w poprzednie, ale do tej pory nie było komplikacji. Oprócz przedwczesnych skurczy, które przestraszyły rodzinę. Jednak po konsultacji lekarskiej okazało się, że wszystko w porządku i przyszła mama musi jedynie wypocząć.

 

W 1400. odcinku serialu „M jak milość” wszystko się zmieni! Zobacz, co stanie się z ciążą Kingi!

 

Zobacz: Niezwykły prezent, który dostała Joasia w "M jak miłość", może być wart miliony! Zobaczcie co dostała!

 

2/4
"M jak Miłość" odcinek 1387. - Kinga zacznie rodzić
Mat. prasowe

 

Okazuje się, że w 1400. odcinku Piotrek będzie musiał wyjechać w delegację. Kiedy prawnik będzie w Poznaniu, Kinga źle się poczuje. Jej stan bardzo ją zaniepokoi i zdecyduje się, jak najszybciej jechać do lekarza. Kobieta dostanie jedynie wskazówki, aby wypoczęła i się nie przemęczała. To jednak nie koniec problemów Zduńskiej!

Dramatyczna sytuacja rozpocznie się dopiero później...

 

Zobacz: Wielki powrót do "M jak miłość"! Ta gwiazda mówiła, że nie wróci do serialu!

3/4
"M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka
Mat. prasowe

 

Kiedy Kinga będzie chciała wziąć na ręce Mikołaja, nagle zorientuje się, że nic nie widzi! Po dłuższej chwili odzyska wzrok, ale ta sytuacja na tyle ją przestraszy, że skontaktuje się z Arturem... Wiemy, jaką diagnozę postawi lekarz!

 

4/4
"M jak Miłość", Katarzyna Cichopek - Kinga

 

Niestety, problemy Kingi dopiero się zaczynają. Kobieta ma problem z ciśnieniem i siatkówką oka. Będzie musiała jak najszybciej skontaktować się z okulistą... Niebawem dowiemy się, jak poważny jest stan zdrowia Kingi i czy ciąża zagraża jej zdrowiu!

 

Czy znów straci wzrok? Pamiętacie, że na początku jej bohaterka również była niewiadoma w skutek wypadku drogowego. Po operacji odzyskała jednak wzrok!

Więcej na temat M jak miłość