M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Artur dowie się, gdzie Marcin ukrywa Maję! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach

M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

Artur odnajdzie Maję? Emocje w "M jak miłość" nie opadają! Jak już wiemy, w najbliższych odcinkach serialu widzowie będą mogli zobaczyć dramatyczny wypadek Izy (Adriana Kalska) i jej małej córeczki. Maję uda się uratować, jednak wciąż nie wiadomo, co dzieje się z jej mamą. Córka Izy zostanie przewieziona do szpitala, skąd porwie ją zdesperowany Marcin (Mikołaj Roznerski). Jak już wiemy, w kolejnych odsłonach "Mjm" Chodakowski razem z Mają, Szymkiem i Anią znajdą schronienie w Grabinie. Czy Artur ich tam odnajdzie? 

Artur znajdzie Maję w Grabinie? 

Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1385 odcinku "M jak miłość" Artur wpadnie na trop Marcina! Portal sugeruje również, że do Grabiny może zaprowadzić go... matka Chodakowskiego!

Aleksandra jest wrażliwą osobą i kilka gróźb wystarczyłoby, żeby "przekonać" ją do swojej racji...- twierdzo portal SE. 

Czy Artur rzeczywiście zabierze Marcinowi jego córkę? Patrząc na zdjęcia z planu serialu, które widzieliśmy już kilka miesięcy temu wszystko wskazuje na to, że Skalski rzeczywiście mocno namiesza w Grabinie! 

Zobacz: Artur zniszczy Izę, a potem namiesza w Grabinie?! Co dalej w "M jak miłość"?!

Artur odnajdzie Maję?

M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

Skalski pojawi się w Grabinie, gdzie Marcin ukryje się ze swoją córką.

Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13