M jak miłość: Ania będzie mamą Mai? M jak miłość co w nowym sezonie M jak miłość Artur, Iza, Mikołaj
M jak miłość: Ania będzie mamą Mai?
Instagram
1/4
M jak miłość: Ania będzie mamą Mai?
Instagram

Nowy sezon "M jak miłość" przynosi widzom ogromne emocje! Fani serialu z zapartym tchem czekają na dalszy rozwój wydarzeń w wątku Marcina (Mikołaj Roznerski), Izy (Adriana Kalska) i Artura (Tomasz Ciachorowski). Wiemy już, że we wtorkowym odcinku, 18 września, dojdzie do dramatycznego wypadku z udziałem Izy i małej Mai- samochód, którym będzie jechać Skalska i jej córeczka wpadnie do rzeki! Dziewczynkę uda się uratować, ale służby nie będą mogły odnaleźć Izy... Maja trafi do szpitala z którego... porwie ją Marcin!

 

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Wiemy! Więcej szczegółów na następnej stronie.

 

Zobacz także: M jak miłość: Dramatyczny wypadek Izy! Wściekły Artur do Marcina: "Zabiłeś ją!"

2/4
M jak miłość co w nowym sezonie

Po dramatycznym wypadku Izy Marcin porwie Maję ze szpitala i ukryje się w domku nad jeziorem. Okazuje się jednak, że wkrótce będzie musiał z niego uciekać. Dlaczego? Według informacji portalu superseriale.se.pl w 1386 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się, że Artur jest na jego tropie. Chodakowski razem z Mają, Szymkiem i Anią pojadą do Grabiny i poproszą o pomoc... Barbarę Mostowiak.

Jak zareaguje seniorka rodu Mostowiaków? 

3/4
M jak miłość Artur, Iza, Mikołaj
Instagram

Barbara ukryje Marcina i jego dzieci w domu ojca Ewy. 

To dom ojca naszej Ewuni. Wyjechał na kilka tygodni do Niemiec, a ja opiekuję się jego kwiatkami. Dom leży na uboczu, nikt tu nie chodzi, jest cicho, spokojnie- powie Barbara. 

 

Dziękuję, już nie wiedziałem, co robić- będzie dziękował jej Chodakowski. 

 

Boże, mój biedaku, widzę, ile to wszystko cię kosztuje. Będzie dobrze. Jakoś to wszystko w końcu się poukłada. Najważniejsze, że dziecko udało się uratować- seniorka nie będzie ukrywać emocji. 

 

Zobacz także: „Byłam wyzywana na ulicy”, Koroniewska o ciemnej stronie sławy… 

4/4
Instagram

Według doniesień portalu superseriale.se.pl Chodakowski będzie miał wyrzuty sumienia, że prosi o pomoc Barbarę i naraża ją na niebezpieczeństwo. 

Nie mogłem postąpić inaczej...- przyzna Marcin. 


Rozumiem twoją decyzję, choć pewnie przyjdzie ci za nią zapłacić wysoką cenę. Ale tak czasem w życiu bywa, że trzeba coś poświęcić, żeby straty nie były jeszcze większe. Bądź dobrej myśli, Marcinku. Tu jesteście bezpieczni, nikt was tu nie znajdzie- będzie wspierać go Barbara. 
 

Odcinek w którym Marcin poprosi o pomoc Barbarę będziecie mogli zobaczyć już 2 października, o godzinie 20:55 na antenie TVP2. 

Zobacz także: 18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość

Więcej na temat M jak miłość