M jak miłość: Sąsiad Joasi będzie podrywał Agnieszkę
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość: Sąsiad Joasi będzie podrywał Agnieszkę
MTL Maxfilm

 

W „M jak miłość” szykuje się kolejny romans?! Okazuje się, że Michałowi, sąsiadowi Joanny, spodobała się Agnieszka. Ta sytuacja nie jest komfortowa dla Joasi! Kobieta, jednak zdaje sobie sprawę, że między sąsiadem i przyjaciółką jest wyczuwalne napięcie i wszystko idzie w niepokojącym dla niej kierunku. Joanna uważa, że Michał nie jest odpowiednim partnerem dla Agnieszki!
 

Zobaczcie, czy obie kobiety po raz kolejny będą rywalizowały o tego samego mężczyznę? Czy to zrujnuje ich przyjaźń i zaburzy relację, która powstała między nimi po śmierci Tomka?

 

Zobacz: Afera narkotykowa w „M jak miłość”! Magda i Andrzej wpadną w poważne kłopoty...

2/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

W 1399 odcinku serialu zobaczymy Michała flirtującego z Agnieszką, która najwyraźniej nie ma nic przeciwko temu. Ta sytuacja nie podoba się jednak Joannie. I kiedy sąsiad powie jej wprost, że..

 

Chciałbym poznać trochę bliżej twoją przyjaciółkę... 

 

Joanna zareaguje zdecydowanie i będzie nalegała, aby porzucił ten pomysł:

 

Agnieszkę? Nie, to nie jest dobry pomysł! Aga jest zajęta, w szczęśliwym związku, ma faceta... Więc odpuść sobie, dobrze?

 

Zobaczcie, czy sugestia Joanny przekona Michała...


 

3/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Kiedy Agnieszka przyjedzie z wizytą do Joanny, Michał postanowi to wykorzystać. I zaproponuje kobiecie pomoc przy pracach ogrodowych. Ta będzie mu bardzo wdzięczna i zaproponuje relaks przy... serniku. Agnieszka i Michał miło spędzą czas na rozmowie, a kiedy do domu wróci Joanna będą udawali, że dopiero na siebie wpadli.

4/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Resztę dnia spędzą już razem. Jednak zachowanie Agnieszki i Michała wzbudzi w Joasi niepokój. W swojej przeszłości obie kobiety miały do czynienia już z taką relacją i doskonale wiedzą, że wiele ich to kosztowało. Czy tym razem pozwolą na to, aby mężczyzna stanął na drodze ich przyjaźni?

 

Zobacz: Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Czy Zosia wybaczy Joasi? Między nimi dojdzie do ostrej awantury...

Więcej na temat M jak miłość