Już 7 maja Luna oraz reprezentanci innych krajów wystąpią w Malmo na Eurowizji 2024. Wybór polskich preselekcji wywołał duże kontrowersje wśród fanów. Justyna Steczkowska, która była zdecydowaną faworytką, przegrała z młodszą i mniej doświadczoną wokalistką zaledwie jednym punktem. Internauci od początku mają wątpliwości co do wyniku i nie dają większych szans Aleksandrze Katarzynie Wielgomas. Artystka mocno podzieliła publiczność występami tuż przed 68. Konkursem Piosenki Eurowizji. Teraz wydała pilny komunikat.

Reklama

Luna apeluje do fanów o pomoc w walce o zdrowie Kornela

Nieprzekonujące występy w Madrycie, Barcelonie i Londynie, odwołane koncerty… Fani nie patrzą zbyt optymistycznie na zbliżający się performance polskiej reprezentantki na Eurowizji 2024. Niedawno Luna wprost opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Wokalistka mierzyła się z infekcją, która odebrała jej głos. Zdaniem sporej części widzów to Justyna Steczkowska powinna reprezentować nasz kraj w konkursie.

Luna
Kurnikowski/AKPA

W niedzielę, 21 kwietnia Luna opublikowała mediach społecznościowych poważne oświadczenie, w którym apeluje do fanów o pomoc. Wokalistka opowiedziała chorobie młodego chłopaka o imieniu Kornela i przekazała, że chce pomóc w walce o jego zdrowie.

Luna na Eurowizji 2024
Artur Zawadzki/REPORTER
Cześć kochani, przychodzę do was z bardzo ważną i zarazem poważną sprawą – chciałabym poprosić was o dołożenie cegiełki w pomocy dla Kornela. Chłopaka, ale i wojownika, który walczy o swoje zdrowie
– czytamy we wpisie.

W dalszej części Luna ujawniła, że skończyła tę samą szkołę, w której uczy się Kornel. Artystka zwróciła się do internautów z prośbą o wsparcie w tej trudnej sprawie.

Luna
Luna Podlewski/AKPA
Kornel uczęszcza do tego samego liceum, które ja skończyłam. Nie bądźmy obojętni i przekażmy mu, proszę, siłę i wsparcie
– dodała Luna.

Zbiórkę pieniędzy na leczenie Kornela znajdziecie tutaj. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia młodego ucznia.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Luna ujawniła, co Michał Szpak powiedział jej przed Eurowizją. Tak zareagowała

Luna
Luna instagram.com/musicofluna
Reklama
Reklama
Reklama