Instagram

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z podróży. A co z Oliwią? Ich związek już się rozpadł?

Instagram

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno wziął udział w popularnym wyzwaniu #pillowchallange, a teraz opublikował zdjęcie z wyprawy i odpowiedział na Instagramie na pytania fanów programu.

Okazuje się, że wypowiedzi Łukasza wzbudzają coraz więcej wątpliwości, czy nadal jest z Oliwią! Zobaczcie, o co chodzi?

Oliwa i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?

Już wcześniej pojawiały się sygnały, że para po programie nie jest razem! Łukasz pokazał zdjęcie, na którym nie miał obrączki, a Oliwia nie obserwuje nawet jego konta na Instagramie, przy czym komentuje zdjęcia umieszczane przez pozostałych uczestników. 

Niedawno Łukasz opublikował zdjęcie z Gdańska i opisał swoją podróż do tego miasta ani razu nie wspominając, że był z kimś:

Samo miasto ma naprawdę niesamowity klimat. Starówka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a możliwość podjechania prawie nad samo morze tramwajem była dla mnie mega zaskoczeniem. Bardzo lubię poznawać nowe ciekawe restauracje i będąc w Gdańsku nie zawiodłem się, również pod tym względem. Udało mi się skosztować naprawdę kilka naprawdę pysznych potraw. Z chęcią bym jeszcze kiedyś odwiedził to miasto. Kto wie może się uda - napisał Łukasz o swojej wyprawie. 

To wzbudziło czujność Internautów, których zaskoczyła ta wyprawa i zdania, z których wynika, że był sam. Fani programu wprost piszą, że coraz więcej faktów wskazuje na to, że małżeństwo Oliwii i Łukasza nie przetrwało:

Dwa ostatnie zdania.. czyżby związek nie przetrwał? Mam nadzieję że jesteście razem :)

Z drugiej strony pojawiają się zupełnie inne komentarze i niektórzy piszą, że para jest razem i specjalnie publikuje posty, które mogą  świadczyć o tym, że się rozstali, aby podsycać zainteresowanie finałem, co więcej pojawiają się nawet sugestie... ciąży:

Czy oliwa jest w ciąży?

No niezla sciema .... hahaha przeciez wiadomo ze sa razem 😈 tak mowia w Katowicach ..... ale poczekajmy na ostatni odcinek bo kto wie ....

Z całą pewnością po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ta zagadka zostanie rozwiązana i dowiemy się, czy małżeństwo Oliwii i Łukasza trwa nadal!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz pochwalił się wyjątkowym nagraniem z wesela! Jego opis brzmi jednak dwuznacznie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przy okazji 7 odcinka podzielę się swoją opinią o Gdańsku. Byłem tu kiedyś jedynie jako mały chłopczyk z rodzicami na wakacjach i nie bardzo pamiętam cokolwiek z tamtych dni. Można powiedzieć zatem że to była moja pierwsza wizyta w tym mieście. Droga z Katowic faktycznie jest super, 5h samochodem i zamiast widokiem śląskich familoków, można delektować się świeżym morskim powietrzem. Samo miasto ma naprawdę niesamowity klimat. Starówka zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a możliwość podjechania prawie nad samo morze tramwajem była dla mnie mega zaskoczeniem. Bardzo lubię poznawać nowe ciekawe restauracje i będąc w Gdańsku nie zawiodłem się, również pod tym względem. Udało mi się skosztować naprawdę kilka naprawdę pysznych potraw. Z chęcią bym jeszcze kiedyś odwiedził to miasto. Kto wie może się uda. 😉😉 #gdańsk #trójmiasto #polskiemorze #pochmurno #motława #podrozemaleiduze #lubiespacerować #brązowypłaszcz #parasolka #ślubodpierwszegowejrzenia #tvn7 #tvn

Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta)

Łukasz Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Oliwia i Łukasz nie są już razem?

Oliwa Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała siostrę
Instagram

Internauci mają wątpliwości czy nadal są małżeństwem!

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Instagram

 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11