Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która niewątpliwie wzbudza największe emocje wśród widzów programu! Część z nich uważa, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje, a z kolei inni twierdzą, że Oliwia zdominuje cichego i spokojnego Łukasza. Teraz w mediach społecznościowych uczestnika eksperymentu pojawiło się nagranie z wesela, którego nie widzieliśmy w programie. Jednak jego opis pod filmem brzmi dwuznacznie. Sprawdźcie o co chodzi!

Reklama

Zobacz także: Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać

Łukasz pochwalił się nagraniem z wesela, jednak opis pod filmem daje do myślenia

Łukasz i Oliwia to najmłodsi uczestnicy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż dziewczyna ma dopiero 24 lata, to jednak udało jej się przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób. Wtedy też internauci zaczęli obawiać się, że dziewczyna zdominuje chłopaka.

Obecnie w programie możemy obserwować podróże poślubne uczestników. Jednak teraz Łukasz na swoim Instagramie zdecydował się pochwalić nagraniem z wesela. Film opatrzył jednak bardzo wymownym komentarzem.

Wesele na pełnej! ????????
Impreza, którą na pewno zapamiętam do końca życia. Kto wie, może uda się powtórzyć.???? - napisał Łukasz pod filmem.

Fani od razu zaczęli spekulować o co chodzi. Czyżby Łukasz w ten sposób chciał dać znać, że jego związek z Oliwią to przeszłość? A może jednak chodzi o to, że para zdecyduje się niedługo na ślub kościelny i dlatego jest szansa na ponowną imprezę weselną? Pod postem chłopaka pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Oczywiście zdania internautów są bardzo podzielone.

- Chyba trzeba będzie powtórzyć z inną partnerką z tego co było widać ... ale trudno sadzić po kilku odcinkach :)

- Kibicuję Wam i mam nadzieję że się udało i do dziś jesteście razem.. Łukasz świetny Facet ????????????

- Trzymam za Was kciuki ✊✊ piękni Wy ????????????

- Zdecydowanie zasługujesz na kogoś lepszego ???????? - piszą internauci.

O tym czy Oliwia i Łukasz pozostali w małżeństwie dowiemy się podczas finału 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już za kilka tygodni. A tymczasem obejrzyjcie nagranie opublikowane przez Łukasza. Widać, że na weselu wszyscy bawili się świetnie!

Zobacz także

Kibicujecie tej parze?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama