Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał wzruszające rodzinne nagranie. Rozmawia na nim z synkiem

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami dokładnie w Dzień Matki. Mały Franek nie mógł sprawić swojej mamie lepszego prezentu z okazji jej święta. Młodzi rodzice poznali się na planie hitowego show TVN 7 i aż przez rok nie mogli głośno mówić o swojej relacji, a wydarzyło się w ich życiu tak wiele! Łukasz pokazał właśnie wzruszające rodzinne nagranie, jeszcze z czasów, kiedy Oliwia była w ciąży. Tylko spójrzcie na to, jak Łukasz cieszył się, że niedługo zostanie tatą. 

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! "Poczułem się prawdziwym tatą"!

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał wzruszające rodzinne nagranie 

Łukasz i Oliwia powitali swojego synka na świecie dokładnie w Dzień Matki. Czas oczekiwań na wymarzonego synka był dla nich niezwykle radosny. Młody tatuś tak bardzo nie mógł się doczekać, kiedy już go zobaczy, że z miłością mówił do ciążowego brzuszka małżonki: 

Ludzie mówią, że warto uczyć dzieci od pierwszych dni życia. Ja postanowiłem Franka uczyć już w brzuchu. Efekty już widać, wystarczy zrobić głośniej😂

Trzeba przyznać, że wideo na którym Łukasz słodko i żartobliwie uczy synka mówić "Tato" jest niezwykle urocze. Fani są pewni, że to będzie przepiękna relacja: 

- Synek tatusia 😍 piękna relacja nam się tu szykuje 😊
- 😂😂❤️❤️❤️❤️❤️Zakochany tatuś

Łukasz niemalże od razu podzielił się swoim pierwszym zdjęciem z Frankiem w sieci i przyznał, że nigdy nie czuł piękniejszego uczucia, niż to kiedy po raz pierwszy przytulił swojego synka. 

Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą - napisał wówczas

Już nie możemy się doczekać, aby podziwiać tę rodzinę na kolejnych nagraniach. 

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała ciążową sesję i opowiedziała o pierwszych dniach z synkiem!

Łukasz pokazał wzruszające rodzinne nagranie, jeszcze z chwil, kiedy Oliwia była w ciąży 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta)

Synek Oliwii i Łukasza przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki. Dumny tata pokazał zdjęcie z Frankiem na Instagramie. 

Instagram

Oliwia i Łukasz nawet w najśmielszych snach nie spodziewali się, jak decyzja o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zmieni ich życie. 

Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43