Sonia i Łukasz w "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy

Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 

Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 

Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński zawalczą o 100 tysięcy złotych w finale "Hotelu Paradise 2"! Ich droga do finału była zdecydowanie najbardziej emocjonalna pośród wszystkich uczestników. W ostatnim tygodniu przed finałem, udało im się wyeliminować naprawdę mocne pary! Z uczuciami Magdy i Roberta oraz Dominiki i Bartka trudno było dyskutować, ale w tym programie nie tylko emocje mają znaczenie ale również zaangażowanie oraz umiejętność knucia. W tych dwóch ostatnich Sonia miała bardzo dużo szczęścia na ostatniej prostej przed finałem! Zobaczcie, jak wyglądała droga tego wybuchowego duetu aż do wielkiego finału. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński w finale "Hotel Paradise 2"

Łukasz Karpiński miał zdecydowanie mocne wejście do "Hotelu Paradise 2". Na tego pewnego siebie uczestnika krytyka spadła już po pierwszym odcinku show. Łukasz od razu dał się poznać jako podrywacz, a jego próby zaimponowania dziewczynom były dość nachalne, co nie zawsze im się podobało. Szczególnie zmieszana początkowo była Magda Jankowska. 

Sposoby Łukasza na podryw niestety zagwarantowały mu tytuł pierwszego singla "Hotelu Paradise". Nie można jednak powiedzieć, że był nielubianym uczestnikiem. Jako pierwsza wrażliwą stronę Łukasza poznała Dominika podczas romantycznej randki. 

Z czasem do "Hotelu Paradise" dochodzili kolejni uczestnicy. Łukasz w końcu poznał Sonię, jeszcze wtedy nie przypuszczając, że to właśnie z nią przyjdzie mu walczyć w ścisłym finale! Ich spotkanie można określić jako bardzo wybuchowe, ponieważ Sonia już na "dzień dobry", wbiła mu kilka szpilek! 

Jako nowa uczestniczka, zareklamowała się tym, że nie lubi facetów, którzy są nachalni, więc wielu widzów nie miało wątpliwości, że... nie dogada się z Łukaszem! Uczestnik od razu wpadł jej w oko, ale jak to określiła: "czar prysł, kiedy się odezwał". Już na pierwszej "puszce pandory" doszło pomiędzy nimi do spięcia, kiedy stanęła po stronie Magdy, po tym jak zaatakował Magdę, sugerując, że kłamie: 

- Ale ty jesteś konfident! Wszystkich sprzedajesz: 
- Lepiej wycofaj te słowa koleżanko. Jeżeli nazywasz kogoś konfidentem to najpierw przemyśl, co mówisz ok? 

Sonia miała wówczas okazję wybrać pierwszą programową partnerkę dla Łukasza. Tutaj była kolejna szpila: 

Ja nie wiem , jak ja mogłabym kogokolwiek pchać w twoje ręce. Może siebie poświęcę? 

Ostatecznie wybrała Magdę i to ona podczas pierwszego "rajskiego rozdania" posłała Łukasza do domu! Jednak jak już wiemy, nie było to jego ostatnie słowo w tym programie! 

Łukasz Karpiński - uczestnik drugiej edycji Hotelu Paradise
mat. prasowe

Miłosne podboje Soni 

Z kolei Sonia podczas pobytu w "Hotelu Paradise" bardzo długo nie mogła znaleźć idealnego partnera! Na początku przyznała, że podobał jej się Ivan jednak nawet nie próbowała rozbijać jego związku z Anią. Podczas "rajskiego rozdania" sparowała się z Robertem i to on do końca pozostał jej wymarzonym partnerem w show, chociaż ich związek nie potrwał długo. Niedługo po wieczorze eliminacyjnym Roberta "przechwyciła" Monika, jednak kolejną konkurentką w walce o uczestnika okazała się być Magda. 

Nie wiem, której mogę zaufać. Monika jest równa babka a Sonia młody charakter. Jedna i druga to opcja taktyczna. Z ani jedną ani druga nic nie będzie. - mówił uczestnik

Słowa Roberta okazały się być szczere, ponieważ niedługo potem związał się z Magdą. Przy okazji kolejnego "rajskiego rozdania" Sonia związała się z Bartkiem. Wyjaśniła wówczas, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem:

Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. 

Relacja z Bartkiem też nie trwała długo, ponieważ do "Hotelu Paradise" doszedł kolejny uczestnik, Krystian. Decyzją Ani stał się nowym partnerem Soni. Ta relacja nie należała jednak do najszczęśliwszych, pomimo starań uczestnika. Sonia czuła do Krystiana "niechęć i obrzydzenie" i nie chciała mieć z nim nic wspólnego.  Krystian próbował wszystko ratować, obstając za dziewczyną podczas następnego "rajskiego rozdania". Mógł wówczas wybrać Hanię, z którą miał szansę wejść w opłacalny układ. Postanowił jednak pokierować się sercem, co nie spodobało się widzom: 

Ja bym wolał odpaść ale żeby być z nią chociaż trzy dni niż nie odpadać... - mówił o Soni Krystian 

Sonia chwilowo doceniła to, dla niej zrobił, jednak ten związek nie miał szans na powodzenie.

Kolejnym uczestnikiem, z którym związała się Sonia był Adam. Dziewczyna przyznała, że jest specyficzny i bardzo podoba jej się jego uśmiech. W dodatku zauważyła podobieństwo do Roberta: 

To taki Robert dla mnie! - ekscytowała się

W momencie, jak pomiędzy tą dwójką zaczynało coś iskrzyć do programu wrócił, wyeliminowany wcześniej przez Kamila, Robert. Dla Soni było jasne, że to jej jedyna szansa na odbudowanie uczuć z wymarzonym uczestnikiem, do którego przecież ciągle coś czuła. Teraz, gdy nie było Magdy, mogła spróbować jeszcze raz. Jej radość po tym, jak została wybrana ponownie przez Roberta nie trwała jednak zbyt długo, bo... do programu wróciła właśnie Magda! Sonia nie mogła również liczyć na Adama, którego dopiero co wystawiła... 

Ponowny powrót Łukasza 

"Hotel Paradise 2" to ciągłe niespodzianki, a więc także i powroty wyeliminowanych uczestników. Tym razem do gry ponownie wrócił Łukasz Karpiński! W wyniku decyzji Magdy został sparowany z Sonią na 24 godziny. Uczestniczka  musiała zrobić wszystko, aby Łukasz chciał wybrać ją na kolejnym "rajskim rozdaniu", w końcu jej pomysł na odbudowanie relacji z Robertem, po powrocie Magdy niestety został spalony. 

To zadanie zostało również utrudnione przez powrót Julii. Obie Panie walczyły o względy Łukasza, a on deklarował lojalność wobec każdej z nich. 

Ona jest ładna i zrobiona. Ty jesteś naturalna i to jest super. Ale wiesz mi też nie przeszkadza, że ona jest zrobiona. Może wolę kobiety naturalne? Ciebie dłużej znam i Twoja osobowość bardziej przemawia do mnie - mówił Soni, jednocześnie deklarując parę Julii

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

Sonia była w potrzasku, jednak do pewnego momentu. Jedno z wygranych zadań zapewniło jej immunitet, dzięki któremu automatycznie przeszła do finałowego tygodnia. Mogła sobie wybrać dowolnego partnera, z którym zawalczy o finał, wtedy dowiedziała się też jaka jest postawa Łukasza: 

Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział

Sonia postanowiła jednak dać mu nauczkę i to właśnie jego zabrała ze sobą do finałowego tygodnia, wysyłając Julię do domu. Uczestnik nie krył swojego niezadowolenia:

Julia nic na to nie poradzę, Sonia tutaj okazała się katem. 

Pomiędzy Sonią a Łukaszem odbyła się ostra wymiana zdań: 

- Bardzo mocne słowa Łukaszu! To Ty leciałeś na dwa fronty nie ja. Gdybyś podszedł do mnie i powiedział "Chciałbym zostać z Julią" to pomyślałabym nad Adamem. Tak to moja decyzja jest słodką zemstą i nauczkę, że nie lecimy na dwa fronty. Teraz masz cały tydzień na to, aby to zrozumieć i mam nadzieję, że wyniesiesz z tego lekcję. 
- Nadinterpretacja z twojej strony to tylko gra. 

Łukasz czuł się skrzywdzony przez Sonię, ponieważ chciał dalej grać w duecie z Julią. Tego dnia trudno było im się porozumieć.

Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z
Instagram

Oliwy do ognia dolały wydarzenia, podczas pomocy na polu ryżowym. Uczestnicy walczyli o zawartość koperty, która wpływała na dalsze losy w programie. Sonia okazała się najbardziej pracowita, ale ze względu na zachowanie Łukasza nie mogli otrzymać koperty jako para. Sonia nie kryła swojej złości: 

Dla mnie to jest wielkie dno i raczej nic tego nie zmieni. Jestem tak zniesmaczona i zniechęcona, że nic mi się nie chce. Łukasz okazał zupełny brak szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek i nie potrafi się przyznać. 

Po powrocie do domu pomiędzy tą dwójką doszło do karczemnej awantury. Łukasz początkowo ani myślał o dogadaniu się z Sonią. Pozostali uczestnicy starali się pogodzić tę dwójkę i uświadomić ich, że z takim nastawieniem nie uda im się daleko zajść. O dziwo Soni i Łukaszowi udało się dogadać a nawet wygrać jedno z kolejnych zadań przygotowanych przez prowadzącą! Nagrodą była możliwość wyeliminowania jednej z par. Zdecydowali, że będzie to Dominika oraz Bartek. Po tym, jak w programie zostały tylko trzy pary, uczestnicy mogli liczyć na romantyczny czas na łodzi. Wówczas mieli za zadanie powiedzieć sobie szczerze, co do siebie czują. I tym razem charaktery Soni i Łukasza dały o sobie znać. 

Bądź chłopcem z Ełku a nie chłopakiem z Warszawy, który bardzo patrzy na pozory - mówiła Sonia

Uczestniczka twierdziła, że Łukasz drażni wszystkich uczestników i to nie jest jedynie jej opinia. Łukasz nie zostawał dłużny. Postanowił przypomnieć partnerce, jak potraktowała go po konkurencji na polu ryżowym, co zdenerwowało Sonię, ponieważ chciała spędzić ostatnie godziny w programie bez kłótni:  

- Dramat jest to przykre. Miały być miłe słowa a dostaje kule armatnie - powiedziała
- Staram się codziennie wytrzymać z nią i uśmiecham się do nieba i do Boga aby dawał mi siłę każdego dnia, abym miał siłę z nią wytrzymać - dodał Łukasz

Relacja pomiędzy Sonią a Łukaszem burzliwie trwała aż do końca. Podczas półfinałowego odcinka, zaraz po decyzji, że przechodzą do wielkiego finału Sonia pozwoliła sobie na kilka słów za dużo, przez co upomnieli ją nawet Ata z Arturem. Uczestniczka wyraziła swoje niezadowolenia względem zachowania Łukasza słowami: 

Kto Ciebie wychowywał, ludzie lasu? 

Te słowa zabolały Łukasza: 

Czuję, że zostałem przez Sonię bardzo urażony i trochę wjechała mi na honor. Nie miałem wcale takich złych warunków, patologicznej rodziny... Ja mam dobrą rodzinę, mam bardzo dobrą rodzinę. Może nie jest idealna, ale nie mam na co narzekać. 

Te słowa zaskoczyły nawet Atę i Artura, którzy upomnieli dziewczynę, że zdecydowanie przesadziła. No cóż, chyba już taki urok tej pary! Już dziś odbędzie się ostateczne starcie! W wielkim finale Sonia i Łukasza zmierzą się z Atą i Arturem. Śledząc ich losy na przestrzeni całego sezonu spodziewaliście się, że uda im się zajść aż tak daleko?

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Hotel Paradise
Instagram

Zobacz także
Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie

"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału

 

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?
"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

Sonia wygrywając immunitet mogła się czuć bardzo pewnie podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w drugim sezonie " Hotelu Paradise ". Postanowiła dać nauczkę Łukaszowi, tym samym rozdzielając go z Julią. Jednak Łukasz nawet nie ukrywa swojego niezadowolenia. Dziś pomiędzy uczestnikami doszło do karczemnej awantury, podczas której nawet nie przebierali w słowach. Poszło o... niezbyt rozsądne zachowanie na polu ryżowym. Zobaczcie, co się wydarzyło. Czy tej parze uda się dogadać i dotrwać do wielkiego finału?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza  Sonia dopiero teraz zaczyna zastanawiać się czy postawienie na Łukasza podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" było dobrym posunięciem. W końcu swoim wyborem chciała mu dać nauczkę, ale czy nie zaszkodziła tym samym sobie?  Zasłużył na to, co dostał. Julia też by nie miała skrupułów, żeby mnie dzisiaj spakować i wyrzucić.  Łukasz czuł się skrzywdzony przez Sonię, ponieważ chciał dalej grać w duecie z Julią. Tego dnia trudno było im się porozumieć. Uczestniczka swoimi odczuciami dzieliła się z innymi mieszkańcami:  Ja się nie będę z nim kłócić, bo chcę, żebyście Wy te dni miło spędzili. Jest mi przykro, że on tak się zachowuje, bo nie zasłużyłam na to.  Oliwy do ognia tego dnia dolały wydarzenia, podczas pomocy na polu ryżowym. Łukasz obrzucił Artura błotem, co wywołało zabawę na środku pola ryżowego. Ostatecznie uczestnicy zaczęli się również przewracać do wody. Zabawa nieco wymknęła się spod kontroli, a sami uczestnicy lekko narazili się właścicielom pola, którzy swoją pracę traktują bardzo...

Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w drugim sezonie " Hotelu Paradise "! Tym samym poznaliśmy finałowy skład. Nie będzie już zamian par, w tych duetach uczestnicy zawalczą o główną wygraną. Na kilka godzin przed wieczorem eliminacyjnym Sonia wygrała immunitet! To zagwarantowało jej wejście do finału z wybranym przez siebie uczestnikiem. Jej decyzja zszokowała wszystkich. Zobaczcie, kogo wybrała i kto w związku z tym wyborem musiał pożegnać się z programem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!? "Hotel Paradise 2": Ostatnie "rajskie rozdanie w sezonie". Kto odpadł? Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu! Ostatnie w tym sezonie "rajskie rozdanie" wyłoniło finałowy skład drugiej edycji. Jeszcze kilka godzin wcześniej Sonia obawiała się o swoją obecność w programie. Wszystko przez niezdecydowanie Łukasza, który nie potrafił określić czy woli ją czy Julię. Chwilę później to ona rozdawała karty na polu gry. Klaudia El Dursi przeprowadziła uczestniczkom test wiedzy o uczestnikach. Ta, która rozwiązała go najlepiej otrzymała immunitet, który gwarantował jej obecność w finałowym tygodniu z wybranym przez siebie partnerem. Sonia okazała się bezkonkurencyjna.  Wtedy mogła już bez problemu wyeliminować Julię, jednak czy chciała iść dalej w duecie z Łukaszem? Uczestnik nie wyrażał swojego zadowolenia:  Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział Robert również odciągał Sonię od postawienia na siebie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nim Sonia przeżyłaby wymarzony finał. Zastanawiała się również nad wyborem Adama:  Zastanawiam się czy nie wybrać Ciebie Adam i nie odwdzięczyć Ci się za to, co ci kiedyś...

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram
Newsy
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"
W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!"

Pobyt w " Hotelu Paradise " kosztuje Sonię wiele emocji. Kiedy już zaczynała czuć coś do Roberta, Monika dostała możliwość przemieszania duetów. Pomimo tego, że zmiany dotknęły wszystkich uczestników, najbardziej ucierpiała na tym Sonia, która jest przerażona wizją, że Monika zmanipuluje Roberta, w wyniku czego to właśnie ją wybierze na "rajskim rozdaniu". Do tej pory obawiała się tylko jej, jednak okazuje się, że jeszcze większym zagrożeniem może okazać się... Magda! Dziewczyny wraz z Robertem wzięły udział we wspólnej randce, która doprowadziła najmłodszą uczestniczkę do płaczu! Co się wydarzyło?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie? "Hotel Paradise 2": Co dalej z relacją Soni z Robertem? Czy Magda stanie im na przeszkodzie? Losy uczestników zmieniają się z dnia na dzień. W "Hotelu Paradise" wszystkie chwyty są dozwolone. Tutaj nie chodzi tylko o miłość ale także o pieniądze! Sonia obawia się najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Monika na dobre odbierze jej Roberta? Wczorajsza "puszka pandory" nie była najszczęśliwsza dla zauroczonej w Robercie uczestniczki. Wypowiadając się na temat Moniki i Soni pomylił imię tej drugiej! Z Moniką mam dobry kontakt, zobaczyłem u niej coś więcej - zaczął niefortunnie mając na myśli Sonię, a nie jej rywalkę - Muzycznie, artystycznie jest do mnie podobna, więcej nas łączy - dodał. Czy to spowodowało, że Sonia poczuła się jeszcze bardziej niepewnie? Niefortunna pomyłka Roberta to nie była jedyna przykra niespodzianka, która ją spotkała z jego strony. Uczestnicy mieli możliwość wskazania dwóch uczestniczek, z którymi chętnie wybraliby się na randkę. Robert jako pierwszą wskazał Sonię, a...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner