Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu
Newsy

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

Sonia wygrywając immunitet mogła się czuć bardzo pewnie podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w drugim sezonie "Hotelu Paradise". Postanowiła dać nauczkę Łukaszowi, tym samym rozdzielając go z Julią. Jednak Łukasz nawet nie ukrywa swojego niezadowolenia. Dziś pomiędzy uczestnikami doszło do karczemnej awantury, podczas której nawet nie przebierali w słowach. Poszło o... niezbyt rozsądne zachowanie na polu ryżowym. Zobaczcie, co się wydarzyło. Czy tej parze uda się dogadać i dotrwać do wielkiego finału? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza 

Sonia dopiero teraz zaczyna zastanawiać się czy postawienie na Łukasza podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise" było dobrym posunięciem. W końcu swoim wyborem chciała mu dać nauczkę, ale czy nie zaszkodziła tym samym sobie? 

Zasłużył na to, co dostał. Julia też by nie miała skrupułów, żeby mnie dzisiaj spakować i wyrzucić. 

Łukasz czuł się skrzywdzony przez Sonię, ponieważ chciał dalej grać w duecie z Julią. Tego dnia trudno było im się porozumieć. Uczestniczka swoimi odczuciami dzieliła się z innymi mieszkańcami: 

Ja się nie będę z nim kłócić, bo chcę, żebyście Wy te dni miło spędzili. Jest mi przykro, że on tak się zachowuje, bo nie zasłużyłam na to. 

Oliwy do ognia tego dnia dolały wydarzenia, podczas pomocy na polu ryżowym. Łukasz obrzucił Artura błotem, co wywołało zabawę na środku pola ryżowego. Ostatecznie uczestnicy zaczęli się również przewracać do wody. Zabawa nieco wymknęła się spod kontroli, a sami uczestnicy lekko narazili się właścicielom pola, którzy swoją pracę traktują bardzo poważnie. Praca na polu ryżowym nie była również darmowa. Uczestnicy walczyli o zawartość koperty, która może wpłynąć na dalsze losy w programie. 

Najbardziej pracowitą osobą okazała się Sonia, jednak jej partner Łukasz nie wykazywał zainteresowania pracą, dlatego nagroda ostatecznie trafiła do Magdy i Roberta. Sonia nie kryła swojej złości: 

Dla mnie to jest wielkie dno i raczej nic tego nie zmieni. Jestem tak zniesmaczona i zniechęcona, że nic mi się nie chce. Łukasz okazał zupełny brak szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek i nie potrafi się przyznać. 

Po powrocie do hotelu pomiędzy Sonią a Łukaszem doszło do ostrej awantury: 

- Łukasz: Chcesz zmienić parę? 
- Sonia: Mój drogi my już nie możemy nic zmienić. Idziemy do finału w tych parach i walczymy razem. Dlatego się tak wkurzyłam na tym polu ryżowym, bo jeżeli ty się tak zachowujesz to szkodzisz i mnie. 
- Dalej nie kumasz o co chodzi. (...) Wszyscy chcieli się bawić tylko ty się spinałaś emocjonalnie. Ja mam w du*ie konsekwencje, była dobra zabawa wszyscy się bawili 

Zarówno Sonię jak i Łukasza poniosły emocje i nie mogli dojść do porozumienia wzajemnie się przekrzykując: 

- Nie przerywaj mi!
- Nie mów do mnie w ten sposób, nie będę się z Tobą kłócić.
- To Ty jesteś młodsza. 
- Ja jestem młodsza ale Ty się zachowujesz gorzej. Wiesz jakiego debila z siebie dzisiaj zrobiłeś? 
- Nie zrobiłem z siebie debila (...) Nie podnoś na mnie głosu i nie wywieraj żadnych manipulacji 
- Nie krzycz na mnie ja jestem kobietą do ch**a pana! Nie będę z tobą rozmawiać. Czy ty masz jakiś szacunek do kobiety?
- Zejdź mi z oczu!
- Co to jest za tekst, kto tak mówi do kobiety? 
- Kim ty jesteś? !
- Kim jestem?! Kobietą! Weź skończ do cholery jasnej!

Ostatecznie Łukaszowi i Soni, z pomocą Aty i Artura udało się dojść do porozumienia mimo tego, że poglądy na sprawę mają wciąż odmienne. Myślicie, że uda im się spokojnie dotrwać do finału? Kto wie, może to właśnie oni staną na przeciw siebie i będą mieli okazje po raz pierwszy w polskiej edycji zniszczyć kulę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etap związku: docieramy się 🙉 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #hotelparadise #player #playerpl #bali #hp2

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Zobacz także: Chris z "Hotel Paradise" informuje: "Zostaliśmy rodzicami!" Posypały się gratulacje!

 

Zobacz także
"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?

"Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?

"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę

"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

 

Sonia i Łukasz w "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 
Łukasz i Sonia w finale "Hotelu Paradise 2". Tak wyglądała ich wyboista droga do finału 

Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński zawalczą o 100 tysięcy złotych w finale "Hotelu Paradise 2"! Ich droga do finału była zdecydowanie najbardziej emocjonalna pośród wszystkich uczestników. W ostatnim tygodniu przed finałem, udało im się wyeliminować naprawdę mocne pary! Z uczuciami Magdy i Roberta oraz Dominiki i Bartka trudno było dyskutować, ale w tym programie nie tylko emocje mają znaczenie ale również zaangażowanie oraz umiejętność knucia. W tych dwóch ostatnich Sonia miała bardzo dużo szczęścia na ostatniej prostej przed finałem! Zobaczcie, jak wyglądała droga tego wybuchowego duetu aż do wielkiego finału.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru? Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński w finale "Hotel Paradise 2" Łukasz Karpiński miał zdecydowanie mocne wejście do " Hotelu Paradise 2 ". Na tego pewnego siebie uczestnika krytyka spadła już po pierwszym odcinku show. Łukasz od razu dał się poznać jako podrywacz, a jego próby zaimponowania dziewczynom były dość nachalne, co nie zawsze im się podobało. Szczególnie zmieszana początkowo była Magda Jankowska.  Sposoby Łukasza na podryw niestety zagwarantowały mu tytuł pierwszego singla "Hotelu Paradise". Nie można jednak powiedzieć, że był nielubianym uczestnikiem. Jako pierwsza wrażliwą stronę Łukasza poznała Dominika podczas romantycznej randki.  Z czasem do "Hotelu Paradise" dochodzili kolejni uczestnicy. Łukasz w końcu poznał Sonię, jeszcze wtedy nie przypuszczając, że to właśnie z nią przyjdzie mu walczyć w ścisłym finale! Ich spotkanie można określić jako bardzo wybuchowe, ponieważ Sonia już na "dzień dobry", wbiła mu kilka szpilek!  Jako nowa uczestniczka, zareklamowała się tym,...

Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia
"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w drugim sezonie " Hotelu Paradise "! Tym samym poznaliśmy finałowy skład. Nie będzie już zamian par, w tych duetach uczestnicy zawalczą o główną wygraną. Na kilka godzin przed wieczorem eliminacyjnym Sonia wygrała immunitet! To zagwarantowało jej wejście do finału z wybranym przez siebie uczestnikiem. Jej decyzja zszokowała wszystkich. Zobaczcie, kogo wybrała i kto w związku z tym wyborem musiał pożegnać się z programem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!? "Hotel Paradise 2": Ostatnie "rajskie rozdanie w sezonie". Kto odpadł? Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu! Ostatnie w tym sezonie "rajskie rozdanie" wyłoniło finałowy skład drugiej edycji. Jeszcze kilka godzin wcześniej Sonia obawiała się o swoją obecność w programie. Wszystko przez niezdecydowanie Łukasza, który nie potrafił określić czy woli ją czy Julię. Chwilę później to ona rozdawała karty na polu gry. Klaudia El Dursi przeprowadziła uczestniczkom test wiedzy o uczestnikach. Ta, która rozwiązała go najlepiej otrzymała immunitet, który gwarantował jej obecność w finałowym tygodniu z wybranym przez siebie partnerem. Sonia okazała się bezkonkurencyjna.  Wtedy mogła już bez problemu wyeliminować Julię, jednak czy chciała iść dalej w duecie z Łukaszem? Uczestnik nie wyrażał swojego zadowolenia:  Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział Robert również odciągał Sonię od postawienia na siebie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nim Sonia przeżyłaby wymarzony finał. Zastanawiała się również nad wyborem Adama:  Zastanawiam się czy nie wybrać Ciebie Adam i nie odwdzięczyć Ci się za to, co ci kiedyś...

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"
"Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! "Brak klasy i kultury, wstyd"

Półfinałowy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wielu emocji. Niewątpliwie atmosferę na koniec odcinka podgrzała również Sonia, która mocno podpadła fanom show. Wszystko przez komentarz skierowany do jej partnera Łukasza, z którym dotarła do finału. W sieci dosłownie zawrzało! Zobaczcie, jak zachowanie Soni skomentowali fani programu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Ata i Artur są razem po programie? "Niezmiernie się cieszę, że go poznałam"  "Hotel Paradise": Internauci oburzeni zachowaniem Soni w stosunku do Łukasza! Przed nami już tylko jeden, finałowy odcinek drugiej edycji programu "Hotel Paradise". W grze pozostały dwie pary - Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Relacja Aty i Artura wydaje się być dość zgodna, za to Sonia i Łukasz do samego finału nie szczędzą sobie gorzkich słów. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami poważnej kłótni tej dwójki, a słowa Soni skierowane do Łukasza, mocno zabolały chłopaka. Nie jest tajemnicą, że Soni nie podobają się zachowania Łukasza - tak się stało również i tym razem. Chłopak zaczął ją przedrzeźniać, a dziewczyna oczywiście nie pozostała mu dłużna. Jej słowa zaskoczyły nie tylko Łukasza, ale nawet Atę i Artura. Kto Ciebie wychowywał, ludzie lasu? - powiedziała Sonia do Łukasza.  Łukasz poczuł się bardzo urażony.  Czuję, że zostałem przez Sonię bardzo urażony i trochę wjechała mi na honor. Nie miałem wcale takich złych warunków, patologicznej rodziny... Ja mam dobrą rodzinę, mam bardzo dobrą rodzinę. Może nie jest idealna, ale nie mam na co narzekać.  Widać było, że Łukasz bardzo mocno przeżył słowa Soni. A jak na zachowanie finalistki "Hotelu Paradise"  w stosunku do jej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak