Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tymi zdjęciami Łukasz delikatnie sugeruje zakończenie programu?

Instagram

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że zniecierpliwienie widzów również sięga zenitu. Wielu z całego serca kibicuje Łukaszowi i Oliwii i mimo tego, że są najmłodszymi uczestnikami show, trzyma kciuki za ich małżeńską przyszłość. 

W sieci jednak pojawiło się sporo hejtu dotyczącego Oliwii. Łukasz bez chwili zastanowienia stanął w obronie partnerki. Jednak czy ich związek przetrwał eksperymentalny miesiąc? Fani twierdzą, że tak i znajdują na to dowody. Czy są niepodważalne? Sami spójrzcie. 

Zobacz także: Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?

Czy Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż są parą? 

Jedną z podstawowych zasad, których muszą się trzymać uczestnicy, jest zachowanie tajemnicy na temat tego, jak potoczyło się ich życie po programie. Finał sezonu zapowiedziany jest dopiero na 22 maja, więc przed tą datą uczestnicy nie mogą oficjalnie wypowiadać się na temat swoich relacji. Internauci są jednak wyczuleni na szczegóły, a ich dostarczają im m. in. ostatnie zdjęcia Łukasza. 

Łukasz i Oliwia zdobyli sporą popularność w sieci dzięki udziałowi w programie. Chętnie publikują nowe zdjęcia, a ich profile są pełne spekulacji. W pewnym momencie z powodu zbyt dużej krytyki postanowili zablokować swoje konta. Łukasza Instagram jednak znowu jest publiczny, a fani "przestudiowali" jego dwa ostatnie zdjęcia. 

Na jednym z nich na pierwszym planie widać ramkę ze wspólnym zdjęciem pary. Pomimo tego, że internauci wiedzą, że zdjęcie pochodzi z czasów programu to uważają, że może to być niewinna podpowiedź ze strony Łukasza. 

- I tym zdjęciem potwierdziłeś finał eksperymentu 😁
- Jaki wniosek?Dbałość o szczegóły robi dużą robotę 💜💛💚💖💙💗Super,że taki finał.Należą się gratulację💜💛💚💖💙💗
- tak na logikę - gdyby się nie udało to po cholere wstawiałby to zdjęcie? 🙂
- czasami tv każe prowadzić insta 
- najzwyczajniej w świecie na przykład dlatego, że to wielka przygoda w życiu, która się wspomina niezależnie od jej finału. - zastanawiają się internauci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta)

Kilka dni temu uczestnik dodał zdjęcie z gdańskiego wesołego miasteczka. To również przykuło uwagę widzów, którzy twierdzą, że Łukasz delikatnie sugeruje zakończenie eksperymentu: 

Gdańsk czyli chyba mała podpowiedź tego jak chyba się skończy program

Kibicujecie tej parze? 

Zarówno Oliwia i Łukasz jak i Agnieszka oraz Wojtek liczą się ze spekulacjami, które pojawiają się na ich profilach pod każdym dodanym przez nich zdjęciem. W 100% tajemnicy utrzymują swoje losy Joanna i Adam, którzy nie zdecydowali się na prowadzenie publicznych mediów społecznościowych. 

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się Oliwii! Jak na to zareagowała?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Kuchta (@elkuchta)

Czy związek Oliwii i Łukasza przetrwał eksperymentalny miesiąc? Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia " już 22 maja!

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Instagram

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48