"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami i wspomniał o... żonie! Czy to kolejny znak, że jest z Agnieszką?

Chociaż do finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostało zaledwie dwa tygodnie, to jednak dociekliwi fani chcieliby już wiedzieć, czy Agnieszka i Wojtek są dalej razem! Internauci wciąż doszukują się nowych dowodów na to, czy para jest ze sobą. Najnowsze zdjęcia Wojtka znów podsyciły emocje czujnych obserwatorów. Czyżby były kolejnym dowodem na szczęście tej pary? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" Przełom w związku Joanny i Adama zakończony zachowaniem, które zawiodło uczestniczkę. Dlaczego Adam to zrobił?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nowymi zdjęciami. Internauci doszukują się nowych dowodów na to, czy dalej jest z Agnieszką! 

Widzowie 4 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowanie najbardziej polubili Agnieszkę i Wojtka. Większość fanów programu zgodnie twierdzi, że ta para jest po prostu stworzona dla siebie, dlatego internauci nieustannie poszukują kolejnych dowodów na to, czy ta dwójka pozostała w małżeństwie. Agnieszka i Wojtek zyskali wielu obserwatorów na Instagramie, którzy uważnie przyglądają się ich najnowszym zdjęciom. Teraz spore poruszenie wśród internautów wywołały nowe zdjęcia chłopaka. 

Jedno ze zdjęć Wojtka, zostało opatrzone przez niego podpisem, w którym wspomniał o żonie. 

dostałem wiele zapytań podczas trwania programu z jakiej firmy mam swoje drewniane zegarki i oczywiście skąd zakupiłem różowy zegarek dla swojej żony... - brzmi część wpisu pod zdjęciem Wojtka. 

Wojtek we wpisie odpowiedział obserwatorom na pytanie, gdzie zostały zakupione przez niego zegarki, a fani od razu zaczęli komentować jego post. Internauci stwierdzili, że najwyraźniej para dalej jest ze sobą, skoro chłopak dalej mianuje Agnieszkę swoją żoną!

- Jak to ładnie brzmi dla żony 😍, mam nadzieję że jesteście nadal razem, kibicuje wam Łódź pozdrawia 😎😁

- Ktoś to zdjęcie zrobił. Podejrzewam że żona 😁

- jednak żona ;) uwielbiam was ;)

- Żona musi być ! Nie wyobrażam sobie Finału bez Was❤️ - piszą internauci. 

Z kolei na drugim zdjęciu Wojtek zapozował z przyjaciółmi i opatrzył je podpisem: 

Jedno zdanie a znaczy tak wiele... Przyjaciele to rodzina którą sam sobie wybierasz... Zgadzacie się z tym? Paru osób brakuje ale i tak jestem mega szczęściarzem że mam was... 

Internauci szybko zwrócili uwagę, że na zdjęciu brakuje przede wszystkim Agnieszki. 

- Żony na zdjęciu brakuje 😁

- Brakuje Agi 😃. Jestem z Wami całym sercem. Najlepsza para ever w #ślubodpierwszegowejrzenia . Uwielbiam Was i mam nadzieję że pozostaliście w związku małżeńskim. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka 🤗

- Żonki brakuje na zdjęciu ale jeszcze 2 tygodnie i możecie wrzucać wszystkie zdjęcia 😁 (oczywiście te które zechcecie nam pokazać 😉)

- Agnieszki brakuje!! - piszą internauaci. 

Myślicie, że to kolejne nieśmiałe sygnały, że para jest dalej ze sobą? Jak wiadomo żaden z uczestników nie może nic zdradzić przed zakończeniem emisji eksperymentu, dlatego są to jedynie domysły internautów. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już 22 maja podczas finału 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Tymczasem zobaczcie najnowsze zdjęcia Wojtka i oceńcie sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to w drogę... Pierwszy weekend poza domem... Czas wyjechać i się zrelaksować za Krakowem, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak długo na to czekałem 🙂 A z innej beczki, dostałem wiele zapytań podczas trwania programu z jakiej firmy mam swoje drewniane zegarki i oczywiście skąd zakupiłem różowy zegarek dla swojej żony... Teraz mogę już to wyznać jest to firma mojego kuzyna @oldoakpl . Zegarki, bransoletki i okulary wykonane są z drewna. Jest w czym wybierać. Jest to fajna alternatywa na prezent, gdyż można je spersonalizować i zamówić online a w tych dzisiejszych czasach takie zakupy to najlepsza opcja. Miłego weekendu 🌳🌲☀️ #oldoakpl #zegarki #drewno #czaswdrogę #milyweekend

Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989)

Podpis pod fotografią z przyjaciółmi znów dał fanom do myślenia! Czyżby brakowało na nim właśnie Agnieszki?

Zobacz także
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek i Agnieszka nadal są razem?! Internautka zdradziła prawdę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem?
Instagram
Newsy
Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są nadal razem? To zdjęcie ich zdradziło
Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są nadal razem? To zdjęcie ich zdradziło

Wojtek Janik dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" ożenił się z Agnieszką Łyczakowską. Ta para od samego początku wzbudzała wiele pozytywnych emocji wśród widzów - wszyscy bardzo im kibicują. My również! Wojtek pochwalił się nowym zdjęciem na Instagramie, które podpisał tak: Kolejny piątek, kolejna impreza i kolejne zdjęcie telewizora. Hahaha to będzie krótki post... Pierwsze pytanie kto ogląda? Kolejne to za niedługo finał, ja jestem rozdarty... Będziemy tęsknić za programem czy nie? - zapytał Wojtek na Instagramie. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? Od razu pod postem zaczęło pojawiać się wiele komentarzy: Nie mogę się na was napatrzeć. Obyście byli razem, wariaty! Mam nadzieję, że nie zawaliliście, bo trzymam za was kciuki! Za programem może mniej będę tęsknić, ale za waszą pozytywną energią to bardzo będę tęsknić. Nic tak nie wywołuje uśmiechu na moich ustach jak to gdy was oglądam. Uwielbiam Was - piszą fani na Instagramie Wojtka Janika. Zobacz także:   Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny! Największe wrażenie robi tort! Zdjęcie, które opublikował Wojtek na Instagramie, wzbudziło wiele emocji. Myślicie, że tuż obok niego na kanapie siedzi Agnieszka i razem oglądają "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Mamy nadzieję, że tak!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Wojciech Janik (@wojtek_1989) Maj 15, 2020 o 12:19 PDT...

Instagram
Newsy
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest niezwykle rodzinny. Jego wpis chwyta za serce!
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest niezwykle czułym i rodzinnym mężczyzną, o czym świadczą jego wpisy na Instagramie, a szczególnie ten ostatni. Agnieszka jest szczęściarą! 

Czwarta edycja " Ślubu od pierwszego wejrzenia " budzi wiele emocji. Wojtek i Agnieszka cieszą się niezwykłą sympatią widzów, którzy mocno trzymają kciuki za szczęśliwy finał ich relacji. Panna młoda niemalże natychmiastowo rozczuliła się, kiedy podczas wesela jej "nowy mąż" dbał o jej samopoczucie, a w rozmowie z rodziną ciągle mówił o nich jako o jedności. Wojtek okazał się niezwykle czułym i rodzinnym mężczyzną, o czym świadczą jego wpisy na Instagramie, a szczególnie ten ostatni. Agnieszka jest szczęściarą!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o Wojtku: "Czuję się z nim bezpiecznie"! Zobacz co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku Wzruszający wpis o rodzinie Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Jeszcze kilka miesięcy temu nie przyszłoby nam do głowy, że moglibyśmy spędzać święta z dala od rodziny. Rozprzestrzeniający się koronawirus pokrzyżował plany wielu ludzi, którzy spędzają święta z dala od najbliższych. Samotne święta to także trudny temat dla Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnik zamieścił w sieci wzruszający wpis, do którego dołączył kolaż przedstawiający jego najbliższych, którym nie może dziś złożyć życzeń osobiście:  Rodzina i przyjaciele to jest dar który trzeba zawsze doceniać, dlatego w ten wyjątkowy czas świąt oraz w dobie pandemii wiem, że jesteście ze mną... #mama #rodzina #przyjaciele #kochamwas Internauci zauważyli fakt, że na zdjęciach brakuje Agnieszki. Jednak uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na razie nie mogą zdradzać jak potoczyły się ich losy po programie. Przed nami jeszcze 6. odcinków programu, w którym będziemy mogli śledzić, jak rozwijała się ich relacja w pierwszych tygodniach...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pochwaliła się nowym zdjęciem. Internauci znaleźli kolejny dowód, że dalej jest z Wojtkiem?! 

Internauci w dalszym ciągu doszukują się nowych dowodów na to, czy Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem. Wygląda na to, że po raz kolejny udało im się dostrzec pewien szczegół, który ich zdaniem wskazuje na to, że para jest ze sobą! Co zwróciło uwagę obserwatorów Agnieszki na jej najnowszym zdjęciu? Sprawdźcie!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nowe zdjęcie Agnieszki zaintrygowało fanów. Nadal jest z Wojtkiem? Internauci dostrzegli pewien szczegół na nowym zdjęciu Agnieszki. To potwierdza, że para jest dalej razem? Chociaż do zakończenia eksperymentu pozostało już naprawdę niewiele czasu, to jednak internauci bardzo chcieliby już teraz dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek pozostali w małżeństwie. Niewątpliwie właśnie ta para wzbudziła największą sympatię widzów 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nic więc dziwnego, że wszyscy bardzo chcieliby usłyszeć, że ich związek przetrwał i para wiedzie ze sobą szczęśliwe życie. Jednak do momentu emisji ostatniego odcinka tej serii, żaden z uczestników nie może nic zdradzić na ten temat.  Z tego też względu internauci uważnie śledzą profile społecznościowe uczestników. Każde kolejne zdjęcie Agnieszki czy Wojtka jest szczegółowo oglądane przez czujnych obserwatorów. Najnowsza fotografia uczestniczki eksperymentu sprawiła, że jedna z fanek znalazła pewien szczegół, który ma rzekomo sugerować, że para jest dalej razem! Na zdjęciu widzimy głównie stolik, na którym pojawiło się kilka książek oraz dekoracji. Internautka dostrzegła jednak kawałek podłogi, który jej zdaniem wygląda tak jak w mieszkaniu Wojtka! Z kolei kolejna osoba stwierdziła, że stolik również przypomina ten,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik