Meghan Markle, królowa Elżbieta księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle razem na rodzinnej imprezie królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle na balkonie
księżna Kate, Meghan Markle
East News

Mogłoby się wydawać, że życie Meghan Markle i księżnej Kate jest usłane różami i niemal bajkowe. W końcu księżne żyją w luksusowych warunkach, mają służbę do pomocy, nie muszą codziennie rano stać w korkach, jadąc do biur, w których spędzą kolejne 8 godzin. Niestety, również i codzienność Meghan oraz Kate nie wygląda tak kolorowo. Obie mają mnóstwo obowiązków, które muszą wypełniać bez względu na stan zdrowia, samopoczucie czy pogodę. Do tego wszystko muszą robić z uśmiechem na ustach, czy mają na to ochotę czy nie. Bez wątpienia jednak największym utrapieniem jest długa lista zakazów i nakazów, której przestrzegania nakazuje sama królowa Elżbieta II. Sprawdźcie poniżej, czego absolutnie nie mogą robić Kate i Meghan, by nie narazić się na gniew królowej.

Zobacz także: Tylko jedna osoba będzie przy porodzie Meghan Markle! To nie Harry!

1/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News

Dla was oczywiste jest, że same decydujecie o swoich codziennych stylizacjach. Kate i Meghan nie mają tak łatwo! Zanim wybiorą kreację, muszą upewnić się, że spodoba się ona królowej Elżbiecie II. Monarchini nie znosi, gdy kobiety noszą spodnie, a zarówno Meghan Markle, jak i księżna Kate nieraz były widywane w różnych fasonach spodni. Można więc podejrzewać, że nie usłyszały żadnego komplementu z ust królowej.

2/5
księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

Podobnie sprawa wygląda z noszeniem butów na koturnach. Królowa ich nienawidzi i uważa, że są brzydkie, mało eleganckie i noszenie ich nie przystoi żadnej damie z wyższych sfer. Zwróćcie uwagę, że akurat ten zakaz jest przestrzegany przez obie księżne. Żadna z nich do tej pory nie wystąpiła publicznie w koturnach - obie zawsze stawiają na zgrabne czółenka i szpilki, nawet będąc w ciąży!

3/5
East News

Nie tylko jednak na ubrania i dodatki królowa zwraca uwagę, ale także na manicure i makijaże. Oczywiście Meghan i Kate nie mogą nosić mocnych oraz wyzywających makijaży. Dozwolone jest tylko delikatne podkreślenie urody i to nawet na wielkich galach. Smokey eye czy krwistoczerwone usta odpadają, nie wspominając już o innych trendach beauty. Jeśli chodzi o manicure, to królowa bezwzględnie zakazuje malowania paznokci na intensywne barwy. Księżne mogą stawiać jedynie na neutralne barwy.

 

4/5
królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle razem na rodzinnej imprezie
East News

Nie myślcie jednak, że zakazy królowej dotyczą jedynie wyglądu Meghan i Kate. Królowa Elżbieta II wtrąca się również w ich... pożywienie i rozrywki! Monarchini zakazuje m.in. gier planszowych w Pałacu, a także... spożywania czosnku w czasie podróży służbowych!

5/5
królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle na balkonie
East News

To jak, chcielibyście zamienić się z Kate i Meghan, i żyć pod czujnym okiem królowej Elżbiety II? 

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle mają swój własny profil na Instagramie! Jak przekonali królową?