księżna Kate, Meghan Markle
East News

Mogłoby się wydawać, że życie Meghan Markle i księżnej Kate jest usłane różami i niemal bajkowe. W końcu księżne żyją w luksusowych warunkach, mają służbę do pomocy, nie muszą codziennie rano stać w korkach, jadąc do biur, w których spędzą kolejne 8 godzin. Niestety, również i codzienność Meghan oraz Kate nie wygląda tak kolorowo. Obie mają mnóstwo obowiązków, które muszą wypełniać bez względu na stan zdrowia, samopoczucie czy pogodę. Do tego wszystko muszą robić z uśmiechem na ustach, czy mają na to ochotę czy nie. Bez wątpienia jednak największym utrapieniem jest długa lista zakazów i nakazów, której przestrzegania nakazuje sama królowa Elżbieta II. Sprawdźcie poniżej, czego absolutnie nie mogą robić Kate i Meghan, by nie narazić się na gniew królowej.

Zobacz także: Tylko jedna osoba będzie przy porodzie Meghan Markle! To nie Harry!

1/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News

Dla was oczywiste jest, że same decydujecie o swoich codziennych stylizacjach. Kate i Meghan nie mają tak łatwo! Zanim wybiorą kreację, muszą upewnić się, że spodoba się ona królowej Elżbiecie II. Monarchini nie znosi, gdy kobiety noszą spodnie, a zarówno Meghan Markle, jak i księżna Kate nieraz były widywane w różnych fasonach spodni. Można więc podejrzewać, że nie usłyszały żadnego komplementu z ust królowej.

2/5
księżna Kate i królowa Elżbieta II publicznie razem
East News

Podobnie sprawa wygląda z noszeniem butów na koturnach. Królowa ich nienawidzi i uważa, że są brzydkie, mało eleganckie i noszenie ich nie przystoi żadnej damie z wyższych sfer. Zwróćcie uwagę, że akurat ten zakaz jest przestrzegany przez obie księżne. Żadna z nich do tej pory nie wystąpiła publicznie w koturnach - obie zawsze stawiają na zgrabne czółenka i szpilki, nawet będąc w ciąży!

3/5
East News

Nie tylko jednak na ubrania i dodatki królowa zwraca uwagę, ale także na manicure i makijaże. Oczywiście Meghan i Kate nie mogą nosić mocnych oraz wyzywających makijaży. Dozwolone jest tylko delikatne podkreślenie urody i to nawet na wielkich galach. Smokey eye czy krwistoczerwone usta odpadają, nie wspominając już o innych trendach beauty. Jeśli chodzi o manicure, to królowa bezwzględnie zakazuje malowania paznokci na intensywne barwy. Księżne mogą stawiać jedynie na neutralne barwy.

 

4/5
królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle razem na rodzinnej imprezie
East News

Nie myślcie jednak, że zakazy królowej dotyczą jedynie wyglądu Meghan i Kate. Królowa Elżbieta II wtrąca się również w ich... pożywienie i rozrywki! Monarchini zakazuje m.in. gier planszowych w Pałacu, a także... spożywania czosnku w czasie podróży służbowych!

5/5
królowa Elżbieta, księżna Kate, Meghan Markle na balkonie
East News

To jak, chcielibyście zamienić się z Kate i Meghan, i żyć pod czujnym okiem królowej Elżbiety II? 

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle mają swój własny profil na Instagramie! Jak przekonali królową?