Anna Lewandowska w mocnym makijażu
Newsy

Ile Anna i Robert Lewandowscy zarobili przez ostatnie pół roku? Para pobiła rekord w show-biznesie!

Zaskoczeni?

Ile zarabiają Anna i Robert Lewandowscy? Okazuje się, że jedna z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie pobiła rekord zarobków w historii show-biznesu. Piłkarz i trenerka dzięki udziałowi w reklamach przez ostatnie pół roku zarobili 8 milionów złotych! Magazyn "Forbes" podał, że za jedną kampanię Robert Lewandowski zgarnia aż milion złotych. W ostatnich miesiącach, tuż przed Euro2016, sportowiec jest bardzo rozchwytywany, a Polacy mogą oglądać go w kiku reklamach jednocześnie! Lewandowski został twarzą telefonów, pewnej sieci komórkowej, w której spocie tańczy z Tomaszem Kotem, eleganckie i sportowe ubrania, napoje, golarki i szampon przeciwłupieżowy. 

Anna Lewandowska wcale nie jest gorsza. Trenerka wzięła udział w dwóch dobrze opłacalnych reklamach i promuje bank, obuwie oraz maszynki do golenia. Anna i Robert są nie do prześcignięcia w najnowszym rankingu. Tuż za nimi plasuje się Kuba Wojewódzki, który zarabia w porównaniu ze sportowcami zaledwie 820 tysięcy złotych za kampanię oranżady i sieci komórkowej. Zobaczcie, jak wyglądają pozostałe miejsca.

 

Top 10 najlepiej zarabiających gwiazd

1. Anna i Robert Lewandowscy
- 8 milionów złotych
2. Kuba Wojewódzki (53 l.)
820 tysięcy - reklamy telefonii komórkowej i oranżady
3. Grażyna Torbicka (57 l.)
700 tysięcy - reklama kosmetyków
4. Marek Kondrat (66 l.)
570 tysięcy - reklama banku
5. Marta Żmuda Trzebiatowska (32 l.)
500 tysięcy - reklama biżuterii i soków
6. Tomasz Kot (39 l.)
500 tysięcy - reklama sieci komórkowej
7. Kinga Preis (45 l.)
500 tysięcy - reklama sieci komórkowej
8. Basia Kurdej-Szatan (31 l.)
500 tysięcy - reklama sieci komórkowej

9. Olga Frycz (30 l.)
500 tysięcy - reklama banku
10. Krystyna Janda (64 l.)
430 tysięcy - reklama mrożonek

 

Zaskoczeni?

 

Zobacz: Dziennikarze spytali Arkadiusza Milika o Annę Lewandowską. Jego odpowiedź zaskakuje!​

 

Robert Lewandowski zarobił krocie na reklamach!

Robert Lewandowski w sportowej kurtce

Anna Lewandowska dorównuje mężowi

Anna Lewandowska z czarną torbą Celine

Ania i Robert Lewandowscy u Kuby Wojewódzkiego
Instagram
TV-Show
Nowy zwiastun z Lewandowskimi u Wojewódzkiego! Kuba pyta Roberta... o przewijanie Klary!
Głos zabrała też Ania!

Już we wtorek (28 listopada o 22:30) odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich. Będzie to pierwszy raz, kiedy słynne małżeństwo zdecydowało się udzielenie wywiadu wspólnie. Odcinek nagrano 13 listopada, kiedy Lewandowscy przebywali w Polsce. Co się wydarzy? Jakie padną pytania? Kuba Wojewódzki słynie z pytania swoich gości o trudne, kontrowersyjne i nierzadko bardzo intymne kwestie. Czy tak będzie i tym razem?    Zobacz też:  Anna i Robert Lewandowscy wystąpią w show Kuby Wojewódzkiego. Datę emisji zdradziła Renata Kaczoruk!   Lewandowscy w programie Kuby Wojewódzkiego - zwiastun Z filmowej zapowiedzi odcinka programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Lewandowskich dowiadujemy się, że showman zapytał Roberta o słynne zdjęcie z prezydentem Andrzejem Dudą. Fotografia powstała po meczu wygranym meczu z Czarnogórą, kiedy to prezydent przyszedł pogratulować piłkarzom i zastał kapitana naszej kadry tuż po wyjściu spod prysznica. Robert Lewandowski miał na sobie jedynie ręcznik kąpielowy. Zdjęcie obiegło internet i stało się prawdziwym hitem! Ale to nie wszystko. Gospodarz programu zapyta również parę o opiekę nad ich półroczną córeczką Klarą. Czy Robert przewija córkę? Prawda wyszła na jaw! Zobaczcie zwiastun odcinka z Lewandowskimi!   Polecamy:  Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?   Odcinek show Kuby Wojewódzkiego z udziałem Lewandowskich zapowiada się gorąco!   Ania i Robert pierwszy raz wspólnie udzielą wywiadu telewizyjnego.

Anna Lewandowska w dżinsowej kurtce
Newsy
Piękny gest Ani i Roberta Lewandowskich! Ich wpłata może uratować życie małego Antosia!
Jaką sumę zapłacili?

Anna i Robert Lewandowscy wsparli kolejną akcję charytatywną! Sportowiec i trenerka nie chcą publicznie mówić o tym, że wspierają różnego rodzaju inicjatywy. Tym razem jednak wszystko wydało się przez przypadek! Pod jedną ze zbiórek Ania i Robert podpisali się imieniem i nazwiskiem i na zdjęciu zrobionym przez se.pl możemy zauważyć, że dokonali dwóch wpłat po 50 tysięcy złotych! Jednak chwilę później wpłaty są anonimowe i Ania Lewandowska oraz Robert Lewandowski ewidentnie nie chcieli się afiszować tym, że pomogli choremu chłopcu.   WIELKA AKCJA! POMÓŻ MARYSI!  Marysię zabić może... jedzenie. Pomóżcie nam uratować 4-letnią dziewczynkę!   Zobacz: Robert Lewandowski opowiedział, jakim będzie ojcem!   Ania i Robert Lewandowscy wsparli akcję charytatywną! Ania i Robert Lewandowscy wsparli małego Antosia, który może stracić wzrok. Na operację potrzeba pół miliona złotych, ale na razie jest nieco ponad połowa. Ania Lewandowska i Robert Lewandowski zdecydowali się wpłacić 100 tysięcy złotych! Akcja zbierania pieniędzy trwa do 30 kwietnia, a pieniądze można wpłacać na stronie https://zrzutka.pl/bojesieciemnosci.   Zobacz:  Robert Lewandowski ogłosi narodziny dziecka na meczu? Wiemy, jak może to zrobić!   Ania i Robert Lewandowski wsparli akcję charytatywną   Ania i Robert chętnie wspierają potrzebujących.

Tomasz Kot, Robert Lewandowski śpiewają
Internet
Newsy
Zobacz, jak Robert Lewandowski śpiewa i tańczy z Tomaszem Kotem! Jedni są zachwyceni, inni krytykują. A Wam się podoba?
Zobacz WIDEO!

Od takiej strony Roberta Lewandowskiego jeszcze nie znaliście! Piłkarz w reklamie telefonii komórkowej śpiewa i tańczy! Lewandowski występuje w reklamie razem z Tomaszem Kotem , a obaj śpiewają do melodii z hitu  „Blurred Lines” . Zobaczcie i posłuchajcie jak wypadł Lewandowski, który chyba pierwszy raz pokazuje takie dystans do siebie.     Zdania co do reklamy ze śpiewającym Robertem Lewandowskim są podzielone. Jedni fani piszą, że reklama jest śmieszna i cieszą się, że poznali piłkarza od innej strony. Inni, że to błazenada, niszczenie wizerunku i żenada roku. Wszystkim nie dogodzisz. W redakcji Party.pl zdania też są podzielone, ale czy nie jest fajnie oglądać pomysłowe i zabawne reklamy? Zobacz także: Mistrzowskie zagranie! Robert Lewandowski kupił luksusowy apartament. Zobaczcie wnętrza!   Jak Wam się podoba roztańczony i rozśpiewany Lewandowski?   Tomasz Kot i Robert Lewandowski razem w reklamie. To śmieszny duet.   Robert Lewandowski i Ania Lewandowska już od dawna są parą, która dostaje najwięcej propozycji reklam. To złota para w polskim show-biznesie.   Robert Lewandowski przed Euro 2016 dużo występuje w reklamach.

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner