Lady Gaga i Bradley Cooper w Wenecji
East News

O tym romansie pisaliśmy przez wiele miesięcy! Czy Lady Gaga zakochała się ze wzajemnością w Bradley'u Cooperze, czy gwiazdy nigdy nic ze sobą nie łączyło? Ponad rok temu para zagrała razem w filmie "Narodziny Gwiazdy". Na dużym ekranie nie widzieli świata poza sobą, a jak było w realnym życiu? Piosenkarka odniosła się do plotek o jej romansie z aktorem na łamach jednej z zagranicznych gazet. Czy Bradley Cooper naprawdę zostawił Irinę Shayk dla piosenkarki? Przeczytajcie!

1/5
Lady Gaga i Bradley Cooper na festiwalu filmowym w Wenecji
East News

Lady Gaga potrafi zaskoczyć nie tylko swoimi stylizacjami, ale i słowami. Piosenkarka zgodziła się na rozmowę z Oprah Winfrey, gdzie opowiedziała nie tylko o swojej linii kosmetyków, ale i o relacji z Bradleyem Cooperem. Czy para naprawdę miała ze sobą romans? Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, jak było naprawdę. 

2/5
Lady Gaga i Bradley Cooper na festiwalu filmowym w Wenecji
East News

Szczerze mówiąc, myślę, że media były bardzo bezmyślne. Wiecie, stworzyliśmy historię miłosną.  Dla mnie, jako performerki i aktorki, było ważne, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Chcieliśmy, aby przechodziła przez obiektyw kamery i do każdego telewizora, na którym była oglądana. Ciężko nad tym pracowaliśmy, pracowaliśmy wiele dni. Wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie.

Zobacz także: Fani martwią się o Lady Gagę! Artystka pokazała się nago na Instagramie

3/5
Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Czyli to wszystko było na niby? Jeszcze ostatnio spekulowaliśmy, dlaczego gwiazdy rozstały się ze sobą. Podobno aktor bał się zaangażować w związek z piosenkarką, natomiast Lady Gaga nie chciała na niego czekać.

4/5
Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Przypomnijmy, że w czerwcu br. Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk! Oficjalnie nie podano powodu rozpadu związku, jednak nieoficjalnie plotkowano, że aktor zostawił modelkę właśnie dla Lady Gagi. Skoro jego związek z piosenkarką nie jest prawdą, to para i bez plotek o romansie zerwałaby ze sobą? Niestety, ale wszystko na to wskazuje... 

5/5
Lady Gaga całuje Bradleya Coopera
East News

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera z pewnością przeniosły się na wielomilionowe zyski. O takiej promocji produkcji marzy niejeden twórca. Co ciekawe, tu za reżyserię odpowiadał... Bradley Cooper! Film zdobył 8 nominacji do Oscarów, przy czym zwyciężył w jednej kategorii za "najlepszą piosenkę".

Niestety, przy okazji ucierpiały wizerunki Lady Gagi, która została pomówiona o rozbicie związku i Bradleya Coopera, który otrzymał tytuł kochliwego aktora. Jedynie obronną ręką wyszła z tego Irina Shayk, której fani współczują samotnego macierzyństwa. Po rozpadzie związku modelka została sama z 2-letnią córeczką, Leą. 

Wierzyliście w romans pary od samego początku czy wiedzieliście, że jest to fikcja?

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga