Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Romans Bradleya Coopera i Lady Gagi nie jest jeszcze zakończony?! Tajemnicę zdradził sam aktor, który był kilka dni temu gościem w programie Ellen DeGeneres Show. Aktor wyznał, że marzy mu się ponowne spotkanie z wokalistką, z którą wystąpił w filmie "Narodziny Gwiazdy"! Czy gwiazda odpowie na jego propozycję? Przeczytajcie, co dokładnie powiedział Bradley! 

1/4
Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?
East News

O romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi pisaliśmy już wielokrotnie. Ponoć aktor zauroczył się swoją koleżanką na planie filmu "Narodziny Gwiazdy", a aktorka odwzajemniła gorące uczucie! Romans pary komplikował fakt, że Bradley spotyka się z Iriną Shayk, z którą ma dziecko. Z kolei piosenkarka w trakcie promocji filmu rozstała się ze swoim narzeczonym, co tylko podsyciło plotki o związku gwiazd! 

Zobacz także: Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?! Lady Gaga nie będzie zadowolona z tych zdjęć!

2/4
Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Najwięcej o związku Gagi i Coopera mówiło się po oscarowej nocy, gdzie para na scenie wykonała utwór "Shallow". Chemię między aktorami dało się wyczuć nawet przed ekranami telewizorów, jednak żadna ze stron nigdy nie potwierdziła pogłosek o romansie. Piosenka, która otrzymała Oscara przez kilka tygodni była na pierwszych miejscach list przebojów, co z pewnością wpłynęło na to co aktor powiedział u Ellen. 

Wiesz, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo - powiedział Cooper. 

3/4
Lady Gaga i Bradley Cooper na festiwalu filmowym w Wenecji
East News

Wyznanie aktora mocno zaskoczyło prowadzącą. 

To byłoby fajne, prawda? - dodał aktor.

Bradley Cooper dodał, że był mocno zestresowany przed występem na Oscarach, jednak Lady Gaga okazała mu mnóstwo wsparcia i uspokoiła go. Aktor oczywiście bał się wykonania utworu, ponieważ jakakolwiek wpadka oznaczałaby, że nikt już nie przyjdzie na film do kina. Niemniej jednak para wypadła znakomicie, a film zarobił setki milionów! 

4/4
Lady Gaga, Bradley Cooper
EastNews

Czy Lady Gaga przyjmie propozycję aktora i wyruszy z nim w trasę? Bradley z pewnością tęskni za gwiazdą, ale czy jego związek z Iriną Shayk przetrwałby taką próbę czasu? 

 

Więcej na temat Lady Gaga Bradley Cooper