Lady Gaga w białej sukience

Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy. Lady Gaga ma być w ciąży z Bradleyem Cooperem! Parę połączyło gorące uczucie na planie filmu "Narodziny Gwiazdy". Choć oboje wtedy byli jeszcze w związkach, dziś ich partnerzy są już dla nich przeszłością. Czy wokalistka i aktor naprawdę się ze sobą związali? Zobacz, co więcej wiemy! 

1/4
Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

O romansie między Gagą i Cooperem mówi się już od kilku miesięcy. Para wspólnie wystąpiła w filmie reżyserowanym przez Bradleya - "Narodziny gwiazdy". Produkcja okazała się wielkim hitem na całym świecie i otrzymała nawet Oscara za najlepszą piosenkę, którą oczywiście wspólnie wykonali odtwórcy głównych ról. Po występie na wielkiej scenie nikt nie miał wątpliwości, że prędzej czy później tych dwoje będzie ze sobą. I jak informuje amerykański magazyn "Woman's Day" niespełna cztery miesiące później para spotyka się ze sobą, a wszystko to jest możliwe, bo ponad 2 tygodnie temu Cooper rozstał się z ukochaną Iriną Shayk! 

Zobacz także: Tak Irina Shayk leczy smutki po rozstaniu z Bradleyem. Zobacz, jak radzi sobie z cierpieniem 

 

2/4
Lady Gaga i Bradley Cooper
EastNews

Według tabloidu Gaga i Cooper niedługo zostaną rodzicami! 

- Po urodzeniu się córki Bradley powiedział, że chce mieć więcej dzieci. Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. (...) Cooper i Gaga czekają tylko na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy - mówi źródło gazety.

3/4
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

W tej całej sytuacji problemem ma być jednak... Irina Shayk! Podobo modelka również spodziewa się dziecka z Cooperem, jednak mimo to Bradley zostawił ją dla Gagi! 

Fakt, że Irina też jest w ciąży bardzo wszystko komplikuje - dodaje informator. 

 

4/4
East News

Czy Lady Gag naprawdę jest w ciąży? Podobno gwiazda ma urodzić pod koniec roku! Czy Irina Skayk swoje drugie dziecko urodzi przed piosenkarką?

Wszystko jest bardzo skomplikowane!

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga