Irina Shayk na wybiegu Irina Shayk na wybiegu Irina Shayk na wybiegu
Irina Shayk podczas sesji zdjęciowej
East News

Byli piękną i idealną parą, a jednak ostatnio postanowili iść swoimi ścieżkami. Irina Shayk i Bradley Cooper nie są już razem. Para rozstała się kilka miesięcy po premierze filmu "Narodziny gwiazdy", który podbił serca widzów. Najprawdopodobniej gwiazdy nie mogły poradzić sobie z plotkami, według których aktor miał romans z odtwórczynią głównej roli - Lady Gagą.

Czy ukochany Iriny naprawdę zakochał się w swojej koleżance z planu? Tego niestety nie wiadomo, ale modelka spakowała swoje walizki i wraz z córką wyniosła się z domu! Jak gwiazda radzi sobie po zerwaniu? Tylko spójrzcie! 

1/3
Irina Shayk na wybiegu
eastnews

Jak Irina Shayk radzi sobie z rozstaniem?

Tuż po rozstaniu Irina Shayk udała się na Islandię, gdzie wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednej z włoskich marek modowych. Kulisami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcia seksownej Iriny zachwyciły internautów, którzy jednym głosem stwierdzili, że Bradley Cooper z pewnością po zobaczeniu tych fotografii żałuje rozstania z modelką. Aktor nie skomentował zdjęć byłej partnerki. Jednak gwiazda nie przejęła się tym faktem. Irina rzuciła się dalej w wir pracy. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć na wybiegu! 

Zobacz także: Irina Shayk postanowiła pokazać Bradleyowi, co stracił! Tak gorących zdjęć dawno nie widzieliśmy 

2/3
Irina Shayk na wybiegu
eastnews

W czarnym stroju modelka wyglądała bardzo zmysłowo, jednak trudno było dostrzec na jej twarzy uśmiech. Zdaniem internautów gwiazda ukrywa emocje po rozstaniu, a praca jest dla niej dobrym lekarstwem na złamane serce. Ale tylko na chwilę... 

3/3
Irina Shayk na wybiegu
eastnews

Jak waszym zdaniem Irina prezentowała się na wybiegu? Myślicie, że praca to dobry sposób na radzenie sobie po zerwaniu?

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk