Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

Lady Gaga jednak jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?! Na jaw wyszły nowe fakty

Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

O romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera mówi się już od kilku miesięcy. Wszystko zaczęło się od wspólnego występu w filmie "Narodziny gwiazdy". Para nigdy nie odniosła się do plotek, ale Gaga zerwała z narzeczonym, a ostatnio Bradley rozstał się z Iriną Shayk. Zakończenie związku aktora z modelką zbiegło się w czasie z plotkami o... ciąży Gagi! Teraz wyszły w tej sprawie nowe fakty!

Lady Gaga naprawdę jest w ciąży z Cooperem?

Lady Gaga jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka i to z Bradleyem Cooperem? Od jakiegoś czasu plotki na ten temat nie milkną! Po raz pierwszy o stanie artystki poinformował magazyn "Woman's Day". Ponoć Gaga i Cooper dużo rozmawiali o dzieciach i okazało się, że mają identyczne poglądy. To ich połączyło!

Po urodzeniu się córki Bradley powiedział, że chce mieć więcej dzieci. Gaga i Bradley prowadzili liczne rozmowy na temat rodziny i dzieci, a teraz w końcu to się dzieje. (...) Cooper i Gaga czekają tylko na odpowiedni moment, by ujawnić się publicznie jako para, a ciąża piosenkarki z pewnością to przyspieszy - twierdzi źródło gazety.

Ostatnio jednak najnowsze zdjęcia Gagi rozwiały wszelkie wątpliwości - artystka ma idealną figurę i nie widać po niej śladu ciążowych krągłości. Jednak jeden z informatorów "In Touch" twierdzi, że Gaga naprawdę jest w ciąży!

Wszyscy wiedzą, że Lady Gaga rozkwita i ukrywa ciążowy brzuszek - powiedział.

Myślicie, że naprawdę Gaga i Cooper zostaną rodzicami?!

Lady Gaga i Bradley Cooper naprawdę zostaną rodzicami?

Maryla Rodowicz jak Lady Gaga, zaśpiewała Shallow z Dawidem Kwiatkowskim

Lady Gaga ukrywa ciążę? Po jej figurze nic nie widać!

Lady Gaga w butach na koturnach
East News

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55