ONS
Newsy

Kuźniar chce wygryźć Duroczka

Kuźniar ma większe ambicje niż bycie gwiazdą sezonu. Wyleci z TVN 24?
Jarosław Kuźniar potwierdził oficjalnie, że będzie prowadzącym "X Factor". Dziennikarz swój udział w programie traktuje jako nowe doświadczenie, ale przyznaje, że praca w tym programie nie jest szczytem marzeń.


Oczywiście, że chciałbym poprowadzić Fakty. To marzenie każdego dziennikarza. Przeczytałem w prasie, że angażem do "X Factor "oddałem się prostytucji. Jeśli tak więc jest, to całkiem przyjemna sprawa bycie prostytutką. Chce więcej. – wyznał Kuźniar.


To jednak nie wszystkie wyznania Jarka. Dziennikarz przyznał, że kompletnie nie zna się na muzyce, ale wcale mu to nie przeszkadza, żeby poprowadzić muzyczny program. Traktuje to jako nowe doświadczenie. I choć ma apetyt na prowadzenie Faktów, to musi zadowolić się prowadzeniem X Factor. TVN planuje jego emisję w każdą niedzielę zaraz po Faktach.
Newsy
Kuźniar znów atakuje Rusin: "nienawidzę grafomaństwa"
"Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada"

A już wydawało się, że konflikt na linii Kuźniar-Rusin został zażegnany. Kinga chcąc dopiec dziennikarzowi po tym jak skomentował jej książkę powiedziała lekceważąco w wywiadzie dla "Super Expressu", że po prostu nie zna tego pana (Jarosława Kuźniara - przyp. red.). Jednak prowadzący "X-Factor" nie zamierza wycofywać się z gorzkich słów na temat jej literackiego debiutu. W rozmowie z RMF Extra utrzymuje to co powiedział na antenie TVN24. - Powiedziałem to, co powiedziałem. Nie wstydzę się tego, bo nienawidzę grafomaństwa i tyle. (...) Jeśli coś ją ubodło, to niech zadzwoni, pogada. A ona robi ustawkę z dziennikarzem z "Super Expressu", daje mu wywiad, w którym on pyta: "Jak to jest być tak cudowną na ekranie, jak pani?", a ona odpowiada: "To coś, co się ma, ale są tacy, którzy tylko udają inteligentnych", i niby przez przypadek ten dziennikarz mówi: "Aha, to dlatego Jarosław Kuźniar nie wypływa na szerokie wody", a ona na to: "A kto to jest?". No to już jest dziecinada. Ja do tego poziomu nie schodzę - powiedział Kuźniar. Wygląda na to, że lekceważący stosunek Rusin bardzo dokuczył Kuźniarowi. Dziennikarz zarzucił jej wręcz nieprofesjonalizm w wykonywaniu zawodu! - Miałem niesamowitą nieprzyjemność być u niej w programie, kiedy rozmawialiśmy o "X Factor", i to jest właściwie wszystko. Takie są wymogi promocji programu, jeżeli idzie reżyser, idzie Maja i prowadzący, no to rozmawiamy. Tylko albo potrafimy się wybić ponad własne urazy i wykonujemy swoją robotę, albo dajmy spokój. Co widzów obchodzą nasze spory? - dodaje Kuźniar. Jak myślicie, co Kinga powie tym razem? Dalej będzie udawać, że go nie zna, czy wypali coś prosto z mostu? pijavka

Jarosław Kuźniar w granatowej marynarce
ONS
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"!
AKTUALIZACJA

Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w programie "Dzień Dobry TVN"?  Taką informację podał dzisiejszy "Fakt". Dla dziennikarza ma to być wielki powrót do telewizji śniadaniowej. Prowadził on już poranne pasmo TVN w latach 2007-2012. Sołtysik ma zająć miejsce po Jarosławie Kuźniarze, który całkowicie rezygnuje z pracy w stacji TVN. Dziennikarz przechodzi do portalu Onet.pl, w którym ma poprowadzić na żywo program publicystyczny. Będzie to dla niego powrót do dziennikarstwa informacyjnego, które najbardziej lubi. O swojej decyzji Jarosław Kuźniar poinformował swoich fanów na Facebooku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć wam, że czas na nowe. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego - napisał dziennikarz. Jarosław Kuźniar prowadził "Dzień Dobry TVN" zaledwie od września 2015 roku. Przeszedł do śniadaniówki z TVN24. Jak Andrzej Sołtysik sprawdzi się w roli prowadzącego poranne pasmo? Dowiemy się już wkrótce! Nowy prowadzący, prawdopodobnie podobnie jak Jarosław Kuźniar, będzie partnerem antenowym Anny Kalczyńskiej.   AKTUALIZACJA Właśnie dostaliśmy e-maila od TVN-u, w którym stacja potwierdziła informacje "Faktu". "Wraz z Anną Kalczyńską poprowadzi codzienne wydanie programu", czytamy w oświadczeniu stacji.   Zobacz też: Kto zastąpi Jarosława Kuźniara w Dzień Dobry TVN? Zagłosuj na swoich faworytów!   Jarosław Kuźniar kończy pracę w "Dzień Dobry TVN". Jego miejsce zajmie Andrzej Sołtysik?

ONS
Newsy
Kuźniar jest samcem alfa!
Lubi dominować albo ma nerwicę... Szczery wywiad w Vivie

Jarosław Kuźniar , dziennikarz newsowy, ostatnio zaskoczył wszystkich decyzją o wzięciu udziału w X Factor. Jest nowym prowadzącym show. W najnowszej "Vivie" szczerze rozmawia z Piotrem Najsztubem. Na jego pytanie, czy jest samcem alfa, który chce zdominować otocznie, Kuźniar stwierdza: - Tak, dlatego nigdy nie mógłbym być chyba szefem. - Bo byłby Pan strasznym szefem? - Strasznym nie, tylko po wszystkich poprawiam. To jest moja choroba. Mam non stop pretensje, które mi, choremu, wydają się oczywiście uzasadnione, że coś „nie weszło” w tym czasie, w którym miało wejść, a gość się spóźnił, bo ktoś nie dopilnował. Tylko nie wiem, czy to jest samczość alfy, czy jakaś nerwica natręctw. Zapytany, po co mu udział w X Factor, powiedział, że chciał spróbować czegoś w innym świecie. Zobaczymy, więc, jak poradzi sobie w świecie show-biznesu. Zdaje się, że Kuba Wojewódzki już od również dawna pretenduje do roli samca alfa. Ale czy dwa dominujące charaktery w jednym programie to nie za dużo? Myślicie, że będą walczyć o palmę pierwszeństwa w złośliwości? Stawiamy na Kuźniara!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner