Taka miłość się nie zdarza! Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka świętują 17. rocznicę ślubu!


W niedzielę 12 stycznia Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 17. rocznicę ślubu! To dla męża Natalia rozstała się ze swoim wieloletnim chłopakiem Rysiem. Natalia i Michał bardzo szybko wzięli ślub (w 2000 roku) po tym jak się poznali (a poznali się w lecie 1999). Mówiono, że za szybko, ale jak widać jak jest miłość, to rozsądek nie ma prawa głosu! Kukulska i Dąbrówka przetrwali i są jedną z najbardziej kochających się par w polskim show-biznesie.
Zobacz: Natalia Kukulska zdradza imię córeczki. Przypominamy jak pięknie wyglądała w poprzednich ciążach
Para razem żyje i pracuje, dochowali się wspólnie trojga dzieci. Syna Jana, który ma 16 lat, córki Anię, która ma 11 lat i najmłodszej pociechy Laury, która ma ponad miesiąc!
Michał Dąbrówka jest perkusistą, kompozytorem i aranżerem. Natalia Kukulska znaną wokalistką, autorką tekstów, córką swoich sławnych rodziców. Wspólnie wydali razem dwie płyty. Ale przy wielu przedsięwzięciach Natalii pracowali razem. Mają do tego warunki bo w ich domu mieści się też studio nagraniowe w Komorowie.
Jak para spędza swoja rocznicę ślubu? W domu opiekując się malutką Laurą! Zobaczcie więcej zdjęć!
Zobacz także: Natalia Kukulska na spacerze z Laurą. Gwiazda kupiła córeczce wózek za ponad 4 tysiące!


PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 24.05.2005 Natalia Kukulska N/Z:Natalia Kukulska, Ania Kukulska, Michal Dabrowka

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 01.06.2011 DZIEN DZIECKA W TEATRZE ROMA – PREMIERA SPEKTAKLU PT. ADONIS MA GOSCIA N/Z: NATALIA KUKULSKA MAZ MICHAL DABROWSKA DZIECI

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 23.10.2011 PREMIERA SPEKTAKLU CARMEN W TEATRZE CAPITOL N/Z: NATALIA KUKULSKA MAZ MICHAL DABROWKA


PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 28.02.2016 SOS Wioski Dzieciece N/Z: NATALIA KUKULSKA MICHAL DABROWKA MAZ



Natalia Kukulska zapozowała w studiu nagraniowym razem z córką. Laura skończyła miesiąc.

Natalia Kukulska z Laura najmlodszym dzieckiem 26-01-2016
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.