Kuba Wojewódzki wpłacił 100 tysięcy złotych na konto dwóch fundacji AST i TARA, których ambasadorem jest zawodnik MMA Marcin "Różal" Różalski!

Reklama

W ostatnim odcinku show TVN, podczas rozmowy z kontrowersyjnym zawodnikiem MMA, Kuba Wojewódzki zadeklarował, że w zamian za możliwość bicia Różalskiego przez kilkadziesiąt sekund wpłaci na konto fundacji, które wspiera sportowiec, sporą sumę pieniędzy. Jak się okazuje Kuba Wojewódzki wcale nie żartował! Sportowiec zdradził na swoim profilu na Facebooku, że dziennikarz rzeczywiście wpłacił na konto fundacji 100 tysięcy złotych!

Marcin "Różal" Różalski był bardzo wzruszony.

Dał mi na fundację TARA i AST tyle, że poryczałem się po programie jak piz**, a dziewczyny z fundacji nadal nie wierzą - napisał Marcin Różal Różalski. Napisze tylko,ze z umowy mojej z Kuba,obydwoje wywiazalismy sie w 100%. Taka chwila refleksji dla tych,ktorzy jadu maja za duzo i pisali o komercji,sprzedaniu sie,itp,itd.Moja wizyta bylo czysto egoistyczna,zwiazana z rozpromowaniem akcji Pomagajcie Pomagac i w ogole sie tego nie wstydze.Poszedlem w koncu do Kuby po namowie.Macka i Martina i osiagnalem jeden z wiekszych sukcesow w swoim zyciu.Czlowiek,ktory ma wszystko i bylem dla Niego obca osoba z potatjowanym ryjem,po chwili rozmowy dolacza sie do akcji przekazujac 100000 zla na zupelnie nieznane prze Siebie fundacje,nie wiedzac,co ja z nimi zrobie. (pisownia oryg.)

Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki wcale nie żartował w programie i rzeczywiście pomógł fundacjom, które wspiera Różal. Czyżby Kuba chciał ocieplić swój wizerunek po głośnym wywiadzie w którym ostro komentuje zachowanie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w programie "Azja Express"? Co ciekawe, kilka godzin przed emisją odcinka programu z Marcinem Różalskim, Kuba wstawił zdjęcie na Instagramie, pod którym napisał, że właśnie ociepla wizerunek.

Zobacz także

Ociepla wizerunek czy nie- najważniejsze, że Kuba Wojewódzki zdecydował się pomóc fundacjom!

Zobacz także: Wojewódzki pokazał gorące zdjęcie Kaczoruk. I znów się zaczęło: "Co z tego, że buzia ładna kiedy charakter to samo zło?"

Kuba Wojewódzki wpłacił 100 tysięcy złotych na konto fundacji.

Instagram

Marcin Różalski był wzruszony.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama